Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi az (vagy volt) a hosszútávú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az (vagy volt) a hosszútávú alibid kapcsolattartásra?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, hogy együttlétre, hanem mikor a másikkal váltanál egy szót, válaszolnál a levelére, vagy facen értekeznétek, esetleg csekkolnád merre jár a szeretőd.


De most olyanra gondolok, hogy nincs melóhely meg ilyen. Otthon asszony/férj mellett


Wc-re mégsem járhatsz mobillal.


Kutyát viszed sétálni? Vagy kiugrasz mindenért a közértbe? Ha rá vagy kényszerülve, hogy egy fedél alatt legyél huzamosabb ideig a pároddal, milyen kibúvók vannak? Öt perc cigiszünet?


Magyarán hogy oldod meg, hogy kettesbe maradj a mobillal


2021. márc. 27. 18:35
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
100%
Írásban üzenni szinte bármikor lehet.
2021. márc. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
90%
Anyám borogass. Olyan tartson már szeretőt, akinek esze is van hozzá.
2021. márc. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
16%

Már annyira megbízott bennem az asszony hogy volt hogy együtt tv-tünk, mindketten telón böngésztünk, én mintha oldalakat néznék, közben írtam a szeretőmnek.

mikor ment reggel dolgozni az asszony, már írtam is neki hogy jöhet, délutánig tud maradni.

Utána gyors rendrakás, szellőztetés, mire hazaért a feleségem, semmit sem sejtet.

34F

2021. márc. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
69%

Ohh. Szóval melletted ott ül a párod, aki azt lesi hogy miért vetted elő a telefonod?

Ne tarts szeretőt, úgyis lebuksz.

2021. márc. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kb. egyetlen normális választ. Igen a nejem a nyakamon ül. Kb. mindenbe IS belenéz.

Szóval normális válaszra várnék. Nem megoldás, hogy mellette írok, mert neki azt is tudnia kell, hogy egy percben mennyit ver a szívem.


Szóval olyan ötletre várnék, hogy mivel lehet pl. elhagyni kis időre a lakást, legalább x naponta. Mert telefon, laptop kb. közös használat

2021. márc. 27. 18:43
 6/67 A kérdező kommentje:
3. Ezt meddig tudtad csinálni? Nem buktál le?
2021. márc. 27. 18:44
 7/67 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem hagyod el a feleséged, ha ennyire kín a jelenléte!
2021. márc. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:

?

*

2021. márc. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 A kérdező kommentje:

Miért, más megcsaló miért nem teszi? Nehogy itt beadjátok hogy otthon dúl a love ti meg hobbiból jártok félre?

Nálunk ez van. Meg egy közös lakás, meg gyerek.

Minden mi kell ahhoz hogy ne tudjak lépni.


Komolyan veszek egy kutyát hogy sétáltatásnál legyen időm :D

2021. márc. 27. 18:47
 10/67 anonim ***** válasza:
Én szingli vagyok, csak érdeklődtem. :D
2021. márc. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!