Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szakítsak vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakítsak vagy nagyon megbánnám?

Figyelt kérdés

Egy ideje nem igazán érzem jól magam a barátommal. Fél éve vagyunk csak együtt. Az egyik ok ami miatt nem érzem annyira jól magam vele az az, hogy más a szeretetnyelvunk. Ő nem úgy mutatja ki ahogy nekem ez jól esne. Sőt épp ellenkezőleg. Szeret viccből szekálni de nekem ez sokszor úgy jön le mintha beszolna. Pl ha valaki sokáig hallgatja hogy nagy a hasad akkor hiába vicc de egy idő után elhiszed..

A másik az az hogy jóban vagyok a fiú barátaival is és rosszul esik nekem ha egy másik, nálam sokkal szebb csajt megdicser. És ez nem először fordult elő. Mert nekem az egy kicsit megalazo ha más lányokat dicser úgy hogy ezt én is hallom. Elég sokszor összeveszunk és nagyon szeret martirkodni és úgy kihozni az egészet hogy a végén én kérjek bocsánatot és én érezzem magam rosszul.. Elég sokszor nem foglalkozik úgy ahogy kéne velem mert nekem nagy a figyelem igenyem ő pedig általában játszik. És hiába mondom ezt neki sokszor nem változtat. És sokszor eszembe jut az az énem hogy milyen voltam kapcsolat előtt. Sokkal pozitívabb, engergikusabb, jobb kedvű. És ami a Legfontosabb az az hogy sokkal több onbizalmam volt. Akkor se volt túl sok de most nagyon durván nincs. Eléggé tanácstalan vagyok mert mindezek ellenére is nagyon szeretem. De nem akarom par szép vele töltött pillanat miatt tönkretenni magam. Nektek mi a véleményetek? Kérlek csak komoly válaszokat írjatok. Eléggé ki vagyok borulva most úgyhogy bocsi ha osszeszedetlen kicsit.


2020. márc. 23. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem tűnik jó kapcsolatnak, csak szenvedsz. Inkább most szakíts. Pár nap sírás, és az élet megy tovább.
2020. márc. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szakíts és most némileg magam ellen is beszélek, mert én is az a srác voltam fiatal koromban, aki mindenkinek állandóan beszólt "viccesen" zrikált (gyakorlatilag fikázás volt) tényleg , amit írtál, hogy a hasad pl.-ja. Ez egy direkt jelenség, hogy leépítsd más ego-ját, ebben én is nagyon jó voltam, magamat felistenítettem és ilyen kis zrikálásokkal gyakorlatilag leépítettem a barátnőim ego-ját nullára , teljesen tudatos viselkedés volt. Így, mindig azt éreztem én vagyok a király és ők csak vannak.


Persze felnőttem és kinőttem ezt a viselkedésem, de mivel a barátod és te is fiatalok vagytok még valószínű nem sok jóra számíthatnál mellette a jövőben, ha tudatos a viselkedése.


Szóval a múltamat is nézve és magam ellen példázva, de azt mondom ne folytasd, de úgy is te fogsz dönteni, ahogy érzed. (behódolós nőknek jó ez a típusú férfi, aki én voltam anno, na ők imádták ezt az "alázást" tényleg néha olyan szintekig tudtam lealacsonyodni, hogy visszagondolva ég a pofám...).

2020. márc. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%

Nem vagy egészséges kapcsolatban és nem hiába akarsz kilépni belőle. Szerintem azért tűnik félelmetesnek a helyzet, mert az ilyen esetekben általában úgy ledarálják a partner önbizalmát, hogy nem hiszi el hogy egyedül képes lenne élni vagy valaha boldog lenni (vagy találni mást).


Általános hogy két ilyen személy vonzza egymást, mert az egyik a gyengeségedet használja ki és úgy érzi jól magát hogy lenyomhat, míg a másik nem tud kilépni a megaláztatások után sem, mert alacsony az önbizalma, gyenge az önképe.


Te vagy az utóbbi. Kilépés után üresnek érzed majd magad egy ideig és elég rossz lesz, de szintén teljesen normális érzés. Eljön majd az a pont, ami után elkezded újra megtalálni magad, csak aktívan tenni is kell érte. Első körben foglalkozni a figyeleméhségeddel és rájönni mitől van, hogyan tudnád egészségesebb szintre hozni, közben pedig emelni az önbizalmad és letenni a határaidat. Ezek a feladatok rád várnak, nem fogja más megcsinálni helyetted.

2020. márc. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést. Őszintén,ezen mit tudnál bánni? Neked van szeretetnyelved, neki pedig nincs. Az a különbség.

Amikor valaki regényt ír arról, hogy mi minden rossz van a baratjaban, aztán a végére beszúrja, hogy nagyon szereti, azt én sose értem. Mégis mit, ha egy jót se tudott róla írni a sok rossz mellett? Inkább azt szereted, hogy kapcsolatod van, nem magát az embert. Amiket írtál azok a bántalmazó kapcsolat jellemzői ( még finoman, mert az eleje). Ott a másik fél gyakran tarsfuggo. Ez lennél te. Sajnálom, de komoly válaszokat kértél, nekem ez a véleményem. A jóslatom pedig az, hogy úgyse fogod otthagyni.

2020. márc. 24. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!