Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Először nem szeret, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Először nem szeret, most pedig nem tud nélkülem élni?

Figyelt kérdés

Hosszú a történet... 24 éve vagyunk együtt a férjemmel, négy gyerekünk van.

Az elmúlt években eltavolodtunk, de néhány hónapja leultunk beszélni, többször is, elmondtuk kinek mi a problémája.

Úgy éreztem, a férjem valaki (nő) hatása alatt van, ezt akkor mondtam is neki. Főleg amiatt, hogy azt mondta, nem szeret. De szeretné, ha rendben lennénk. Nem kértem számon, úgy gondoltam, bármi is volt, nem vagyok rá kíváncsi, ha rendbe akarjuk hozni a házasságunkat.


Férjem és én is azon vagyunk, hogy rendben legyünk. Látszólag tényleg nagyon igyekszik. Úgy éreztem ma reggelig, lassan minden helyre razodik.


Ma reggel viszont teljesen magamba roskadtam.

Férjem mellettem feküdt az ágyban, és mobilozott. Ő azt hitte még alszom, én pedig láttam, hogy a nagyfiunknak kuld uzenetet. Mosolyogtam magamban, milyen klassz. Hirtelen váltott a chaten, és egy nőnek írt félreérthetetlen dolgokat (bárcsak hivhatná őt, de sajnos folyamatosan ott vagyok mellette, mert ugye a kötelező családi nyaralás -- közben pedig szex, nagy nevetesek, beszélgetések a valóságban). A szívem a torkomban dobogott, megmozdultam, ő persze meglepodott, nekem egy hang sem jött ki a torkomon, a rögtön tudta, hogy miért.


Soha nem néztem a mobilját, ezután sem fogom. Ezt meg is mondtam neki. Épp elég volt az a pár mondat. Örülök, hogy nem tudok többet.


Borzasztó szomorú és csalódott vagyok. Úgy érzem elárult.

Persze most szerelmet vallott, és hogy nem tud nélkülem élni, azzal magyarázta a le nem zárt kapcsolatot, hogy nem volt biztos benne, sikerül-e megmentenunk a házasságunkat, és hogy azt hitte, van valakim, azért vagyok olyan szexi és csinos.


Nem tudom, mit tegyek, főleg a gyerekek miatt. Szeretik az apjukat, de hogyan bizhatnek benne, megalazva, becsapva érzem magam. Jogos hogy úgy érzem, nem tudok benne bízni?



2019. aug. 4. 16:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A bizalmatlanságod jogos. És sok idő lesz míg helyreáll, persze az is lehet, hogy soha nem fog teljesen.


De!

Te nem az a fajta vagy aki el fog válni, vagy nem fog vele szexelni, vagy nem fog vele beszélni. Nálatok szépen minden megy majd tovább.

2019. aug. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%

24 év nagyon sok idő. Mi 19-nél tartunk, de nem volt megcsalás sosem egyikünk részéről sem. Persze volt vagy 10X eltávolodás, de visszatértünk egymáshoz. Nem nevezném tökéletesnek az életünket, de többségében azonosan gondolkozunk. A feleségem nem tudta és sosem fogja tudni megadni azt amire vágyom, de nem élek álomvilágban, nekem a lányom bárminél fontosabb. Emellett megvan az anyagi és a lelki biztonság számára.


A te helyzeted másabb, tavaly majdnem belekeveredtem egy ilyenbe én is. Ismerkedtem, majd szerelmes lett belém egy fiatal nő. Aztán rájöttem arra, hogy nekem az a nő idegen, a pillanatnyi, vagy akár az az 1-2 év szexuális izgalma sosem érne annyit, amiért én elhagynám, azaz elárulnám a családom. Ma már sosem tennék ilyet, rájöttem hogy egyszerűen olyan nincs, hogy minden tökéletes.


Én is azért kalandoztam el, mert hiányzott valami, nem pedig azért mert a vérem hajtott, meg hogy olyan szemét lennék. Nem tudtam megtenni, és sosem tudnám.


Szerintem a férjednek is hiányzik valami, inkább erről beszélgess vele. Legyél erős, és állj pozitívan hozzá, de egyben éreztesd vele, hogy van vesztenivalója.


