Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretőm lett, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretőm lett, mit tegyek?

Figyelt kérdés

nem akarok előítéletes válaszokat olvasni,akinek csak ennyi mondandója van,hogy ribi,gerinctelen stb azok tartsák meg maguknak.

Éppen elég lelkikínon megyek keresztül magamtól is és az,hogy ide írjátok a ti gyalázkodásaitokat is semmi nem fog változni és nem is hatásos,mert ennél ezerszer mélyebben vagyok lelkileg...


Tényleg nem akartam és nem is kerestem,csak megtörtént. Minden jó volt a barátommal,talán a túz hináyzott csak,kicsit unalmas is volt,de amúgy minden szuper. Én teljes odaadással voltam irányába,ő is megbecsült,talán nem fejezte ki szavakkal túlzottan ,de csak ennyi.

Aztán jött ez a férfi aki egy szavával konkrétan vihart indított a szívemben,elmémben. Hiába utasítottam el onnantól kezdve csak rajta járt az agyam.

Meg kell jegyeznem nem ő az első férfi aki érdkelődik felőlem de ők mind hidegen hagytak engem.

Ő valahogy más volt,befurkodott a gondolataimba. Mivel ő is hasonló érzelmi tengert élt át ezért olyan udvarlásba kezdett amilyet még filmekbe se nagyon láttam. Ezerszer is bizonyította ,hogy akar engem,lehet csöpögősen,nyálasan,túl romantikusan de nem bírtam ki és randiztam vele. Tényleg harcoltam,hogy ne gondoljak rá,de nem ment..

Azóta kb 5x randiztunk és mindkettőjükkel szeretek lenni.

Nehéz dönteni kit is akarok igazán,mindekettőben van olyan ami kell.

Még lefeküdni nem feküdtem le a szeretővel és nem is szeretnék ilyen messzire elmenni..

Tudom,hogy döntenem kell ,de nem vagyok rá képes. A barátom azóta még jobb hozzám,többet modnja,hogy szeret,dícsért stb. A szerető szintén harcol értem...

Mi a jó döntés?


2020. febr. 5. 11:01
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
71%

18


Nem mintha megérdemelnéd. Szerencsétlen exed, sajnálom szegényt.

2020. febr. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Nem akar megszivatni exem...ismerem milyen is ő ..nyilván azért ír nekem szerelmes levelet folyamat és keres mindig és azért változott még inkább olyan irányba amit eddig hiányoltam belőle.

Amúgy nekem nem volt vele különösebb bajom soha. Egyszerűen az új srác olyan szinteken udvarolt ahogy még soha senki. Erre most az exem is rákontrázott rendesen..

Az,hogy nem érdemlem meg? Miért is nem? Valamit csak látnak bennem ezek a fiúk...és látnak mások is..bármilyen hihetetlen is ,de vannak értékeim bőven.


Amúgy lehet igazad van ,hogy mi van ha az új pasira is ráunok? Bár ő eléggé ki tudja elégíteni azokat az igényeimet amitől úgy gondolom nem igazán fogok másra vágyni. Az exem meg bár most ilyen,de mi a garancia arra,hogy fél év múlva nem lesz megint olyan mint azelőtt? ül velem szemben némán,nyomkodja a telóját,ha előtte flörtölnek velem le se kakilja...aztán ha rákérdezek az a válasz jaj mert úgy megbízok benned azért nem érdekel.......

2020. febr. 15. 16:43
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy te akkora lelki traumába, megmaradsz. Rib,an,cka.
2020. márc. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!