Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Először nem szeret, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Először nem szeret, most pedig nem tud nélkülem élni?

Figyelt kérdés

Hosszú a történet... 24 éve vagyunk együtt a férjemmel, négy gyerekünk van.

Az elmúlt években eltavolodtunk, de néhány hónapja leultunk beszélni, többször is, elmondtuk kinek mi a problémája.

Úgy éreztem, a férjem valaki (nő) hatása alatt van, ezt akkor mondtam is neki. Főleg amiatt, hogy azt mondta, nem szeret. De szeretné, ha rendben lennénk. Nem kértem számon, úgy gondoltam, bármi is volt, nem vagyok rá kíváncsi, ha rendbe akarjuk hozni a házasságunkat.


Férjem és én is azon vagyunk, hogy rendben legyünk. Látszólag tényleg nagyon igyekszik. Úgy éreztem ma reggelig, lassan minden helyre razodik.


Ma reggel viszont teljesen magamba roskadtam.

Férjem mellettem feküdt az ágyban, és mobilozott. Ő azt hitte még alszom, én pedig láttam, hogy a nagyfiunknak kuld uzenetet. Mosolyogtam magamban, milyen klassz. Hirtelen váltott a chaten, és egy nőnek írt félreérthetetlen dolgokat (bárcsak hivhatná őt, de sajnos folyamatosan ott vagyok mellette, mert ugye a kötelező családi nyaralás -- közben pedig szex, nagy nevetesek, beszélgetések a valóságban). A szívem a torkomban dobogott, megmozdultam, ő persze meglepodott, nekem egy hang sem jött ki a torkomon, a rögtön tudta, hogy miért.


Soha nem néztem a mobilját, ezután sem fogom. Ezt meg is mondtam neki. Épp elég volt az a pár mondat. Örülök, hogy nem tudok többet.


Borzasztó szomorú és csalódott vagyok. Úgy érzem elárult.

Persze most szerelmet vallott, és hogy nem tud nélkülem élni, azzal magyarázta a le nem zárt kapcsolatot, hogy nem volt biztos benne, sikerül-e megmentenunk a házasságunkat, és hogy azt hitte, van valakim, azért vagyok olyan szexi és csinos.


Nem tudom, mit tegyek, főleg a gyerekek miatt. Szeretik az apjukat, de hogyan bizhatnek benne, megalazva, becsapva érzem magam. Jogos hogy úgy érzem, nem tudok benne bízni?



2019. aug. 4. 16:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
46%
Igy jar aki nem alszik. Ha valni akarsz valj ha nem akarsz valni aludj
2019. aug. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, 2 és 3 nagyon szimpatikus. Aki a szakítás mellett dönt, teljesen elfogadom. Pont ezért írtam ki a kérdést, hiszen nekem is egy életem van.

Érdekesnek tartom azonban, hogy néhány valaszado a segítség helyett arrogáns stílusban engem oszt ki.

2019. aug. 8. 23:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!