A válást tedd a legutolsó opcióra, az valami borzalom anyagilag és érzelmileg. Abból sosem fogsz felépülni, hiába van jelenleg ekkora reneszánsza a válásnak. Egy érző embert agyonvág 24 év. Aki érti érti, aki nem annak nincs mit magyaráznom.


Ha van valami kérdésed, írj rám privátba.

2019. aug. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

"Nem kértem számon, úgy gondoltam, bármi is volt, nem vagyok rá kíváncsi, ha rendbe akarjuk hozni a házasságunkat."


Tudom, nem mindig könnyű szembesülni azzal ami történt, és ha lezárul, helyreál a kapcoslat talán ez meg is tehető.

Nálatok viszont más a helyzet, tehát szerintem üljetek le, legyetek őszinték egymáshoz, Hátha ez megoldást hoz.

Ha Te is szembesülsz azzal ami a háttérben zajlott/zajlik, el tudsz azon gondolkodni,hogy Te tudsz-e, illetve mit tudsz változtatni ahhoz, hogy helyreálljon a házasságot.


Szurkolok Neked,hogy sikerüljön!

2019. aug. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de te tipikus az az ember vagy, akivel bármit meg lehet csinálni, mert füled-farkad behúzod és eljátszod, hogy sehallsz-selátsz.. A férjed megmondja, hogy nem szeret, más nővel chatelget, nagyon nagy eséllyel meg is csalt, de te még mindig erőlködsz és idézlek "Örülök, hogy nem tudok többet." Hogy mi??! Milyen felfogás ez?! Ez a férfi nem tisztel téged, undorító módon megcsal/t a hátad mögött és te lazán elnézed neki.. A gyerekek csak kifogás, egy percig nem maradnék ilyen ember mellett, gyerekek ide vagy oda. Csak mert vannak gyerekeitek még senkinek sem kell szenvednie! És ugyanúgy fogják látni az apjukat, ha elváltok.

De egészen biztos, hogy te továbbra is tűrni fogod, hogy hülyének nézzen ...

2019. aug. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Itt az a kérdés, hogy továbbra is tudsz-e homokba dugott fejjel élni, és úgy tenni, mintha nem tudnád, hogy megcsal. Úgy, mint eddig.

Bizalom itt már nem lesz, ő eddig se hitte el, hogy hűséges vagy, te meg már biztosan tudod, hogy megcsal.

2019. aug. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Izabella220 ***** válasza:
100%
Én 14éve vagyok a férjemmel,de még csak 30éves vagyok. Pont 2éve negcsalt, szépen el is titkolta volna ha a nő bem borít. Hidd el az hogy nem tudod a részleteket csak megnehezíti a dolgodat abban hogy lényegében te minek is adsz egy esélyt. Én szakítottam 2hónao sírás a párom részéről. Blablabala látta h valóban elsétálok. Adtam 1esélyt azóta jobban tiszteljük a másikat, mert tudja legközelebb méf szóra sem méltatnám úgy távozhatna. És van gyerek nekünk is. Szóval én megtudtam mindent gyomorforgató volt de ennek alapján tudtam csak adni egy esélyt.
2019. aug. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az nem megoldás, ha homokba dugod a fejed, és nem akarsz tudni a problémákról, mert így nem lehet megoldani a valós gondot.
2019. aug. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ma délután azt mondta, természetesen lezarja a kapcsolatot, ami "csupán" érzelmi. De honnan tudhatnam, hogy valóban nem csalt meg...? Sőt, az az igazság, jobban elviselnem, ha kósza egyejszakas kaland lett volna, de ő kötődik érzelmileg a nőhöz. Nekem ő volt a biztonság, benne bíztam, hogy bármi lesz, megoldjuk. Hogyan bizhatnek ezután?
2019. aug. 4. 20:50
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Mivel már érzelmi kötelék van közöttük. De egyértelmű hogy válaszút elé kell állítani.
2019. aug. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez halott ügy. Akivel érzelmi kapcsolatom van, azzal nem lefeküdni akarok és nem írkálok neki ilyeneket. Dunát lehetne rekeszteni azokból a sztorikból, ahol a lebukott ígér fűt-fát, majd ha kicsit leül a por, ugyanúgy folytatja. Csak most óvatosabb lesz.
2019. aug. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!