Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért fel mindig a szeretőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fel mindig a szeretőm, hogy kiderül a megcsalás?

Figyelt kérdés
Annyit kell tudni, hogy a párom meg ő jó ismerősök és mindig mondja, hogy nehogy kiderüljön meg hogy töröljem ki az üzeneteket. Szerintetek ha kiderülne akkor abbamaradna az összejárogatás?
2019. aug. 10. 18:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Hát szerintem igen. Most mennyibe tart kitörölni? Vagy ha nem is, legalább jelszó legyen a telódon.
2019. aug. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az van, csak egyre többet akar találkozni és mindig olyan időpontokban amikor a párommal vagyok, így aztán megy mindig a magyarázkodás.
2019. aug. 10. 18:22
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Undorító vagy! Hagyd el a barátod ha már nem szereted, vagy miért csalod meg!!?
2019. aug. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Hihetetlen,hogy neked ezzel az egésszel csak annyi a problémád,hogyha esetleg kiderülne akkor vajon a kúrótársad továbbra is összejárogatna-e veled...Szerintem köpj fel és állj alá,te hulladék!!!Hányok az ilyen gusztustalan emberektől,mindegy hogy férfi vagy nő az illető.Remélem lebuksz és két szék közül a pad alá esel!
2019. aug. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30%
Hát kérdező ezt neked kell tudnod megoldani. Fogd túlórára.
2019. aug. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem csak attól fél, hogy ha kiderül, akkor a pasid szétveri az arcodat, úgy meg neki nem fog rád felállni.
2019. aug. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%

Kétszer is leírod hogy PÁROD

Nem érzel ribi létedre némi ellentmondást,vagy nincs rá jobb szavad?

2019. aug. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem a szexkapcsolatnál nincs megalázóbb, viszont annyi jó benne, hogy önként alázza porrá magát az ember.


A testét adás-vétel tárgyává alacsonyítja le.

2019. aug. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom érzi a kést a hátában.
2019. aug. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%

A kérdező nem írta, hogy ő lenne a nő, mégis jó páran arra asszociáltatok. Ez sok mindent elmond.


Kérdező, rólad inkább nem nyilatkozom, mert kár minden leütött karakter beléd.

2019. aug. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!