Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalas utan hogyan allnatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalas utan hogyan allnatok bosszut?

Figyelt kérdés
Azon akivel csalt a parotok.
2020. máj. 12. 13:55
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
77%
Sehogy🤷‍♂️
2020. máj. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
74%
Miért kéne bosszút állni? A párod volt aki félrelépett...
2020. máj. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
43%
Sehogy. Nem a harmadik a hibás, hanem az, aki megcsalt, és még az is lehet, hogy én is hibás vagyok benne. A harmadik ebből a szempontból mindegy, hogy ki, ha épp nem ő, akkor lenne más. A bosszútól nem lesz jobb senkinek.
2020. máj. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
60%

3/3


Azért csak ne mentsük fel a harmadik felet sem, mintha ő valami ártatlan kis jótevő lenne vagy ilyesmi. (Természetesen, ha nem tudott arról, hogy akivel összejött az kapcsolatban él, akkor persze vétlen, de amúgy semmivel nem különb, mint a megcsaló fél, nem is értem ezt a "a szerető az amúgy nem hibás" elvet ami egyre gyakrabban tűnik fel ezen az oldalon is. Miért is ne lenne az? Nem ő a főgonosz, de nem is ártatlan bárányka, pláne áldozat.

2020. máj. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
31%
Megvertém. Csak a becsület kedvéért.
2020. máj. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
68%
Semmit. A párod ment félre, őt hibáztathatod, bár az is meddő dolog.
2020. máj. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:
Pontosan arrol van szo amit a 4. ir. Tudott rola, hogy egyutt vagyunk, es hab a tortan, hogy a 3. fel is kapcsolatban van.
2020. máj. 12. 14:08
 8/49 anonim ***** válasza:
64%

" "a szerető az amúgy nem hibás""


Nem. Nem a szerető van kapcsolatban, nem ő felelős ismeretlen partnerért, hanem a megcsaló. Amúgy szerinted milyen az a hűség, ami csak azért van, nem volt alkalom? Csak mert semmilyen. Az nem hűség.

2020. máj. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
70%
4/6 Persze, nem áldozat, és igen, sok esetben ő is hibás lehet, de szerintem azzal nem megyünk semmire, ha bosszút állunk rajta. Ha már valakit hibáztatni kell, akkor az a megcsaló fél.
2020. máj. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
68%
Sehogy. Nem leszek vele előrébb, és valahol még az is megalázó. És szerintem is mindegy ő mit miért csinált, ha a párom kapható volt.
2020. máj. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!