Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalas utan hogyan allnatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalas utan hogyan allnatok bosszut?

Figyelt kérdés
Azon akivel csalt a parotok.
2020. máj. 12. 13:55
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
48%

8. és 9.


Oké, én is azt mondom, hogy elsődlegesen hibás a megcsaló, de ez nem menti fel a szeretőt sem, ez egy nagyon helytelen gondolkodás, hogy "ő ezért mentesül". Jó én a bosszúállást elítéltem alapból, primitív dolog - mármint van az a dolog amiért megéri bosszút állni, de ez messze nem olyan - de most mi ez a szerető-védési mánia? Szerinted mitől jobb az, aki tudja, hogy a másik kapcsolatban, de belemegy? Jó egy pici fokkal jobb, mint a megcsaló, aki megérdemli utána a kidobást, de a szerető szerepe sem egy "ártatlan eszköz" "aki rosszkor volt rossz helyen", hanem aktív résztvevője a dolgoknak, nem mentesül a felelősség alól. Vagy ez valami ilyen mundér-becsülete dolog? Vagy valami eltorzult felfogás, hogy a szerető az menő meg fa..a gyerek? Nem, nem az, ha mindenről tud, csak minimálisan különb a megcsalótól, ugyanolyan hitvány mindkettő.

2020. máj. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
68%
Én leszarom a harmadik felet. Akinek külső feltételeken múlik a hűsége, az egy darab trágya, nem több. Csak a páromat okolnám és megvannak a dolgaim, amikkel belemegyek a kapcsolatba és aminek köszönhetően tényleg csak egy farokmártáson múlik, hogy törvényes úton kicsináljam a másik felet.
2020. máj. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
58%

"Leszarom a velemenyeiteket."


Azért milyen jó már, hogy egy olyan oldalon ahol kérdéseket lehet kiírni a véleményeket várva, leszarja azt a kérdező. :D

2020. máj. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
41%
Na ja, a szerető meg egy nemes, dicséretes, becsületes ember, korunk hőse. Lassan tényleg itt tartunk? Hová torzul még ez a világ?
2020. máj. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 A kérdező kommentje:
Es milyen jo, hogy kerdesre altalaban VALASZT szoktak irni, nem velemenyt.
2020. máj. 12. 14:18
 16/49 anonim ***** válasza:
71%
"Na ja, a szerető meg egy nemes, dicséretes, becsületes ember, korunk hőse." Nem, nem az, de neki nincs kötelezettsége felém. Nem ő fogadott nekem hűséget. Ha van párja, majd ő szarrá veri, ha úgy ítéli, vagy amit akar. Nekem nincs dolgom vele. Nekem azzal van dolgom, aki oda szart, ahonnan evett.
2020. máj. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
55%

16


Választ csak olyan kérdésre lehet írni, amire létezik egzakt, tudományosan pontos válasz, de erre éppen nem. Vagy van erre egy helyes válasz, amiről nem tudunk?


Nem, itt nem erről van szó, van egy bizonyos vélemény amit vársz, mint válasz, hogy utána igazolhasd önmagadat, vagy a szörnyűséget amire készülsz és várod rá a biztatást.

2020. máj. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
34%

17.


Volt párodat meg szétvernéd? Azért ez is elég eltorzult dolog...

2020. máj. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
62%

"Volt párodat meg szétvernéd? Azért ez is elég eltorzult dolog..."


Ne forgasd ki a szavaimat, hülyegyerek. Azt mondtam, hogy a partere majd elintézi: otthagyhatja, megölheti, szarrá verheti, vele is maradhat, amit akar. Semmi közöm ahhoz az emberhez. A páromhoz van közöm. És vele van erről beszélni valóm, mert akárhogy mászhatott volna rá a másik, ha ő nemet mondott volna, szar sem lett volna. Neki van elszámolnivalója felém. De mivel nem vállalom be, hogy üljek azért, mert egy kést állítottam a szemgödrébe, ezért valószínűleg csak nyilvánosan megalázom, kisemmizem, majd kivágom az életemből, mint egy rongyot.

2020. máj. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
40%
Nem tudom milyen választ vársz erre a kérdésre... ha azt írjuk, hogy menj oda és verd meg, az jó válasz lesz? A bosszú kicsinyes és felesleges lenne. Kezdj új életet, fogadd el, hogy ez történt, és lépj tovább.
2020. máj. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!