Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakítsak, mert sehová nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak, mert sehová nem visz el soha? Így mi lesz később?!

Figyelt kérdés

A barátommal 7 hónapja vagyunk együtt, eddig összesen 3-szor randiztunk, ebből kettő még a kapcsolatunk előtt volt... Tanul még, mellette a szüleitől kap pénzt+dolgozik is, és mindig erre fogja, Hogy neki nincsenek tízezrei egy randira. Ezt el is fogadom, nem azt várom, hogy a legdrágább belvárosi étterembe vigyen, vagy hogy Bécsben töltsük a hétvégét, és mindent ő álljon. Azért van elég sok ingyenes/olcsóbb randiprogram itt Budapesten. De mi sehová nem megyünk. Általában eljön hozzám, filmezünk, sorozatozunk, beszélgetünk, ilyesmi. Ha kitalálnék valami programot, akkor neki ahhoz nincs kedve, meg fáradt... Csak nekem meg annyira lenne igényem arra, hogy néha-néha kiöltözzek, kicsípjem magam és csináljunk valami mást is. Nekem az is elég lenne, ha elmennénk az Állatkertbe, vagy csak sétálni a Duna-parthoz.


Eddigi kapcsolataimban mindig volt valami program. Vacsorák, laza ebédek, vagy csak egy kis esti borozás valahol, esetleg wellnesshétvégék, stb. Nagyon hiányoznak ezek... De mondom, nem is azt várom, hogy pénzt költsön rám, hanem hogy kicsit házon kívül is legyünk. Már beszéltünk erről többször, akkor ígérgetett is mindent, de sosem valósultak meg a tervek. Szeretem nagyon, de most őszintén, a Family Guy-t egyedül is bírom nézni...


2019. ápr. 4. 23:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú távon nem működnek az ilyen kapcsolatok. Így lehetetlen fenntartani a tüzet meg a szerelmet. Nagyon fontosak a közös programok és a romantika, enélkül nem megy. Meg lehet nézni, hogy a több éve tartó kapcsolatok mikor mennek tönkre. Amikor abbahagyják a randizást és belekényelmesednek a kapcsolatba. Nyilván ez nem véletlen.

Ha a párod semmit nem hajlandó ezen változtatni akkor nincs mit tenni. Persze, oké, fáradt. De minden nap? Aki tényleg nem szán egy fél órát arra, hogy megigyatok egy kávét valahol vagy sétáljatok egyet arra nem tudom mit mondjak.

2019. ápr. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
7%

Hát télen nehéz jó olcsó/ingyenes programot találni, kivéve ha nem vagytok finnyásak és a csavargás vagy az ilyen kicsit "suttyóbb" dolgok is megfelelnek.


Bár olcsót nyáron is nehéz találni, a rendezvényszervezők kb. a maffia szintjén állnak mohóság és pénzéhség terén. Meg a magyar rendezvények sajnos elmaradnak pl. az amcsiknál találgható sokszínűségtől... Itt általában háromféle van.


1.Gagyi zenei, betegesen túlárazva.


2."Hagyományőrző", a létező legfalusibb előadással, meg persze kolbászvetélkedő, ihaj-csuhaj mókák.


3.Piálós fesztiválok, ilyen minden nyüvek falunak van. Városokban meg kötelező.


Érdekesebb lenne egy mexikói halálfesztivál vagy valami csigaverseny (Ausztáliában van talán?) vagy a Papírhajó Móka ahol volt egy 15 tonnás "papírhajó" is. Vagy valami értelmesebb ahol egyszerre lehet tanulni ÉS szórakozni.


Pl. azok a furcsa "krimi-vacsorák" az amik az amcsi filmekben szoktak lenni amikor látszólag meghal valaki és ki kell deríteni ki és miért ölte meg... Ez pl. tök érdekes lenne, de neeeeem, ha van is ilyen az legyen csak MINIMUM 2 Deák Ferenc, mert... végül is ez Magyarország.

2019. ápr. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem értek annyira egyet az előttem szólóval, rengeteg program van, ingyenes is, főleg most, hogy jó az idő. Akik együtt akarnak lenni, azok együtt is lesznek, megoldják a közös programokat, mert IGÉNYÜK VAN RÁ. Nem lehet valaki 7 hónapja folyamatosan fáradt.


Sajnálom, hogy ezt kell mondjam, de ez a kapcsolat így nem fog működni. Teljesen jogos, hogy kimozdulnál! Ha most nem csináltok semmit, akkor mi lesz később? :/


22/L

2019. ápr. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

En ezt nem bírnam 7 hónapig.

Nagypapam ezerszer aktivabb.

