Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy honapja beszelek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy honapja beszelek egy sracal de kozben korhazba kerult es ki derult hogy tbc beteg. Ezek utan szakitsak vele?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 5. 16:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%

Őszintén?


Még nagyon az elején vagytok, szóval azt javaslom, hogy igen.

2019. ápr. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%

Manapság egy gyógyítható betegség. Nem értem, hogy mi a probléma.


Szerintem szakíts igen, egy normálisabb lányt érdemel.

2019. ápr. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
kerlek ne itelkezetek van egy kis gyerekem is felek nehogy el tudjuk kapni.ezert felek maskeepp tenyleg szertnek vele lenni
2019. ápr. 5. 16:54
 4/13 anonim ***** válasza:
60%
Igen, sajnálom, de szakítanék. Főleg, ha lenne egy kisgyerekem, akiért én felelek. Ezesetben teljesen egyértelmű lenne.
2019. ápr. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
40%
Ha csak beszélsz valakivel, nem kell szakítani.. De egyébként ha te úgy érzed helyesnek, hagyd a fenébe. A gyereked az első.
2019. ápr. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
29%

Szakítanék,már bocs ,de egy civilizált körülmények között élő ember nem sok eséllyel lesz tbc beteg. Neten is azt írják,hajléktalan,alkoholista,hiv pozitív,menekült emberek között fordul elő.

Én biztosan nem látogatnám és kerülném legalább egy évig..azután majd alakul..

2019. ápr. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%

Egyik rokonom TBC beteg. Azért kapta el, mert valami idióta nem szedte rendesen az antibiotikumot, csak hébe-hóba, így az rezisztenssé vàlt. A rokon tüdejéből nem tudják ,,kiszedni", nem gyógyítható, viszont tünetet nem okoz és nem is fertőző.

Dohányzás nem javasolt, és ennyi. Ez alapján én még nem feltétlen javasolnék azonnali szakítást.

2019. ápr. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%
Ha mi azt mondjuk, hogy igen akkor szakítasz? Nagy genyaság lenne, de te tudod
2019. ápr. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%
Érdemes lenne tudni, hogy mennyi idős vagy, Kérdező. Gondolom, hogy valami 10-20as.
2019. ápr. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
46%
Bmeg, sulyos vagy. Nem, nem szakitanek vele, mert nem csak putris emberek kapjak el. Hidd el, o sem akarja a gyereked megfertozni, nem kivanja masoknak a sajat kinjait.
2019. ápr. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!