Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi az (vagy volt) a hosszútávú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az (vagy volt) a hosszútávú alibid kapcsolattartásra?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, hogy együttlétre, hanem mikor a másikkal váltanál egy szót, válaszolnál a levelére, vagy facen értekeznétek, esetleg csekkolnád merre jár a szeretőd.


De most olyanra gondolok, hogy nincs melóhely meg ilyen. Otthon asszony/férj mellett


Wc-re mégsem járhatsz mobillal.


Kutyát viszed sétálni? Vagy kiugrasz mindenért a közértbe? Ha rá vagy kényszerülve, hogy egy fedél alatt legyél huzamosabb ideig a pároddal, milyen kibúvók vannak? Öt perc cigiszünet?


Magyarán hogy oldod meg, hogy kettesbe maradj a mobillal


2021. márc. 27. 18:35
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 A kérdező kommentje:

30. Hidd el nem így indult. Szerelem volt, de valóban mindig kicsit kisajátító volt. Nem is kisajátító, inkább ellenőrző.

Gyereket még szerelemmel vállaltunk. És a gyerekem a szerelmem.

Lehet töketlen vagyok


Elmehetek lehet futni egyedül, de nem biztos, hogy állandóra meg tudom oldani. Engedne nem erről van szó, de mindenhol hívogat.

De jó ötlet és köszönöm

2021. márc. 27. 21:07
 32/67 anonim ***** válasza:
49%
Egy 40 perces kocogás alatt csak nem hív fel.
2021. márc. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 A kérdező kommentje:

32. Ó, azt csak te hiszed. Volt hogy egy órán belül háromszor hívott fel.

Persze nem ellenőriz, csak eszébe jut valami, vagy merre vagyok hogy érek haza...

2021. márc. 27. 21:33
 34/67 anonim ***** válasza:
85%

#31

30-as vagyok. Ezt hívják red flagnek...mikor már az elején ilyesmi felmerül az gond. A párod birtokolni akar, ez gond. Ezért kell jól megismerni a másikat mielőtt házasodunk, gyereket vállalunk stb., hogy ezeket tisztán lássuk. Ez az én véleményem.

2021. márc. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 A kérdező kommentje:

34/ Rendben, de ezzel már kicsit megcsúsztunk...

Tudom, hogy nem normális, és én sem érzem tökéletesen benne magam, de ezt kell ennem, és mivel van egy közös gyerekünk, nincs más választásom.


Nem is azt érzem, hogy birtokolni akar, hanem felügyelni.

2021. márc. 27. 21:50
 36/67 anonim ***** válasza:
85%

30, 34 vagyok:

És mi lenne ha összeszednéd a tökeidet és végre megmondanád, hogy nem normális ez a számonkéréses dolog, mert beteges? Mit tud csinálni? Nincs szex 3 napig? Szedd össze magad, mert ez szánalmas, férfiként meg főleg. Amúgy a szeretőtartás még mindig csúnya dolog..

És amúgy őszintén szomorú, hogy csak a gyerek miatt nem válnak egyesek. Engem ez elkeserít. Értem az okát, de elkeserítő. Mármint egy életed van..gyerek ide vagy oda..

2021. márc. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 A kérdező kommentje:

Egyébként sem szexelünk minden nap, azon a részen nagyon nem vagyunk egyezőek.

Nem kér szó szerint számon, csak pontosan tudni akarja kivel merre járok, és ha hív sem azt mondja, hogy ellenőrzés, csak pl. kell valamit vennem, mert eszébe jutott meg ilyenek. Hogy mondhatnám meg, hogy pl. ne ellenőrizzen, ha csak épp másért hív, vagy mikor kérdi mikor érek haza. Neki ez normális, én meg már beleszoktam. Nem akarok balhézni.


Igen a szeretőtartás nem egyenes dolog, és ha nem lenne gyerek fel is vállalnám. Nem mentegetőzöm, de tudom, hogy kitagadna a fél család, és a gyereket ellenem nevelné

2021. márc. 27. 22:09
 38/67 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire nem lehettél vak, még ha szerelmes is voltál. Ne haragudj, de nem tudlak sajnálni. Ő ilyen, te meg hagytad neki a kezdetektől. Ugyanannyira vagy hibás ebben, mint ő. Nem kellett volna a gyerek, nem kellett volna a házasság. Ha meg így belementél, akkor igazán dolgozhatnátok a megoldáson,akár szakember segítségével is. Akármilyen is a társad, nem szép átverni és a gyerekkel takarózni.
2021. márc. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 anonim ***** válasza:
100%

#36vagyok

Még a szexben se egyeztek ? :D

Nagyon - nagyon sűrű volt az a rózsaszín köd, ha ezeket a súlyooos red flageket nem vetted észre/figyelembe. továbbra is úgy gondolom, hogy egy ilyen házasságnak vége kéne, hogy legyen. Gyerek ide vagy oda. Remélem a gyerek ezt nem érzi, elvileg a gyerekek minden rezdülését érzik a szüleiknek, azt is ha nincs összhang köztük.

2021. márc. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 anonim ***** válasza:
92%

Amúgy...wc-re járhatsz mobillal :D

Nekem ez tök természetes pl.

2021. márc. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!