Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretőm lett, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretőm lett, mit tegyek?

Figyelt kérdés

nem akarok előítéletes válaszokat olvasni,akinek csak ennyi mondandója van,hogy ribi,gerinctelen stb azok tartsák meg maguknak.

Éppen elég lelkikínon megyek keresztül magamtól is és az,hogy ide írjátok a ti gyalázkodásaitokat is semmi nem fog változni és nem is hatásos,mert ennél ezerszer mélyebben vagyok lelkileg...


Tényleg nem akartam és nem is kerestem,csak megtörtént. Minden jó volt a barátommal,talán a túz hináyzott csak,kicsit unalmas is volt,de amúgy minden szuper. Én teljes odaadással voltam irányába,ő is megbecsült,talán nem fejezte ki szavakkal túlzottan ,de csak ennyi.

Aztán jött ez a férfi aki egy szavával konkrétan vihart indított a szívemben,elmémben. Hiába utasítottam el onnantól kezdve csak rajta járt az agyam.

Meg kell jegyeznem nem ő az első férfi aki érdkelődik felőlem de ők mind hidegen hagytak engem.

Ő valahogy más volt,befurkodott a gondolataimba. Mivel ő is hasonló érzelmi tengert élt át ezért olyan udvarlásba kezdett amilyet még filmekbe se nagyon láttam. Ezerszer is bizonyította ,hogy akar engem,lehet csöpögősen,nyálasan,túl romantikusan de nem bírtam ki és randiztam vele. Tényleg harcoltam,hogy ne gondoljak rá,de nem ment..

Azóta kb 5x randiztunk és mindkettőjükkel szeretek lenni.

Nehéz dönteni kit is akarok igazán,mindekettőben van olyan ami kell.

Még lefeküdni nem feküdtem le a szeretővel és nem is szeretnék ilyen messzire elmenni..

Tudom,hogy döntenem kell ,de nem vagyok rá képes. A barátom azóta még jobb hozzám,többet modnja,hogy szeret,dícsért stb. A szerető szintén harcol értem...

Mi a jó döntés?


2020. febr. 5. 11:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2020. febr. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
81%
Te nem vagy kiváncsi az én véleményemre!!!
2020. febr. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
82%

"Szeretőm lett, mit tegyek?

nem akarok előítéletes válaszokat olvasni,akinek csak ennyi mondandója van,hogy ribi,gerinctelen stb azok tartsák meg maguknak."


Oké, akkor csak képzeld el azt az öt sort, amit neked szántam volna.


Ez így nagyon nem fair a jelenlegi pároddal szemben - gondolom Ketteske tud a szituról.


Képzeld el, milyen érzés lenne, ha a párodnál egy másik csaj is képben lenne, akiről te nem tudsz.


Beszéld meg a pároddal, vagy felejtsd el Ketteskét.

2020. febr. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
74%

Miért írsz ki kérdést, ha leírod, hogy milyen választ vársz?

Itt megerősítést nem fogsz kapni, mert féregség, amot csinálsz.

És hogy mi a jó döntés? Erről a hapsiddal beszélgess!

2020. febr. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
73%
A jó döntés nem születhet meg kockázat nélkül. A barátodat engedd el, nem szereted már, nem is tiszteled, unod. Ne áltasd magad. Szerető meg lehet csak átmeneti fellángolás. Egy harmadik a jó döntés(némi egyedüllét után) , amit most csinálsz csak fszról fszra ugrás.
2020. febr. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Igen a másik tudja,hogy van barátom,de ő is mondja,hogy szakítsak vagy felejtsem el őt.

De a barátomnak is már beszéltem erről a 2. pasiról,hogy nagyon bejön,hogy rámírt de elutasítottam...azután többet nem hozta szóba és én sem hoztam fel,mert már akkora érzelmi vihar lett bennem,hogy tényleg nem tudtam mit tegyek. Így utólag persze már látom az lett volan a helyes ,ha már abban a percben elmondom neki,hogy figyelj még mindig nagyon érdekel ez a másik srác,most mit tegyünk? vajon miért érdekel engem ő ennyire? Miért vágyom rá ennyire?

Ezt most már megtanultam,hogy így kell kezelni..

2020. febr. 5. 11:23
 7/23 anonim ***** válasza:
93%

Jaj, nagyon jó kislány vagy, add csak a buksidat, hadd simogassam meg! Tessék, egy keksz, megérdemled!


Avagy ha nem vagy hajlandó elfogadni az őszinte véleményt, akkor csak ezt tudjuk nyújtani :P


Na jó, lássuk a kérdést.


"Jajj, a semmiből lett egy szeretőm! Elutasítottam, de így is!"


Semmiből az embernek náthája lesz... ja, nem, azért is "tenni" kell egy kicsit.


Te is épp úgy nyakig benne vagy a dologban. Nem az Univerzum igazságtalansága miatt kerültél ebbe a helyzetbe.


Az, hogy érzelmeid vannak a másik srác iránt, az nem a te hibád - az érzelmek csak úgy "vannak", nehéz irányítani őket.


De az, hogy lapítasz, az köcsög dolog.


Opciók:

1) Elmondod a párodnak, közösen eldöntitek hogy mi legyen

2) Szakítasz a pároddal, összejössz az új csávóval

3) Lapítasz, mint szar a fűben, miközben mardos a bűntudat, és folyamatosan elárulod a párodat, aki szeret téged, és elvileg te is szereted őt...


Javaslom az 1. vagy 2. opciót.

2020. febr. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
78%
Akkor menj oda a párodnak, és mondd el most.
2020. febr. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
82%
Ha sokat tökölsz, elveszítheted mindkettőjüket.
2020. febr. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
75%
Hagyd ott a párod, rendes lányt érdemel.
2020. febr. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!