Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek? Megbánnám ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Megbánnám ha megteszem?

Figyelt kérdés

Kérlek titeket, csak komoly, és nem ítélkező válaszokat kérek. Így is eléggé magam alatt vagyok, a sírógörcs kerülget folyamatosan.


26 éves nő vagyok, van egy férjem, 10 éve vagyunk együtt, és van egy 3,5 éves kislányunk is. 16 éves voltam, mikor a férjemmel összejöttünk, nekem ő volt az első minden szempontból, tehát soha nem szexeltem még más férfival életemben. A kapcsolatunkat jónak mondanám, de olyan igazán szenvedélyes, mindent elsöprő szerelem nem volt soha, egyszerűen összejöttünk, s aztán összeköltöztünk, saját lakás, esküvő, gyerek, szokásos. Szeretem őt, jó apa, sokat foglalkozik a gyerekkel, rendes férj, nem cigizik, néha elmegy barátokkal persze 1-1 sörre de amúgy nem iszik és nem bulizik. Dolgozik, pénzt nem szórja el, szóval semmi rosszat nem tudnék rá mondani. Szex is van kb heti 2szer, de őszintén nekem unalmas, nem kívánom, nem érzem a gyomromban azt a mindent elsöprő vágyat, különösebben nem izgulok fel. Csak van szex és kész. Erről többször is beszéltünk már, mondtam neki hogy hiányzik hogy nőnek érezzem magam, hiányzik a vágy, a szenvedély, de nem igazán érti, mert szerinte ez teljesen normális, hogy az emberek 10 év után már nem vágytól remegve tépik le egymásról a ruhát, ez az élet rendje. Szép család vagyunk és szeretjük egymást. Ezt én így el is fogadtam, tehát sose kerestem az alkalmat hogy megcsaljam, nem is gondoltam ilyenre sohasem. Mostanáig.


Nemrég megismerkedtem valakivel, a munkahelyemen (de nem munkatárs, csak úgymond partnere az én munkahelyemnek, kb minden nap 10 percet találkozunk ott). Aztán pár találkozás után bejelölt facebookon, meg rám írt, aztán elkezdtünk beszélgetni, s úgy éreztem nagyon egy hullámhosszon vagyunk, már azt vettem észre egész nap azt várom hogy mikor ír, mint egy kis 16 éves tini, persze emiatt szégyenlem magam borzasztóan hisz anya vagyok s feleség.... de ez egy anonim oldal, így őszinte leszek. Aztán egyszer összefutottunk az utcán véletlenül, akkor beszélgettünk egy fél órát, akkor már kicsit flörtölt és meg úgy célozgatott, és egyszerűen azóta nem megy ki a fejemből, folyamatosan róla fantáziálok, meg arról hogy milyen lenne vele szexelni, hogy letépném a ruhát róla legszívesebben. Várom hogy írjon, nézem hogy fent van-e, mintha full szerelmes lennék, de nyilván nem erről van szó, hisz nem is ismerem, s eszem ágában sem lenne miatta elhagyni a családomat, de nem tudok mit tenni, ha annyira kívánom, s már a sírógörcs kerülget egész nap, hogy miért történik ez velem!


Én soha nem gondoltam magamról hogy egy hűtlen tipus lennék, ezt bizonyítja hogy 10 éve vagyok az első és egyetlen férfival az életemben, de most úgy érzem szó szerint hogy belehalok ha nem fekszem le ezzel a másikkal. Tudni akarom milyen az amikor valakit tényleg szenvedélyesen kívánsz, szenvedélyesen szeretkezni, érzem a vágyat a gyomromban, már attól felizgulok ha csak elképzelem milyen lenne.


Az eszem tudja hogy nem érné meg, egy szexért kockára tenni az egész életemet, a családomat, de másrészt nem vagyok vallásos, nem gondolom h van halál után más is, és sírva fakadok ha arra gondolok hogy ez az egyetlen életem van és soha soha nem fogom megtudni hogy milyen egy másik férfival együtt lenni, hogy milyen valakit igazán kívánni, hogy milyen amit a filmekben lát az ember hogy elviselhetetlen vággyal nekiesek valakinek...


Kérlek ne ítéljetek el, őszinte és normális válaszokat kérek, mit kellene tennem. És kérlek azt se írjátok, hogy váljak el, mert nem szeretnék. Akármennyire is hihetetlen tényleg szeretem a férjem, a családom, az életünket. És a kislányom és majomszeretettel szereti az apját.


