Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nehéz így párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz így párt találnom?

Figyelt kérdés

Mélyen hívő lány vagyok, és így elég nagy hátránnyal indulok a fiúk szemében, mert ha ezt meghalljak, akkor inkább meghatralnak.. Úgy érzem, ez akkor egyenlő azzal nekik, hogy akkor biztos unalmas is vagyok, meg tul komoly.

Ugy erzem, nem tudok így ismerkedni. Az egyházban már mindenkit ismerek, ott azért nem szeretnek ismerkedni, mert már nem kelti fel senki úgy az érdeklődésem. Viszont ha meg a nagy világban ismerkedek, akkor nem sokan vevők rám. :/



2019. nov. 19. 22:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom mert vallásosságod miatt azt gondolják, hogy csak házasság után lesz szex.
2019. nov. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
1. és vszeg jól gondolják :D
2019. nov. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%

"Úgy érzem, ez akkor egyenlő azzal nekik, hogy akkor biztos unalmas is vagyok, meg túl komoly."


Sajnos a "nagyvilágban" egyáltalán nem azért indulsz hátránnyal, mint amit leírtál és mint amit kiemeltem. Amit mondani akarok igazából nem lehet úgy megfogalmazni, hogy ne legyen nagyon sértő, de a "mélyen hívő" a legritkább esetekben párosul olyan dolgokkal ami reményeim szerint azért normális elvárás egy kapcsolatban. Gondolok például intelligenciára, normális világnézetre és arra is, hogy nem hisz valaki az áltudományos dolgokban és még sorolhatnám.

2019. nov. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
70%
Mélyen kamu kérdést írtál ki. De egészen fantáziadús lett, fogadd el a gratulációmat.
2019. nov. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Melyik egyház? Hit gyülekezete, Jehova tanúi, szcientológia?
2019. nov. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Ebben a kérdésben mégis mi a kamu?

😅🤔

2019. nov. 19. 23:16
 7/21 anonim ***** válasza:
72%

"Melyik egyház? Hit gyülekezete, Jehova tanúi, szcientológia?"

Ja, olyan mintha Tom Cruise írta volna ezt a kérdés.

2019. nov. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
*t
2019. nov. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
90%

Először is kedves kérdező az sem mindegy, hogy te milyen partnert szeretnél magad mellé. Egyáltalán melyik felekezethez tartozol, mert az is lehet, hogy a szcientológus egyházba tagja vagy esetleg a Jehova tanúi közé tartozol, mert azért ez sem mindegy, hogy pontosan mely vallási tanokat követed.


Pontosan mit értesz mélyen hívő alatt? Minden vasárnap ott ülsz a reggeli misén? Minden este zsolozsmát olvasva alszol el?


Én személy szerint katolikus fiúgimnáziumba jártam és magam módján én is hívő vagyok, de ennek ellenére is számtalan olyan dogmatikus tana van a kereszténységnek amivel nem tudok azonosulni, mivel a józan eszem mást mond. A hitet jó dolognak tartom, a vak hitet viszont veszélyesnek. Márpedig a mélyen hívő emberekre a vak hit jellemző. Ez pl. már egy ok lenne arra, hogy egy ilyen típusú nővel való kapcsolatról miért is lennének fenntartásaim. És lenne még egy csomó olyan dolog ami miatt fenntartásaim lennének, amiket azért nyilván meg kellene beszélni a kapcsolatban, de az ismerkedés elején nem szívesen indítana így az ember.


A saját példámat csak azért hoztam, hogy érthetőbb legyen, hogy miért is nem mindegy az, hogy mit takar a "mélyen hívő" éned.


Egyébként nem kizáró ok a vallásosságod, sőt még az is lehet, hogy egy jó pluszt ad a kapcsolatnak. Valószínűleg azért nehéz párt találnod mert olyas fajta kritériumaid vannak amiknek az átlagos srácok nem felelnek meg, olyan aki pedig megfelelne számodra valószínűleg még nem udvarolt neked.

2019. nov. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
A 10-es válaszoló megmondta a tutit.
2019. nov. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!