Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretőm lett, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretőm lett, mit tegyek?

Figyelt kérdés

nem akarok előítéletes válaszokat olvasni,akinek csak ennyi mondandója van,hogy ribi,gerinctelen stb azok tartsák meg maguknak.

Éppen elég lelkikínon megyek keresztül magamtól is és az,hogy ide írjátok a ti gyalázkodásaitokat is semmi nem fog változni és nem is hatásos,mert ennél ezerszer mélyebben vagyok lelkileg...


Tényleg nem akartam és nem is kerestem,csak megtörtént. Minden jó volt a barátommal,talán a túz hináyzott csak,kicsit unalmas is volt,de amúgy minden szuper. Én teljes odaadással voltam irányába,ő is megbecsült,talán nem fejezte ki szavakkal túlzottan ,de csak ennyi.

Aztán jött ez a férfi aki egy szavával konkrétan vihart indított a szívemben,elmémben. Hiába utasítottam el onnantól kezdve csak rajta járt az agyam.

Meg kell jegyeznem nem ő az első férfi aki érdkelődik felőlem de ők mind hidegen hagytak engem.

Ő valahogy más volt,befurkodott a gondolataimba. Mivel ő is hasonló érzelmi tengert élt át ezért olyan udvarlásba kezdett amilyet még filmekbe se nagyon láttam. Ezerszer is bizonyította ,hogy akar engem,lehet csöpögősen,nyálasan,túl romantikusan de nem bírtam ki és randiztam vele. Tényleg harcoltam,hogy ne gondoljak rá,de nem ment..

Azóta kb 5x randiztunk és mindkettőjükkel szeretek lenni.

Nehéz dönteni kit is akarok igazán,mindekettőben van olyan ami kell.

Még lefeküdni nem feküdtem le a szeretővel és nem is szeretnék ilyen messzire elmenni..

Tudom,hogy döntenem kell ,de nem vagyok rá képes. A barátom azóta még jobb hozzám,többet modnja,hogy szeret,dícsért stb. A szerető szintén harcol értem...

Mi a jó döntés?


2020. febr. 5. 11:01
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Mióta vagytok együtt a barátoddal?

már nem szereted őt szerelemmel. Ha igy lenne, nem mozgatna meg más ennyire, nem tudnál igy hazudni neki.

Valószinű ő csak biztonságot nyujt neked, meg jó esik hoyg ennyire figyelmes kedves, nagyjából "sajnálod", nem érted hogy ha ilyen jó hozzád, miért nem szereted 110%osan és ujra ujra esélyt akarsz adni neki hogy jobb legyen

Nem lesz :) ilyen hibába énis beleestem. bár én nem léptem félre, benne ragadtam egy kapcsolatzba csak azért mert az elején nagyon oda voltam és nagyon figyelmes, kedves volt velem a fiu. Egyszerüen nem értettem, hogy ha ennyire jó hozzám, ennyire kedves, és csomó minden megvan benne, amire vágyom egy férfitől, akkor miért nem tudom ugy szeretni mint az elején vagy ő mint engem.

aztán rájöttem, hoyg csak nagyon fellángoltam az elején, valamilyennek hittem/képzeltem őt...aztán ahogy megismertem jött a szembesülés.

Szereted.szereted...miért is ne szeretnéd hisz olyan jó hozzád, olyan nyugodt, biztos ez a kapcsolat. de kiderült hogy számodra ez kevés.

Ne tedd ezt vele, ne alázd meg igy, ha nem is magad miatt akkor miatta tedd meg hoyg szakitasz vele, nem huzod az idejét és esélyt adsz neki arra, hogy találkozzon egy olyan lánnyal, aki meg fogja becsülni és nem fogja megcsalni. aki szerelmes lesz belé több hónap év után is, akinek elég lesz ő.

hidd el, ha szerelemmel szeretnéd, róla irtál volna ilyenek, mint a szeretődről.

ne alázd tovább, a szeretődet nem tudod kizárni... akkor csak az a megoldás hoyg a mostani pároddal szétmész....nemcsak magad miatt, miatta is és a szerető miatt is. legyél fair. nem kell midnent elmondani neki, nem kell fájdalmat okozni, elég csak annyi hogy már nem érzel iránta olyan szerelmet...

a jelenlegi párod nem ezt érdemli...

2020. febr. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
16%

Maradj a pasiddal és élvezkedj a szeretőddel!

Ahogy a felnőttek szokták.

2020. febr. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
30%

Nem lett neked szeretőd, mert nem feküdtetek le. Ő csak valaki, aki bejön nagyon.


Mióta vagy a pároddal? Mert ha 3 éve és semmi eljegyzés/házasság, akkor miért ülsz a langyos pocsolyában?

2020. febr. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
80%

"Még lefeküdni nem feküdtem le a szeretővel és nem is szeretnék ilyen messzire elmenni."


Akkor nem a szeretőd.

2020. febr. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
8%

Nyugodtan lefeküdhetsz vele, nem lesz belőle baj, nemtudom mitől félsz. Aztán próbáld ki egy ideig, ameddig kényelmes, aztán majd döntesz hogy lelépsz e vagy nem.

Az meg aki itt a “ha 3 év alatt nincs házasság/eljegyzés akkor lépni kell” az csak maradjon csöndben, mert aki normális az nem házasodik.

2020. febr. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
78%
Nincs is szeretőd!
2020. febr. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

15ös

neked kellett volna inkább csendben maradnod, ahelyett hogy idefirkantasz egy ekkora ökörséget...igen, a házasság kemény dolog mert nap mint nap tenni kell érte, de a kommentedből le is jön az hogy te túl gyenge lennél ehhez

2020. febr. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Szakítottam a barátommal ,összejöttem a "szeretővel".

Azóta a már exem még szerelmesebb mint volt. Meg akarja kérni a kezem és azt mondja harcolni fog értem,mert én vagyok az igazi neki

Közben a "szeretőből " lett barátom is odáig van értem és én is egyre jobban szeretem őt. Viszont nyilván ő még tele van titkokkal,nem tudom,hogy mennyire jó döntés vele maradnom ,ha a másik oldalt ott van az exem aki tényleg rá sem lehet ismerni. Olynaoakt csinál ,beszél,mond nekem hogy ilyen a földön nincs.......

2020. febr. 14. 10:31
 19/23 anonim ***** válasza:
71%

Exed becsicskult neked teljesen. Én nem "harcolnék" fél másodpercig sem érted,ha férfi lennék.Sőt, örülnék, hogy megmutattad a valódi énedet, és még azelőtt, mielőtt elvettelek volna. Az exedben semmi önbecsülés sincs. Bár az is lehet csak megakar szívatni, ha sikeresen visszahódít.

Az új pasiddal mi lesz, az a jövő titka. Lehet rájön, hogy mégsem vagy neki olyan főnyeremény mint gondolta. Esetleg te is rájössz, hogy ugyanaz lesz vele is, mint az exeddel volt. Egy langyos fos egy idő után. Szerintem te egy idővel mindenkire râunó típus vagy. Attól, hogy nem kerested a lehetőséget, ezen az úton most sikeresen elindultál. A csak megtörtént, az meg csak ócska védekezés. Azért történt meg, mert hajlamod van rá, és hagytad megtörténni.

2020. febr. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
#17 Csak a gyengék házasodnak, mert azt hiszik azzal magukhoz láncolhatják a másikat, de ez óriási tévedés!
2020. febr. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!