Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalas utan hogyan allnatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalas utan hogyan allnatok bosszut?

Figyelt kérdés
Azon akivel csalt a parotok.
2020. máj. 12. 13:55
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudsz magadtol kitalalni valamit, vagy mi? Gyokereknek nem segitunk, nyilvan lenne mindenkinek otlete, de nem irjuk le.
2020. máj. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
65%
De miért nem a párodat veszed elő? Miért a szeretőt? A szerető csak megmutatta, hogy mennyire hűséges a párod, milyen könnyen lehet vinni.
2020. máj. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 A kérdező kommentje:
Dehogyis nincs. Csak gondoltam bovitem a listat.
2020. máj. 12. 14:34
 24/49 anonim ***** válasza:
64%

23.


És még legyen is neki hálás? Mondom, hogy lassan a szeretők/csábítók valamiféle bizarr dicsfényt kezdenek kapni, mert ők a "jó emberek".


(Persze ettől még az elsődlegesen hibás a megcsaló marad, ő a fő bűnös, de az vicces, hogy a szeretőt lassan mint pozitív szereplőt kezdik emlegetni, remélem ez csak valami gyakoris hóbort és véletlenül sem tükrözi a valódi világot).

2020. máj. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
71%
Pedig szerintem is ez a jó megfogalmazás. A szeretőhöz nincs közöm, nem tartozik irántam felelősséggel, ő egy külső tényező, egy a sok kísértés közül, ami mindig mindenhol érhet bárkit, aki párkapcsolatban van. Ha tudja, mit csinált, akkor felesleges vele közölnöm, ha nem tudja, akkor meg azért. Nem fogom tudni megnevelni azzal, ha káromkodva ráborítom a fájdalmam. Szerintem - legalábbis a nők biztos - sokszor kíváncsiságból keresik fel a szeretőket, hogy valakitől részleteket tudjanak meg, hogy tényleg az-e az igazság vagy mittudomén nem 1 alkalom volt, hanem 100 éve megy, és persze hogy összehasonlítsák magukat vele. Pedig önvédelemből nem érdemes beengedni még jobban pont azt a valakit a fejedbe, akiből nem kérsz.
2020. máj. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
37%

Nemtom mi olyan bonyolult abban, hogy a szereto az csak van, o nem csabitja el a huseges part, hiaba utasitja vissza a kapcsolatban allo felt, ezzel nem akadalyozza meg a megcsalast, csak elnapolja. Nincs olyan, hogy te vert izzadva probalsz huseges maradni, de a szemet Kata a melohelyen magaval rant a WC-be es muszaj megdugni xD A legtobb megcsalast a kapcsolatban allo fel kezdemenyezi, o keresi az alkalmat.

Ha mindenki nemet mondana a kapcsolatban allo embereknek, attol meg az, aki probalkozik masnal, ugyanolyan szemet maradna. Ez nem olyan kategoria, ha nincs ra alkalom, akkor nincs is problema.

2020. máj. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 Sunshinedoll ***** válasza:
74%
Sehogy. Szerintem a partner sokkal nagyobb ludas, mint az, akivel megcsalt, másrészt nem óhajtanék több energiát és időt pazarolni rájuk.
2020. máj. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
44%

27.


És aki kihasználja egy megingatható, gyenge akaratú személy viselkedését, az jó és nemes jellemre utal? Dehogyis. Pont ezaz, hogy aki erre hajt, az se egy dicsőséges valaki, ha neki csak ez megy, ahelyett, hogy keresne magának egy másik egyedülállót vagy olyat aki nyitott kapcsolatban él, stb. Mert bizony van olyan szerető akinek ez a "fétis", hogy olyanokkal kezd csak akik kapcsolatban vannak. Most ez lenne a szép, a gerinces viselkedés? Ezt kihasználni kicsinyesen? Ez olyan mintha a szélhámosokat is megdicsérnénk, hogy milyen ügyesen használják ki mások hiszékenységét. Holott általában nem szokás dicsérgetni az MLM, Hitgyüli és a többi pénzes társaság viselkedését.

2020. máj. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
74%

Mit nem ertesz azon, hogy az esetek tobbsegeben a megcsalo fel keresi az alkalmat? xD Elenyeszo azoknak az eseteknek a szama, ahol a harmadik fel addig ostromol valakit, amig az meg nem torik.

Aki nem akar megcsalni valakit, az az elso ket szep szo utan leallitja a masikat. Ez nem kihasznalas lol, a megcsalo pontosan tisztaban van azzal, mibe megy bele es mint irtam, a legtobb esetben o kezdemenyez.

2020. máj. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
De mi abban a dicséret, ha nem állsz vele szóba?
2020. máj. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!