Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ertekeljem jobban, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ertekeljem jobban, vagy szakitsak?

Figyelt kérdés

Meg mindig nemtudom eldonteni, hogy jo dontes volt e, vagy csak hulyitem, es huzom az idot.


23F vagyok o 19L, egyutt vagyunk mar ugy 5honapja. Mivel az elso komolyabb kapcsolatom ezert nemtudom mihez hasonlitani.


Nagyon jol kijovunk, soha nem veszekedtunk, hatalmas fazon a csaj es nagyon nagy szovege van egesz nap rohogunk. nagyon ragaszkodik es szeret, minden nap egyutt alszunk, es mindent megtenne ertem, nagyon rendes lelek. Szexualis elet sem unalmas vele, szinte minden nap van valami akar nyilvanos helyeken is:D kotel, bilincs minden van, amit imadok es ritka.


A negativum az az, hogy igazabol nemsok elet celja van.

Lusta es nemnagyon akar csinalni semmit, depresszios / szorong ami szerencsere ritkan mutatkozik. Nem egy eros egyeniseg, es sajnos cukros (type1).

Nagyon aranyos nem mondanam, hogy egy bomba no de azert jol nez ki, talan van ugy plusz 5-10kg.


Az igazsag az, hogy nemvagyunk egy szinten, en mernoki egyetemen vagyok, es mellette egy gravirozo ceget vezetek. Klasszikus zongora (grade8) , sportolok, modelkedtem is.


Nagyon nagy a szerelem, es nem hasznal ki, meg nem unatkozom egy percet sem, es nincs elszalva amit sokra ertekelek, nincsenek soha semmi hatso gondolatok nagyon egyenes mindig.


Hosszutavon nemtudom mennyire jo ez nekem:/ Mit gondoltok, ertekeltem kene jobban amim van, vagy hulyeseget csinalok? (bocsi kicsit hosszu lett)



2018. dec. 10. 10:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem még nagyon fiatal,majd kialakul.
2018. dec. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
És ha cukros, akkor mi van?Én is az vagyok, mégse származott még ebből hátrányom párkapcsolatban.Ha neked ez nem tetszik, akkor jobban is jár, ha szakítasz vele.
2018. dec. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

Classic "középszerű átlaglány beleesett Mr.Menőbe. aki őt (a leírás alapján) nem tartja igazán sokra". Oh, lehetne ennél is elcsépteltebb?


Várj, várj, de. Ha Mr.Menő félrelép párat, de a csaj mindig megbocsátja.


Az "élet a legjobb rendező"? Hát itt most nem volt túl eredeti.

2018. dec. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Koszom elso kommentelo:)

Masodik, egy szoval sem emlitettem hogy ez zavarna, csak gondoltam megemlitem. De mindig segitek neki amit tudok.

2018. dec. 10. 12:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Nézz őszintén magadba, és válaszolj arra a kérdésre hogy szereted e őt... de úgy igazán, tisztán, őszintén, ahogy van. Ha igen akkor nyugodtan várj még, 19 éves csak, úgyhogy még sokat fog változni a személyisége... türelem.
2018. dec. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Vágysz mellette másra? Úgy érzed van olyan nő akivel szívesebben lennél? Ha igen akkor egyertelmu

Mellesleg ha depis akkor nem biztos hogy lusta.. Egyszerűen akkor az embernek nincs kedve dolgokhoz. De te segithetnel neki ezen atlendulni.

2018. dec. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem beszélj vele erről. Mondd meg, hogy rossz látni, hogy "csak úgy van" és keressetek neki vagy közösen egy életcélt. Pl. Nyelvtanulás, amiben segítesz neki stb...

De ha megvan viszont nem hajlandó semmit tenni érte inkább hagyd el. Ne csak te evezz a közös csónakban.

2018. dec. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a kedves valaszokat, tenyleg nagyon hasznosak. Ugy erzen, jelenleg nagyon boldog vagyok es szeretem ot ahogy van. Viszont ha a jovomet nezem, akkor ez hosszu tavon nagyon hatraltat a celjaimban elereseben. Persze ez lehet valtozik majd.
2018. dec. 11. 09:36
 9/9 anonim ***** válasza:

Csak viszonyítási alap híján mondod azt, hogy szereted őt. Ez, amit most érzel, semmi, amíg kérdéseid vannak vele kapcsolatban. Ha egyszer valakibe IGAZÁN szerelmes leszel, nem kérdéseid lesznek, csak a mindent eltipró őrült vágy, hogy vele legyél.

60F

2018. dec. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!