Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elmegy nélkülem bulizni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmegy nélkülem bulizni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Leirom mi aggaszt. És mik az előzmények. Páromat ma meghívta az egyik barátja bulizni. Náluk lesz az iszogatás, aztán mennék tovább. Párom barátjának is van barátnője, ő is ott lesz, meg a barátnőjének a barátnői. Szoval 2 pasi meg jopar csaj. Voltam már ezzel a társasággal én is iszogatni, és mit ne mondjak az egyik csaj nagyon kacsingatott párom felé. De mivel ott voltam nem volt mit tenni. Ezért ráhajtott egy másik srácra akinek szintén volt barátnője csak épp nem volt jelen. Na ez a lány is ott lesz a buliba. Azt tudnotok kell, hogy a multkor én is elmentem 3 barátőmmel bulizni. Csajos buli volt, nem hívtuk paromat. Most ebbe a buliba ugyan hívtak engem, de mivel én dolgozok nem tudtam elmenni. Bízom a páromba és hiszem hogy annyira szeret ahogy én őt, viszont a társaságba nem bízom. Nem tudok elaludni, most ment el elősször nélkülem. Szerintetek amúgy normális az ha külön is járunk bulizni? Valamint még az zavar hogy amikor én mentem akkor csak lányok voltunk, de most is így van amikor ő ment. Nem mutattam felé hogy zavar a dolog, mondtam hogy érezze jól magát és vigyázzon magára. Nektek mi a véleményetek erről? Túlreagálom?



2019. júl. 19. 23:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Ha a párodban megbízol, meg szeret, akkor a többiek a fejükre is állhatnak, semmi nem fog történni.
2019. júl. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Igazad van!

Viszont mégsem tudok elaludni. Motoszkál a fejemben ez az egész.


Adnom kell neki teret, főleg hogy a multkor ő se szólt semmit az én kiruccanásomra.

Nem lenne fér tőlem ha hisztiztem volna. :(

2019. júl. 19. 23:17
 3/11 anonim ***** válasza:
70%

Mi gyakran megyünk külön, sőt én még többször is, úgyhogy szerintem ez normális dolog. (Persze együtt is szoktunk, úgy a legjobb.)

De nem féltékenykedünk, mert tudjuk, hogy nem kell. Ha ismered a barátodat és megbízol benne, akkor nincs miért hisztizni. Ha ő nemet mond, akkor hiába erőlködik a másik. Esetleg legközelebb viccesen megjegyzed, hogy vigyázz a csajokkal és ennyi.

24N

2019. júl. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%

A féltékenykedésnek mindig van valami alapja, kivéve ha kóros/beteges emberről van szó.

A te féltékenységed alapját mi képezi?

Mert ha el tudod képzelni azt a csávódról hogy a ribizli csaj elcsavarja a fejét (fäsz feláll ész megáll klasszikus esete) akkor van okod azt feltételezni amire gondolsz.

Viszont ezt csak te tudhatod, te érezheted hogy mennyi esély van a megcsalásra.

2019. júl. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%

Sajnos benne van a pakliba, hogy félrekacsint titokban.

Holnap kérdezd meg milyen volt a buli mit csináltak ilyesmik, ha elkezd hebegni és zavarba jön, akkor vaj van a füle mögött...

2019. júl. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
27%
Mennyi idősek vagytok?
2019. júl. 20. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm.:)

Ma hazáért 5 kor. Persze jó ittasan. Kérdeztem viccesen h hány lánnyal táncoltál? Mondta h csak a barátja barátnőjével. Mesélgetett picit..

10x mondta h szeret és hogy mennyire szép vagyok, meg hogy ő mázlista hogy én vele vagyok.


Amugy én 23 ő 24 éves.

2019. júl. 20. 07:17
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
Ajjjaj:((
2019. júl. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
Ez a hajnali hízelgés nekem is gyanús...
2019. júl. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
56%
Hmmm... És vajon miért érezte úgy hogy ennyire hízelegnie kell???
2019. júl. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!