Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tehetek ha annyira speciál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ha annyira speciális ízlésem van, hogy tökéletesen reménytelen párt találnom?

Figyelt kérdés

Tudom, adjak lejjebb az igényeimből.

Viszont nem olyan egyszerű a helyzet, mert szinte kizárólagosan azoknak a lányoknak vagyok vonzó, akik számomra is azok. Tehát a kölcsönösséggel nincs probléma szinte soha, viszont nagyon ritka az olyan lány mint amilyet én keresek.

Szabadúszó, intelligens, de élet és természet szerető "hippi" lányok a zsánereim akik nem óhajtanak részt venni a vadkapitalizmus őrjöngésébe és művi, boldogtalan világában.

Tudom, tudom, rengeteg ilyen lány van, csak én nem ismerek egyet sem.


Tehát mit tehetek azon kívül, hogy minden platformot felhasználva kutatom azt, akivel kölcsönös lenne a vonzalom és néha-néha gyakoris kérdésekbe bújtatva próbálok ilyen lányt találni?


2018. aug. 19. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmit. Tedd tartalmassá az életed úgy, hogy társ nélkül is az legyen. Aztán vagy találsz egy ilyen hippit vagy nem. Szerencse kérdése.
2018. aug. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha tökéletesen reménytelen ilyen lányt találni, akkor időpocsékolás ilyet keresni. Keress másmilyet, vagy menj ki a térre futballozni!
2018. aug. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 próbálokkedveslenni ***** válasza:
86%

Oszt' kend miért internetezik? Hisz ez is a vadkapitalizmus egyik melegágya.

Tessen má' a telefonját leadni a legközelebbi veszélyes hulladékgyűjtőben, hisz...na hát tudja ön is azt kend.

2018. aug. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én meg olyan férfit keresek, akivel végigautózzuk egész Európát. Nincs semmim, csak pár ruha, szeretet, meg bankkártya. :D

De valljuk be, kivitelezhetetlen, szóval álmodozás helyett visszatérek a való életbe.

2018. aug. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

# 1/4: Van hobbim, van rengeteg érdeklődési köröm, képzem magam, olvasok, túrázok stb. Viszont a szeretet, az intimitást, azt amit egy pár tud adni nekem, azt egyik sem tudja pótolni.


# 2/4: Annak érzem. Nyilván nem az. Senki se akar velem focizni, lusta dög az összes barátom. :( Vagy nem szeret focizni. Amúgy is van elég dolgom, lásd fentebb.


# 3/4: Nem mondtam egy szóval sem, hogy amis akarok lenni. Csak azt, hogy számomra ez a öntudatlan, szinte már irányított életvitel nem jön be. Vannak önálló gondolataim, vannak önálló terveim, és nem leszek egy újabb rabszolgája a rendszernek. Nyilván a párom is szeretném, ha ilyen lenne. Annak ellenére, hogy iszonyat nehéz ebből a mókuskerékből nagyon nehéz kiszállni.

2018. aug. 19. 15:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Majd ha már teljesen kiszálltál a számodra nem megfelelő rendszerből, és a saját elveid szerint is abszolút úgy élsz, mint egy szabad madár, akkor majd felbukkan az életedben az ebben megfelelő partner, hasonlóan gondolkodó nő is, szerintem.
2018. aug. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Már megint te, a vadkapitalizmussal? Atya ég.....
2018. aug. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!