Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakitsak vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitsak vagy ne?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Remelem tudtok segiteni. Szoval van egy fiu akit en kerestem meg mert nagyon tetszett es jokat hallottam rola hogy okos intelligens meg ilyenek es nagyon szimpatikus volt azok alapjan amit mondtak. Elmentunk randizni ahol megtortent az elso csok utana elkezdtunk jarni. Elkezdtem megszeretni de tudtam hogy nem vagyok bele szerelmes. Minden jol ment de elkezdtem megunni ot mert nem olyan belul mint amilyen fiukat en szeretek. Allandoan azt hozza fel hogy en meg szerelmes vagyok e az (igazabol nem az) exembe meg egy haveromba. Feltekenykedik a semmire de ez annyira meg nem is sok. Szoval inkabb azt erzem hogy amikor egyutt vagyunk inkabb csak egy haverja lennek sokkal jobban kijonnenk en enis jobban ereznem magam. De o szeret engem en meg nem ot. De o se szerelmes. De ha szakitanek az meg fajna neki es felek hogy kesobb megbannam. Egyaltalan nem vagyok kapcsolati ember nem is szeretek kotodni UGY senkihez. Ugy erzem hogy egy kalitkaba vagyok bezarva. Szeretnek utana a baratja lenni friendzoneba rakni de neki nem menne. Nagyon kotodik az emberekhez nem ugy mint en. Ja es az anyja egyenesen utal mert az o kicsi fianak nem ilyen lany kell mint en.

Szoval a kerdes adott.



2019. aug. 4. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
Kérdés adott? Nincs kérdés, hagyd békén. Miért jó neked ha szívatod???????
2019. aug. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igazából magadnak már rég megválaszoltad, ahogy leírtad az infóba a dolgokat.


Mitől félsz? Mit bánnál meg? Kötődsz hozzá? El tudod vele hosszabb távon is képzelni az életed?


Már a leírtak alapján látszik, hogy ez a kapcsolat vele nem fog tovább tartani 6 hónapnál kb (bár kitudja). Majd rájössz, hogy pazaroltad az idődet és szakítotok.


Igazi kapcsolatot években mérnek, megbeszélik minden problémáikat egymással a felek, és nem a "megszokás" miatt vannak együtt, mert milyen jó.


Befejezésképp felteszek egy kérdést, ami annak is szól aki csak olvassa pont ezt a kérdést.

Ha szakítanál a partnereddel, akkor magát a személyt hiányolnád, vagy az érzést amit kiváltott belőled? (ha az érzést, akkor azt másik személy is megtudja adni, viszont magát a személyt senki sem pótolhatja)


Sok sikert havercsaj!

2019. aug. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem értem az ilyen csajokat...Miért kell szórakozni vele? Vagy miért kell félni attól hogy megléped hogy lezárd...amiket leírtál azokután egyértelmű hogy le kell zárnod nem is értem miért a kérdés...

Egyébként hány évesek vagytok?

2019. aug. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy egyaltalan nem akarok vele szorakozni. 16 evesek vagyunk. Azzal a szandekkal jottem ossze vele hogy hosszutavu lesz. De nekem nem megy.
2019. aug. 5. 01:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Még jó hogy felnőtt párkapcsolatok kategóriában vagyunk...
2019. aug. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!