Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek szakítsak a munkája...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek szakítsak a munkája miatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy párom akivel nemrég jöttünk össze volt sex is már. De sajnos a munkája miatt nem bízok meg benne! Külföldre jár hetekig és mikor ez kiderült akkor mondta a nővérem hogy biztos hogy megcsal mert a férfiak nem bírják ki sex nélkül hetekig hogy hűségesek maradjanak! De nagyon jó vele nagyon megszerettem és nem tudom mit csináljak. Egy csomószór nem érem el viberen sem pedig állítólag akkor pihen és erre mondta a nővérem hogy ilyenkor szoktak felszedni lányokat az út mellől. Soha se volt nekem még ilyen férfi az életemben nagyon várom most is haza de nagyon nem tudok benne megbízni nem tudom mi legyen. Beszélni nem merek vele erről mert szerintem tagadna. De én remélem azt hogy ő egy kivétel és hűséges hozzám. Én 27 ő 32.
2018. okt. 22. 22:52
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

szex.

szex.

szex.

és

nem

pedig

sex

!

!

!


27 vagy tanuld már meg leírni, hogy SZEX.. a franc egye már meg :D


tudod a megcsalás nem betegség.. az viszont igen, hogy betegesen féltékenykedünk és kontrollálni akarjuk a másikat. a nővéred meg.. minek ellenség ha ilyen nővéred van? :D


az meg nonszensz, hogy azért nem mered megkérdezni mert azt gondolod, hogy tagadna? HÁháháháháhá mi ez valami rossz troll kérdés?

2018. okt. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A helyes kérdés inkább az hogy miért nem bízol meg benne?

Nem megbizható a párod? Vagy te nem érzed magad elég jónak, hogy ne csaljanak meg? Bizonytalan vagy aak apcsolat erőséggéban ? NEm tudod merre tart a kapcsolat?


Ezeket igenis meg kelene beszélned a pároddal, mert egy igazi társsal bármit meg lehet beszélni. Amikor beszéltek, figyeld meg, hogy mit mondd és hogyan. Szerintem abbból már sok mindent le tudsz szűrni.

2018. okt. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Olyan sekszi ahogy írod a "troll" szót. :,)

32/f

2018. okt. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

meglepett a végén hogy 27 éves vagy, mert az írásodból kb 15-16ra tippeltem volna.

27 évesen nem lehetsz ennyire sötét.

oké, hogy nemrég jöttetek össze és szexeltetek is, de csak ezek után tudtad meg, hogy hol és mit dolgozik?

remélem kamu a kérdés, ha mégsem, akkor kérlek szakíts vele, idővel talál értelmes, okos lányt. 27nő

2018. okt. 23. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tudtam mi a munkája sehol em írtam hogy utána tudtam meg azt hogy kamionos. Köszönöm a válaszokat sajnos nem jutottam előrébb. Valóban nincs túl sok önbizalmam lehet ez is közre játszik őt pedig csodálatosnak látom.
2018. okt. 23. 04:35
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

Ismerem jól a kamionosokat,

Van amelyik tényleg ilyen, de van aki nem.

És sok ilyet ismerek :)

Azért mert kamionos, lehet huseges.

Tényleg nehéz lehet neki nélküled, de ha szeret. Nem keresi másnál a boldogságot :)

Csak bízz benne, aztán majd lesz valami :)

2018. okt. 23. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves vagy köszönöm szépen!
2018. okt. 23. 07:40
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebben nem a nővéredre kellene hallgatnod, hanem a saját megérzéseidre.
2018. okt. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
29 éves kamionos feleség vagyok. Javaslom, hogy ha van rá lehetőség, menj el vele egy rövidebb kanyarra! Látni fogod, hogy ezeknek a nyomorult kamionosoknak annyi idejük nincs sokszor, hogy aludjon egyben 8 órát... Nem hogy félrejárni mellettünk. Iszonyatosan sokat dolgoznak, feszített a munkatempójuk. (A nemzetközi kamionosokról beszélek, a belföldeseknek másabb egy kicsit, csináltuk korábban azt is.)A nővéred meg irigy a boldogságotokra, és k*pja be!
2018. okt. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!