Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon megbánnám később?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megbánnám később?

Figyelt kérdés

30000Ft-os karácsonyi ajándékot szeretnék adni egy olyan férfinek, aki kihasznált hónapokig, de nekem még mindig vannak érzéseim felé. Őszintén, nem vet fel fel a pénz, de a Karácsony nekem eleve is sokkal inkább az adásról, mintsem a kapásról szól és tudom, hogy boldoggá tenne, hogy örülne az ájándéknak.

Biztos befutó lenne az ajándék, nekem is beszélt már róla, hogy mennyire szeretné.



Szerintetek?


2019. dec. 21. 22:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy megbánnád-e, de hogy azután loholsz, aki kihasznált, hát mit ne mondjak... van baj odafent.
2019. dec. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Adna a halál neki bármit is, ha kihasznált. Max egy nagy pofont. Ébresztő, oké hogy szeretsz adni az ünnepekkor, de akkor adj annak, aki megérdemli.
2019. dec. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy megbánnád-e vagy sem de, ha az a lényeg, hogy adj másnak vagy másoknak valakit akkor abból a 30.000 Ft-ból boldogabbá tehetnél pár kisgyereket is, mintsem egy olyan embert aki csak kihasznált és bántott. Fixen mondom neked, hogy ajándékkal nem fogod visszaszerezni.
2019. dec. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
35%
Eközben egyenjogúságról, erős nőkről beszél a világ és itt egy szubmisszív gyászkeret.
2019. dec. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nincs más a környezetedben, aki örülne ennek az ajándéknak?


Ha ennyire szeretsz adni, add át másnak.

2019. dec. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ne töröltesd már a csodás válaszomat :D
2019. dec. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
47%
Nekem még 300 forintért se fog venni senki semmit, pedig már nagyon vágyom egy normális kapcsolatra, és sosem használtam ki senkit. Igazságtalan az élet... :(
2019. dec. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Küld inkább nékem, szegény vagyok, felhasznàlom azta 30 ezret egy helyesíràsi tanfolyamra.
2019. dec. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Kihasznált és pénzt akarsz neki adni?


Az ilyen legközelebb az új csajára is tőled fog majd kérni pénzt.


Ne adj neki semmit ha elfogadsz egy jó tanácsot csak éreztesd vele hogy van önbecsülésed.

2019. dec. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

* 30000 ft-os ajándékot? Javítva.


Ha jól értelmezem párkapcsolatba se voltál vele, csak kihasznált. Ne adj neki semmit.


Inkább ad magadnak mert neked nagyobb szükséged van rá.


Meg kell találnod minél előbb az önbecsülésed.

2019. dec. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!