Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek? Megbánnám ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Megbánnám ha megteszem?

Figyelt kérdés

Kérlek titeket, csak komoly, és nem ítélkező válaszokat kérek. Így is eléggé magam alatt vagyok, a sírógörcs kerülget folyamatosan.


26 éves nő vagyok, van egy férjem, 10 éve vagyunk együtt, és van egy 3,5 éves kislányunk is. 16 éves voltam, mikor a férjemmel összejöttünk, nekem ő volt az első minden szempontból, tehát soha nem szexeltem még más férfival életemben. A kapcsolatunkat jónak mondanám, de olyan igazán szenvedélyes, mindent elsöprő szerelem nem volt soha, egyszerűen összejöttünk, s aztán összeköltöztünk, saját lakás, esküvő, gyerek, szokásos. Szeretem őt, jó apa, sokat foglalkozik a gyerekkel, rendes férj, nem cigizik, néha elmegy barátokkal persze 1-1 sörre de amúgy nem iszik és nem bulizik. Dolgozik, pénzt nem szórja el, szóval semmi rosszat nem tudnék rá mondani. Szex is van kb heti 2szer, de őszintén nekem unalmas, nem kívánom, nem érzem a gyomromban azt a mindent elsöprő vágyat, különösebben nem izgulok fel. Csak van szex és kész. Erről többször is beszéltünk már, mondtam neki hogy hiányzik hogy nőnek érezzem magam, hiányzik a vágy, a szenvedély, de nem igazán érti, mert szerinte ez teljesen normális, hogy az emberek 10 év után már nem vágytól remegve tépik le egymásról a ruhát, ez az élet rendje. Szép család vagyunk és szeretjük egymást. Ezt én így el is fogadtam, tehát sose kerestem az alkalmat hogy megcsaljam, nem is gondoltam ilyenre sohasem. Mostanáig.


Nemrég megismerkedtem valakivel, a munkahelyemen (de nem munkatárs, csak úgymond partnere az én munkahelyemnek, kb minden nap 10 percet találkozunk ott). Aztán pár találkozás után bejelölt facebookon, meg rám írt, aztán elkezdtünk beszélgetni, s úgy éreztem nagyon egy hullámhosszon vagyunk, már azt vettem észre egész nap azt várom hogy mikor ír, mint egy kis 16 éves tini, persze emiatt szégyenlem magam borzasztóan hisz anya vagyok s feleség.... de ez egy anonim oldal, így őszinte leszek. Aztán egyszer összefutottunk az utcán véletlenül, akkor beszélgettünk egy fél órát, akkor már kicsit flörtölt és meg úgy célozgatott, és egyszerűen azóta nem megy ki a fejemből, folyamatosan róla fantáziálok, meg arról hogy milyen lenne vele szexelni, hogy letépném a ruhát róla legszívesebben. Várom hogy írjon, nézem hogy fent van-e, mintha full szerelmes lennék, de nyilván nem erről van szó, hisz nem is ismerem, s eszem ágában sem lenne miatta elhagyni a családomat, de nem tudok mit tenni, ha annyira kívánom, s már a sírógörcs kerülget egész nap, hogy miért történik ez velem!


Én soha nem gondoltam magamról hogy egy hűtlen tipus lennék, ezt bizonyítja hogy 10 éve vagyok az első és egyetlen férfival az életemben, de most úgy érzem szó szerint hogy belehalok ha nem fekszem le ezzel a másikkal. Tudni akarom milyen az amikor valakit tényleg szenvedélyesen kívánsz, szenvedélyesen szeretkezni, érzem a vágyat a gyomromban, már attól felizgulok ha csak elképzelem milyen lenne.


Az eszem tudja hogy nem érné meg, egy szexért kockára tenni az egész életemet, a családomat, de másrészt nem vagyok vallásos, nem gondolom h van halál után más is, és sírva fakadok ha arra gondolok hogy ez az egyetlen életem van és soha soha nem fogom megtudni hogy milyen egy másik férfival együtt lenni, hogy milyen valakit igazán kívánni, hogy milyen amit a filmekben lát az ember hogy elviselhetetlen vággyal nekiesek valakinek...


Kérlek ne ítéljetek el, őszinte és normális válaszokat kérek, mit kellene tennem. És kérlek azt se írjátok, hogy váljak el, mert nem szeretnék. Akármennyire is hihetetlen tényleg szeretem a férjem, a családom, az életünket. És a kislányom és majomszeretettel szereti az apját.


Aki volt már ilyen helyzetben mit tett? Megtette v sem? És ha igen, ha nem, megbánta?



2020. máj. 1. 14:07
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
93%

10#


köszi. Sosem tudnék megcsalni senkit. Ez most egy állapot, amit felnőtt emberként tudni kell kezelni. Azt gondolom, a kémia beindulása vagy szimpátia a másik ember iránt, nem rajtunk múlik. a szervezetünk, az érzelmeink nem tudják, hogy már foglaltak vagyunk.

Viszont az 100 %-ig a mi döntésünk, hogy mit kezdünk ezzel a dologgal. Az egyik válaszoló jól írta. Nem a másik férfiért vagyok oda. Inkább az izgalomért, a várakozásért, a változatosságért.

De ennyit nem ér.

Inkább megpróbálok változatosságot vinni a házasságomba.


