Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A párkapcsolat olyan, mint a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párkapcsolat olyan, mint a vallás?

Figyelt kérdés

Semmiképpen sem vagyok a komoly kapcsolatok híve, mivel értelmetlen dolognak tartom, meg egyébként is, miért kellene lekötnöm magam egy nő mellett, ha több is akad nekem?


Mindazonáltal a nőkkel szoktam erről a témáról beszélni, felteszem a kérdést, hogy mi értelme ennek az egésznek? Értelmes választ sose kapok, a tapasztalataim és a statisztikák alapján azonban elkezdtem gondolkodni, és a következő kérdés merült fel bennem:


Milyen bizonyíték van arra, hogy egy nő, akivel összejövök nem fog megcsalni?


Erre 100%-ban az a válasz, hogy bizalom kell, mert ha az nincs meg, akkor felesleges az egész, ha meg ha szeret a lány, akkor nem csal meg, és az emberek nem olyanok, mint a rongyok, akiket el lehet dobni, blablabla... Szokásos értelmetlen locsogás.


Na de a lényeg:


Számos pasi van, aki olyan nőkkel kavar, akik szerelmesek abba a hapsiba, akivel együtt vannak. A nők ilyenkor mindig kijelentik, hogy kopjanak le, mert nem akarnak félrelépni - ők nem olyan nők. Tapasztalt nőcsábászok azonban egy idő múlva számos esetben elcsábítják a lányt, aki először visszautasította őket. Mire jön a magyarázkodás, hogy "elgyengültek", " nem tudják mi történt velük" stb.


Ezekre a történetekre a nők úgy reagálnak, hogy "jó, de ők akkor sem olyanok". Végül megvilágosodtam: semmivel sem lehet bizonyítani, hogy " nem olyanok". Most az a kis ringyó, aki az felszarvazta a vőlegényét (volt barátnőm munkatársa) sem hitte volna, hogy ilyet fog csinálni.


Tehát ez az egész hiten alapul. Most vagy elhiszed, hogy a barátnőd nem fog egy latin macsó karjaiba esni, ha megismer egyet, vagy nem hiszed el.


Vagyis ez az egész olyan, mint a vallás, ezért hülyeség.


2019. dec. 2. 06:22
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

1. Attól, hogy valaki ateista, még nem törvényszerűen intelligens és az sem törvényszerű, hogy igaza van.

2. Attól, hogy valami a te bomlott elmédben igaznak tűnik, még nem az.

3. Talán közhely, de igaz: Minden ember magából indul ki. Mivel te egy megbízhatatlan, elvtelen alak vagy zéró párkapcsolati erkölccsel, természetes, hogy erre számítasz a másiktól is.


Én meg tudok bízni abban, akivel párkapcsolatra lépek. Miért? Mert jó emberismerő vagyok és első sorban belső értékek alapján választok párt. Mivel én sem csaltam meg soha senkit és nem is fogok (nem vagyok már fiatal) ezért ugyanezt várom a másiktól is. Nem lennék együtt olyannal, akiből nem ezt nézem ki. Persze, van esély rá, hogy az illető férfi elgyengül stb. de ha ez történne sem lenne tragédia, csak konstatálnám, hogy nem jól választottam és kész. Ám mivel a saját erkölcsi elveim sziklaszilárdak, nem vonom kétségbe, hogy más is ilyen rajtam kívül.


Amúgy nem a párkapcsolat olyan mint a vallás, hanem a szülő-gyerek kapcsolat. Nem véletlen. Már arról látszik, kinek milyen kapcsolata volt a szüleivel, milyennek képzeli el Istent. Büntetőnek,kritikusnak? Vagy szerető, biztató apukának? Anyagi javakat osztogat vagy vesz el? stb. De erről már biztosan született több tanulmány is.

2019. dec. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

"Eredj innen 70%-os, nem vagyok rád kíváncsi!"


Én meg rád és a hülye vallási kérdéseidre nem vagyok kíváncsi. Ha te nem akarsz komoly kapcsolatot az elcseszett életed miatt, áldásom rá, szerintem itt senkit sem érdekel. Hülye szektás...

2019. dec. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!