Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalas utan hogyan allnatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalas utan hogyan allnatok bosszut?

Figyelt kérdés
Azon akivel csalt a parotok.
2020. máj. 12. 13:55
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
57%

30.


De ez miért van rendben, hogy valaki olyannál kezdeményez akiről TUDJA, hogy kapcsolatban van? Igen, leállítani őt a kapcsolatban élő felelőssége és feladata, de miért teszünk úgy, mintha alapból nem lenne baj azzal, hogy valaki olyanoknál próbálkozik akiknél nem kellene? Ez alapból nincs rendben. Mert oké, elzavarni őt a kapcsolatosnak kell, ez így helyes. De ez a magatartás, ez a "hát XY házas, de próbálkozzunk már be nála, hátha összegyün" - nem, ez ugyanolyan helytelen és morálisan vállalhatatlan viselkedés, mint a megcsaló magatartása.

2020. máj. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem igy megy. Nagyon sokszor a masik fel szimplan kedves, jo fej, nem hivja el direkt az illetot.
2020. máj. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
67%

"És aki kihasználja egy megingatható, gyenge akaratú személy viselkedését, az jó és nemes jellemre utal? "


Milyen szép megfogalmazás egy félrekúrni készülő nőre/férfire. Szegény áldozat. A gaz harmadik fél megerőszakolta.

A megcsalásra készülő fél egy pindurkát sem lenne jobb, ha csak azért maradna hűséges, mert visszautasították.

2020. máj. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
60%

34.


Nem, én nem erre gondolok, hanem arra, hogy mindkettőnek - mint a megcsalónak, mint a szeretőnek - ugyanolyan elvtelen indokai vannak, az egyik jogosan megkapja az elítélését - helyesen - a másik viszont olyan mintha jótevő lenne, holott az ő indítéka ugyanaz volt, ha tudott arról, hogy a másik kapcsolatban él, akkor mit keresett ott egyáltalán? Ja, há' mer' neki nincs felelőssége, így mindent lehet neki? Vagy mi?

2020. máj. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
69%
35. Egy prostihoz is odamennél vitatkozni? És mi értelme lenne?
2020. máj. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
33%

36.


Jó, mindegy. Éljenek a szeretők, a csábítók, a valódi hősök.


Ez az oldal morálisan vállalhatatlan ebben a kérdésben, majd eljön az a kor is amikor a szeretők lesznek az irigyelt példaképek, hiszen "mekkora menőarc" aki ilyet tesz. Bár, technikailag mindig is ez a vállalhatatlan vélemény volt a dogma alapja, mekkora imádat van az (elképzelt) Casanova meg Don Juan iránt a mai napig is, pedig mindkettő karakter vállalhatatlan erkölcsi téren.

2020. máj. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
43%
Tudod mit Kérdező?! A stílusodat elnézve nem is csodálom, hogy megcsaltak. Lehet, meg is érdemled.
2020. máj. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
78%
37. Nem értem a logikád, miért dicséret vagy sztárolás az, ha nem állsz bosszút. Mélységesen elítélem azt, hogy bárki foglalt embert csábítgasson. De ha megcsalnak, nem kapok semmit abból, ha ráborítom a bilit, csak magamat alázom, ha kiöntöm az érzéseim olyannak, akit nem érdekel, meg minősítem, ha lesüllyedek szemet szemért óvódás szintre. A párkapcsolatom szempontjából pedig ő egy külső tényező - a párom egyedüli döntése volt, hogy ez neki belefért és fontosabb volt (mindegy anno ki kezdte a flörtölgetést és mi hiányzott neki).
2020. máj. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
38%

39.


Kicsit - nagyon - félreértesz, én nem támogatom a bosszú intézményét, mivel sem az őskorban, sem Szicíliában élünk. Félreérted, ha szerinted én e mellé álltam, mert nem, egyedül azt kérdőjelezem meg az elejétől fogva, hogy miért nem kap a szerető is hasonló elítélését, mint a megcsaló fél, egyrészt tartok attól, hogy valami új torz ideológia kezd létrejönni, hogy "a szerető az menő, mert mennyi mindenkit elcsábít, mekkora király" - tedd a szívedre a kezed, olvastunk már hasonlóan beteg dolgokat gyakorin, jó lenne ezt csírájában elfojtani és nem hagyni elburjánzani, mint a Puát, az incelséget, az mgtow (vagy hogy írják, nem jegyeztem meg) vagy a feminizmus radikális al-ágait.


De néhányan itt úgy kezelik, mintha a szerető nem lenne hibás és teljesen vétlen, holott nem. Kevésbé hibás, ezt elfogadom, de nem teljesen ártatlan, pláne nem áldozat.

2020. máj. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
81%
Lehet ezt ragozni, de egy fsz sem csusszan véletlen egy pinába. Ahhoz legalább fel kell állnia és le kell vetkőzni. A megcsaló nem áldozat, hanem egy jellemtelen gané féreg.
2020. máj. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!