Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakítsak, mert sehová nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak, mert sehová nem visz el soha? Így mi lesz később?!

Figyelt kérdés

A barátommal 7 hónapja vagyunk együtt, eddig összesen 3-szor randiztunk, ebből kettő még a kapcsolatunk előtt volt... Tanul még, mellette a szüleitől kap pénzt+dolgozik is, és mindig erre fogja, Hogy neki nincsenek tízezrei egy randira. Ezt el is fogadom, nem azt várom, hogy a legdrágább belvárosi étterembe vigyen, vagy hogy Bécsben töltsük a hétvégét, és mindent ő álljon. Azért van elég sok ingyenes/olcsóbb randiprogram itt Budapesten. De mi sehová nem megyünk. Általában eljön hozzám, filmezünk, sorozatozunk, beszélgetünk, ilyesmi. Ha kitalálnék valami programot, akkor neki ahhoz nincs kedve, meg fáradt... Csak nekem meg annyira lenne igényem arra, hogy néha-néha kiöltözzek, kicsípjem magam és csináljunk valami mást is. Nekem az is elég lenne, ha elmennénk az Állatkertbe, vagy csak sétálni a Duna-parthoz.


Eddigi kapcsolataimban mindig volt valami program. Vacsorák, laza ebédek, vagy csak egy kis esti borozás valahol, esetleg wellnesshétvégék, stb. Nagyon hiányoznak ezek... De mondom, nem is azt várom, hogy pénzt költsön rám, hanem hogy kicsit házon kívül is legyünk. Már beszéltünk erről többször, akkor ígérgetett is mindent, de sosem valósultak meg a tervek. Szeretem nagyon, de most őszintén, a Family Guy-t egyedül is bírom nézni...


2019. ápr. 4. 23:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

“Most pl. a szülinapjára az lett volna az ajándék, hogy elmegyünk Londonba az NFL-re majd, de kiakadt, hogy nem vagyok normális, hogy ilyenre költenék. De január-február környékén szerettem volna ”


Ősszel van a szulinapom, és az NFL meccs is.


Valamint túrázom, utazom, színházba, moziba, étterembe járok.


Nevem és címem a szerkesztőségben, “egy londoni NFL meccsért bármit” jeligére.


ps: voltam NFL meccsen, a párod egy %}}}#*+*^%#{, nem tudja mit hagy ki, és milyen szerencsés, hogy ilyen párja van

2019. ápr. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!