9-es voltam

2020. máj. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 Vyla ***** válasza:
100%
Szia! Valószínűleg megbánnád... Viszont én megértem, hogy hiányzik valami.Elég fiatalon elkötelezted magad úgymond és egy kis izgalomra vágysz.. Lehet életed legnagyobb hibáját követnéd el, mert mint írtad is szereted a férjed és amúgy minden okés köztetek.Ezután nem tudnál a szemébe nézni sőt a tükörbe se..
2020. máj. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
95%

11# Kiegészítem: ... tartás és intelligencia* :)


Sok sikert és kitartást!

2020. máj. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
58%
Szóval 10 év és egy gyerek után hirtelen eszedbe jutott, hogy téged a párod soha nem tudott boldoggá tenni. Bocs, de nem tudlak sajnálni, már réges-régen, évekkel ezelőtt meg kellett volna beszélni ezeket a problémákat, hogy ne a kislányod és a férjed szenvedjenek amiatt, amire most készülsz. Bízom benne, hogy nem fogod megtenni és találtok valami megoldást, de sajnos annyi hasnló sztorit ismerek, hogy az döbbenet. Megsúgom, az egyik fél és a gyerek mindig ráb**aszik!
2020. máj. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
55%

Elobb utobb a kapcsolatodnak vege lesz szerintem, mert ezt a gondolatot, hogy milyen lehet massal nem fogod tudni kiverni a fejedbol. De hidd el neha tobbre szamitasz egy embertol mint amit tud adni, es utana csak nezel hogy hoppa.

Ehhez csak ennyit tudtam irni, meg azt hogy ezert nem szabad gyereket csinalni egy elso kapcsolatba, vagyis hat lehet, de 10-bol 9 alkalommal hasonlo vege szokott lenni a sztorinak.

2020. máj. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Dobd fel a szexet, szerepjatekkal vagy amit eddig nem csinaltatok
2020. máj. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
53%

Akkor én kivétel leszek, és vállalom a lepontozást. Én egy 49 éves nő vagyok. Fiatalabb éveimben átéltem ugyanezt amit Te. Annyira vágytam egy bizonyos férfira, de nem tettem meg mert nem akartam kockáztatni ahogyan te sem. Amíg élek bánni fogom. A férjemről kiderült, hogy folyamatosan csal engem. Pedig külső szemmel a világ legjobb férje volt-számomra is. De ezt nem részletezném, mert még mindig fáj erre gondolni. Nem is eza lényeg. Pár hónapja összefutottam azzal a férfival aki iránt akkor ugyanezt a vágyat éteztem amit most Te. Ő sem felejtett el engem soha, de már azóta családja van akiket imád.

Ha visszafordíthatnám az időt másképp tennék mindent.

Amúgy a válaszadókat sem értem igazából. Emberek, ez a nő nem szerelmes a férfiba. És habár a szerelem amúgyis átalakul egy idő után, de nem úgy mint a kérdező esetében. Bocsi, de még jómagam sem beszéltem soha így a férjemről akármilyen kaksiban voltunk ahogy most Te.


Semmi értelme húzni a házasságot. Oké, hosszú évek alatt mindenkinek megtetszhet más , nem vagyok én sem naiv. És oké, belefér egy-két poénos flört is. De ez már jóval több. Ha őt elfelejted, majd jön más (szintén tapasztalat)



"Nincs vele semmi, de olyan flörttel teli, izgalmas chat-jeink vannak, hogy tiszta izgalom."

Valaki erre a válaszra írta, hogy de jó, hogy van akiben van még tartás. Ez eddig oké is. De itt senki nem ismeri az érzelmi megcsalás fogalmát ??

2020. máj. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarod felrúgni a házasságod, rossz döntés megcsalni. Elmondom miért. Tegyük fel, megteszed és őrült jó a pasival. Végre orgazmus stb. Nem fogod kibírni, többet akarsz majd, ez olyan ,mint a drog. Nem egy alkalom lesz ebből, hanem egy viszony. Egy alkalmat még el is lehetne titkolni, de egy viszonyt....
2020. máj. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod, hogy a másik milyen ember, mit akar tőled. Valószínűleg tudja, hogy van családod, és látja, hogy vevő vagy a flörtre. Semmi mást nem akar, csak kicsit elszórakozni veled, kötetlenül.

Ezt is mérlegeld, mert ha félrelépsz, és lebuksz, (ami elég valószínű), akkor ne vegyél rà mérget, hogy ott lesz neked a másik férfi.

A hűség döntés kérdése. Most döntsd el, hogy a férjed és a családod választod, vagy eldobod. Ha megér egy dugás ennyi kockázatot, akkor tényleg jobb is elválni.

2020. máj. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Én 13 éve vagyok a férjemmel, nekünk is 3 és fél éves a kisgyerek. Nekem is ő volt az első, nem volt mással kapcsolatom soha. Én is szoktam rá gondolni milyen lenne mással, főleg amikor olyan férfiakkal is találkozok, akik bejönnek. Konkrétan volt olyan aki már a szövegével jobban felizgatott mint a férjem. Pedig igazából semmi nem volt köztünk, max flört. Igazából elképzelem h megcsalom és mi lenne utána, h mekkorát csalódna bennem. Na meg hát ne szépítsük egy ri,b,anc lennék. Szóval én nem agyalok ezen túlzottan. Nem csalnám meg a férjemet, még annak ellenére sem h nem vagyok már annyira szerelmes belé, mert tisztelem őt annyira h nem teszek ilyet. Ha megcsalod a párodat egy olyan dolgot veszítesz el amit már nemigen kaphatsz vissza, az önbecsülésedet.
2020. máj. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!