Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek milyen férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen férfiak, nők nem találnak sosem párt?

Figyelt kérdés

Milyen kinezetű és személyiségű?

Olyanokra gondolok akik szeretnének de sosem találnak párt.


2018. aug. 13. 15:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%

A személyíség az mindig negatív (önző, rosszindulatú stb.)legyen akár nő vagy férfi.


A kinézet szerintem nem számit.


És sajnos, vannak olyan emberek (nekik én nagyon drukkolok pozitív módón) akik átlag társadalmilag (bár számomra teljes értékű emberek, tehát ugyan olyan esélyekkel indulnának ha singli lennék) akik sérültek/mozgássérültek.

2018. aug. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerintem kinézet ezt nem indokolhatja.


Van egy-egy ismerősöm férfiban és nőben. Ők mindketten nagyon jónak tartják magukat, ami nem baj, mert tényleg jók sok dologban, de ezzel egyidejűleg úgy gondolják, hogy senki nem érhet fel hozzájuk. A nő szuperkritikus minden aprósággal szemben, pl hajviselet, vagy zenei ízlés és ha nem ért egyet a pasival, akkor csak azért lehet, mert a férfi ostoba szerinte. Mert hogy ő sosem téved.


A férfi ismerősöm közelít a 40-hez, de kizárólag 18 éves bombázókban keresi a lelki társat, mert úgy érzi, hogy máskülönben megalkuvó lenne. Ezek a lányok lassan csókolomot köszönnek neki... Hát ő sem fog találni senkit. Pedig izmos, sármos.


Ők mindketten eléggé önzők. A férfi anyukám halálakor azzal hivogatott, hogy öngyilkos lesz, mert nincs barátnője...



Valamint még a párom családjában van két férfi, alapvetően nem volt baj a kinézetükkel, de mindkettő masszív alkoholista, láncdohányos, szerencsejáték függő. Az egyik 50 éves és soha nem volt senkije, a másik 40, vagy 10 éve volt barátnője, de nem lesz már soha.


Van még egy rokonom, ő egy apró faluban lakik, amit szinte soha nem hagy el, reggeltől estig dolgozik és a hobbija, hogy egyedül horgászik. Rendes, kedves, jófej, magas, erős, stb. De remete típus. Nem ismerkedik senkivel. Szerintem van olyan nap, hogy még se szólal.

2018. aug. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én magamat tudom példának hozni. Nekem soha nem lesz párom, mert nem is akarok. Ezért sem foglalkozom a túlsúlyommal. Kövérként így biztosan elkerülöm, hogy bárki vonzódjon hozzam. Ebből a hozzáállásból a belsőmre is lehet következtetni. 32/F
2018. aug. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Aki ronda, életunt, kommunikálni nem tudó, stb, stb mint én, anank tuti nem lesz soha.

29F

2018. aug. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A mozgássérült férfiak, illetve a tutyi-mutyi kinézetűek, a véknyak.
2018. aug. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Tutyi mutyi kinézet az milyen?
2018. aug. 13. 17:29
 7/12 anonim ***** válasza:
Mondhatnám, hogy az olyan nőknek mint én, de a velem egy súlyban lévő nők nagyrésze párkapcsolatban van, férjnél van. Szóval ha nem a kövérség miatt, akkor nem tudom miért, de nekem valószínűleg nem lesz.
2018. aug. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Szerintetek nekem van esélyem?

Magas és egy kicsit vékony testalkatom van. Átlagos arc. Csendes, visszahúzódó személyiségem van. Nincsenek barátaim.

Viszont nagyon szeretnék párt ,és gyerekeket majd.

2018. aug. 13. 17:53
 9/12 anonim ***** válasza:

Nagyon kövérek, elviselhetetlen személyiségűek, bántóan csúnyák.


Férfinál az is elég, ha félénk, csendes.

2018. aug. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
extrém gátlásosak, szorongók.
2018. aug. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!