2019. ápr. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Mit szeretsz benne egyáltalán , Nekem ez magas.
2019. ápr. 5. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

“sehová nem visz el soha?”

“Nincsenek tízezrei randira”


‘Oszt, te hova vitted őt el? Te mennyit szánsz egy átlag randira?



Mert igenyeid látom vannak, de az nem világos, hogy a párod keresed, vagy a bankkártyád, aki kitart téged.

2019. ápr. 5. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút átérzem a problémádat kérdező...Idegőrlő tud lenni az ilyen.

Szerintem néha filmezés helyett csalogasd ki a szabadba, sétáljatok egyet. Nem kell hosszúnak lennie, 20-30 perc elég, és ha látsz valami szimpatikus helyet; dobd fel hogy szívesen beülnél oda. Ha ezt elutasítja több alkalommal is, akkor szerintem egyértelmű a dolog, nem illetek össze.

2019. ápr. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Itt a tavasz, lehet menni kirándulni, ha pestiek vagytok, akkor libegőzni, hajózni... Egyik sem kerül tizenezrekbe. Mint ahogy egy séta a legközelebbi fagyizóig szintén nem.


Ha te megszoktad, hogy élmények érnek egy kapcsolatban, akkor ez egy szenvedés lesz neked hosszú távon, kérdező. Én 13 évig éltem egy sorozatnéző, otthon ülő pasival, olyan volt, mintha harminc évesen nyugdíjba mentem volna. Most egy olyan férfival vagyok, akinek meg az a természetes, hogy megyünk. Hétvégék, kirándulások, rövid utak külföldre, stb. Most már én sem tudnám másképp eélképzelni, egészen más hőfokon van a kapcsolatunk még 2 év után is, pedig két gyerekem is van.


Szerintem gondold végig, mit várhatsz a jövőtől, kell-e a fásultság, meg az unalom, és ez tényleg nem csak a pénz függvénye, hanem a hozzáállásé is.

2019. ápr. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

"‘Oszt, te hova vitted őt el?"

Rengeteg helyre akartam. Most pl. a szülinapjára az lett volna az ajándék, hogy elmegyünk Londonba az NFL-re majd, de kiakadt, hogy nem vagyok normális, hogy ilyenre költenék. De január-február környékén szerettem volna elmenni vele wellnessezni, mondtam is, hogy kifizetem az ő részét is, csak menjünk. De hogy ő nem bírná így jól érezni magát. Síelni is voltam a télen többször, mindig hívtam/hívtuk őt is. Vagy nem is kell utazni, nagyon szeretem ezeket a kézműves hamburgereket, szeretek új helyeket kipróbálni, megismerni. Mondom mindig, hogy menjünk már el valahová enni, beülni kicsit. A válasz, hogy minek mikor rendelni is lehet (ezeknek a helyeknek a nagy részéről nem amúgy), meg hogy ő nem fizet több ezer forintot egy hamburgerre, mikor a Burger Kingben, KFC-ben kétezerért menüvel kapja. Mondom, hogy nem kell fizetnie, majd állom én a számlát, de erre is csak húzza a száját, hogy mit gondolnának róla...


"Te mennyit szánsz egy átlag randira?"

Igazából bármennyit, ha jól érezzük magunkat. :)


"Mert igenyeid látom vannak,"

Persze, hogy vannak. Eddig minden kapcsolatomban "elkényeztettek", sosem volt az, hogy az lett volna a program, hogy itthon sorozatozunk. Mindig csináltunk valamit, vagy megleptek valamivel. De szerintem nem olyan nagy igény az, ha havonta 2-3x szeretnék kimozdulni kicsit a párommal, nem mindig a barátnőimmel...


"de az nem világos, hogy a párod keresed, vagy a bankkártyád, aki kitart téged."

Nem kell kitartani, megvan mindenem.

2019. ápr. 5. 09:27
 10/11 anonim ***** válasza:

#9:


Ez a te pasid nem normális. Azért az, aki ilyen ajánlatokat visszautasít, az szerintem nem százas.


Ebben az esetben menj el nélküle, és hagyd otthon sorozatozni. Ha meg közben megismersz valakit, aki nem ilyen töketlen, akkor probléma megoldva.

(Nem szoktam ilyesmit tanácsolni, mert javítani kell, amit lehet, és a kommunikáció sok mindenre megoldás. De itt alapvető életmódbeli, meg felfogásbeli különbségek vannak, és választhatsz, hogy lemondasz azokról az élményekről, amiktől tartalmas lesz az egész életed, vagy keresel egy másik társat magad mellé, aki nem ilyen kényelmes és lusta.)

2019. ápr. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!