Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elmegy nélkülem bulizni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmegy nélkülem bulizni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Leirom mi aggaszt. És mik az előzmények. Páromat ma meghívta az egyik barátja bulizni. Náluk lesz az iszogatás, aztán mennék tovább. Párom barátjának is van barátnője, ő is ott lesz, meg a barátnőjének a barátnői. Szoval 2 pasi meg jopar csaj. Voltam már ezzel a társasággal én is iszogatni, és mit ne mondjak az egyik csaj nagyon kacsingatott párom felé. De mivel ott voltam nem volt mit tenni. Ezért ráhajtott egy másik srácra akinek szintén volt barátnője csak épp nem volt jelen. Na ez a lány is ott lesz a buliba. Azt tudnotok kell, hogy a multkor én is elmentem 3 barátőmmel bulizni. Csajos buli volt, nem hívtuk paromat. Most ebbe a buliba ugyan hívtak engem, de mivel én dolgozok nem tudtam elmenni. Bízom a páromba és hiszem hogy annyira szeret ahogy én őt, viszont a társaságba nem bízom. Nem tudok elaludni, most ment el elősször nélkülem. Szerintetek amúgy normális az ha külön is járunk bulizni? Valamint még az zavar hogy amikor én mentem akkor csak lányok voltunk, de most is így van amikor ő ment. Nem mutattam felé hogy zavar a dolog, mondtam hogy érezze jól magát és vigyázzon magára. Nektek mi a véleményetek erről? Túlreagálom?



2019. júl. 19. 23:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Sztem ez gyanús. Az én párom is elment legutóbb a haverjaival bulizni és volt ott nem egy csaj de mikor másnap taliztam a párommal akkor annyit mondott hogy hiányoztál de nem vett semmit sem csak megölelt plusz ő máskor is ilyen ha pl nem megy bulizni.csak simán nem talizunk pl a meló végett. De ha ő ilyen hízelgő úgy általában én nem gyanakodnék.
2019. júl. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!