Aki volt már ilyen helyzetben mit tett? Megtette v sem? És ha igen, ha nem, megbánta?



2020. máj. 1. 14:07
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
90%

"Az eszem tudja hogy nem érné meg, egy szexért kockára tenni az egész életemet"


Akkor mi is a kérdés kiscsillag?

2020. máj. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
98%
Elmondanám a férjemnek, hogy meginogtam érzelmileg és szeretném megoldani a problémákat együtt. Részletezni kell, hogy mire vágysz pontosan tőle, magától nem fogja kitalálni.
2020. máj. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
29%

ALAP, hogy munkatárssal SOHA!!!


Nem szarunk oda, ahol eszünk!

2020. máj. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Te nem ezt a frissen megismert férfit kívánod, hanem a szenvedélyes, jó szexet. Most épp ezt a férfit sodorta utadba az élet, ha mást sodort volna, róla fantáziálnál. Azt, amit kívansz, viszont megélhetnéd a férjeddel is,ha mindketten dolgoznátok rajta.
2020. máj. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
54%
Ha tényleg szeretnéd a férjed, nem fantáziálnál valakiről, akit nem is ismersz. Feleség vagy és anya, ami azt jelenti, hogy már nem önálló ember vagy, hanem egy nagyon szoros közösség része. Minden, amit teszel, hatással van a közösség többi tagjára. Ha úgy látod, beledöglesz, ha nem tudod meg, milyen egy másik férfival, mondd el a férjednek, és attól függően, hogy mit válaszol, hozz döntést!
2020. máj. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Ladislavdeal ***** válasza:
91%
#3 >>> Mondta hogy nem munkatárs, kedves válaszoló nagyjából leírtad a kérdésedre a válaszod csak azt várod hogy rábólintsunk, én azt hittem alap az embereknek hogy szenvedély nélkül nem jövünk csak úgy össze valakivel hogy "okés", el nem tudom képzelni hogy 26 évesen (24 vagyok) ne legyen szenvedély bennem, az azt jelentené(az én esetemben) hogy nem a megfelelő személlyel vagyok. De ha már van családod akkor pedig késő bánat, szerintem próbálj arra koncentrálni ami van, és méghogy nem vagy szerelmes az hülyeség :D teljesen szerelmes vagy, ez normális, de a szerelem vak és hülye is, ha már a férjed kedvéért nem is, a lányodért próbáld a srácot elfelejteni.
2020. máj. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Minden előttem szólóval egyet tudok érteni (ritka pillanat), próbáljátok meg együtt megoldani a helyzetet. De nem úgy, hogy "szívem, hadd tegyem szét másnak is a lábamat", hanem együtt, közösen. Az emberek képesek változni, csak nagyon nagy akarat kell hozzá, mert a többség csak úgy "elvan" a hétköznapok langymelegében. De egy ilyen veszély esetleg kizökkenthetné a férjedet, hogy valamit nagyon sürgősen és komolyan változtatni kell
2020. máj. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Megbánnád nagyon! 40 fölött vagyok, 2x 10+ éves párkapcsolattal. Nincs igaza a férjednek, fenn lehet tartani a szenvedélyt, és vele is lehetne ruhaletépős szex. Te csak egy kis izgalomra, udvarlásra vágysz, amit most kívülről megkapsz. Ez viszont otthon is lehetne, csak oda kellene egymásra figyelni, kimondani a vágyakat, szabad estét csinálni, randizni.
2020. máj. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
93%

Hát dettó kedves kérdező.

Csodás házasságban élek, két kicsi lánnyal, a férjem nagyon jó ember. De olyan unalmas és kiszámítható a szex, szinte mindig ugyanazok a mozdulatok, minden póz sorban egymás után, hogy szinte bealszok. Hiányzik a szenvedély az izgalom.

Jött egy kolléga pár hónapja. Nincs vele semmi, de olyan flörttel teli, izgalmas chat-jeink vannak, hogy tiszta izgalom.

De én nem akarom megtenni. Nem akarom megcsalni a férjem.

Ezért befejezem a kommunikációt a kollégámmal és megpróbálom a férjemmel valahogy visszahozni az izgalmat és a szenvedélyt a kapcsolatba.

2020. máj. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
9# Jó látni, hogy van még tartás néhány emberben
2020. máj. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!