Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Utólag kérhet még gyerektartás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utólag kérhet még gyerektartást a volt szeretőm?

Figyelt kérdés
Terhes lett a volt szeretőm, vagy én vagy a férje az apa. Ő a férjével akarja felnevelni,szakítottunk is. De ha évek múlva kiderül ,hogy nem az övé a gyerek,akkor még a nyakamba tudja varrni a gyerektartást vagy bármit?
2019. dec. 4. 14:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
38%
Igen, visszamenőleg jó pár évre lehet kérni. Anyám is megadta apámnak ezt az örömöt. :)))
2019. dec. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
66%
A férje nevén lesz a kicsi, ha elválnak neki kell majd gyt-t fizetni, ha a nő nem borít.
2019. dec. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%
Gyerektartást csak fél évvel visszamenőleg lehet kérni, többet nem.
2019. dec. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
25%
Érdekes mód valahogy lett apámnak milliós tartozása :)
2019. dec. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%
És miért nem csináltok egy apasági tesztet? Mindannyiótok érdeke, hogy ne egy műtétnél kelljen mondjuk a vér szerinti apa után kutatni...
2019. dec. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
63%
Fél évre visszamenőleg lehet gyerektartást kérni.
2019. dec. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
68%

"Érdekes mód valahogy lett apámnak milliós tartozása :)"


Akkor apád egy balek,akit jól a csőbe húztak...

2019. dec. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
94%
Azért lett apádnak milliós tartozása, mert már korábban megítélték a gyerektartást, ő meg nem fizette. A megítéléstől számítva évekre visszamenőleg is behajtják.
2019. dec. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
69%
Most komolyan az a legfontosabb, hogy kell-e gyerektartást fizetni vagy sem? Ha én lennék a helyedben, én tudni szeretném, hogy az én gyerekem-e. És ha az én gyerekem, akkor igenis része akarnék lenni az életének, akár akarja az anyja, akár nem.
2019. dec. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
60%

#9, bizony, egy szeretői viszony általában nem a közös gyerek utáni vágyról szól.

Én viszont lennék annyira szolidáris a férjjel szemben, hogy felhívnám valahogy a figyelmét rá, hogy érdemes lenne apasági tesztet csináltatnia, mert nem csak ő volt versenyben... (ritka mód rühellem a kakukkfióka-neveltetésben hajtó nőket)

És igen Kérdező, a következő évtizedekben bármikor megeshet, hogy a férj hall valamit, bead egy pert "apaság vélelmének megdöntése" tárgyban, és ha megnyeri, akkor a nő indíthat apasági pert veled szemben.

Viszont tartásdíj tényleg csak fél évre visszamenőleg ítélhető meg.

2019. dec. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!