Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Szakítsak?

Figyelt kérdés
A barátommal kb. 3 hónapja vagyunk együtt. Nagyon szeretek vele lenni, mindig kedves és kis apróságokkal próbál a kedvemben járni. Nőként jobbat kívánni sem lehetne. Sajnos nem egymáshoz közel lakunk, és mikor nem vagyok vele, vannak szomorú pillanatai. Egyszer célzott rá, hogy ha kiderülne hogy drogozik, akkor elhagynám-e, erre én vissszakérdeztem, hogy drogozik-e, és mondta hogy nem, ő soha nem drogozott és nem is fog. Ez volt kb. másfél hónapja. Ma bevallotta, hogy egyébként időnként drogozik,tavaly már egyszer leállt vele, de idén nagyon ritkán (nem függő módon) ismét elkezdte. Ígérgette hogy ezután le fogja tenni. Kiderült, hogy már akkor is drogozottt, mikor rákérdeztem, és azt hazudta hogy nem. Megrendült benne a bizalmam. Mit tegyek?
2019. dec. 23. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Drogossal, alkoholistával, szerencsejáték függővel azonnal szakitanek
2019. dec. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Tehát drogozik, hazudik, mint a gép. "Nőként jobbat kívánni sem lehetne" Hát ja, tényleg főnyeremény a muki.:)
2019. dec. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt a kijelentésem arra értettem, mikor még nem tudtam hogy ezeket csinálja
2019. dec. 23. 20:53
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hazug emberrel nem szabad együttmaradni!
2019. dec. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Elég "necces" lehet a srác; összeszedhetsz vele egy boldogtalan életet.

55/F

2019. dec. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Főnyeremény baccki.

Itt van más opció?

Persze alkalmanként drogozik de pont a te kedvedért hagyja abba.

Téged sem az eszedért szeretnek.

Azonnali instant bann.

2019. dec. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen. Én legalábbis nem varnam meg a következő hasonló kérdését.
2019. dec. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele. Most azonnal!!!
2019. dec. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!