Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy egyesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egyesek mindig könnyedén találnak párt, miközben az egész olyan, mint egy ördöglakat?

Figyelt kérdés

Tehát:

- tetszen a másik

- tetszél a másiknak is

- mindketten egyedülállók legyetek

- mindketten kapcsolatban gondolkodjatok, ne csak szexben

- emberileg kijöjjetek egymással

- meglegyen az a "véletlen", mikor találkoztok


Belegondolva ez több, mint nem egyszerű, sokan mégis hogy találnak kb. mindig, mindenhol párra?


2018. júl. 26. 12:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Nem egyszerű. Senki nem mondta, hogy az.


A listád kiegészíteném:

-fogadjon el a másik/és te is őt

-szexuális igényetek ne térjen nagyon el

-ne legyenek erősen hátráltató tényezők egyikőtöknél se

2018. júl. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Az utolsó pontod a kulcs. Esélyt kell teremteni: eljárok olyan helyekre, ahol sok az ember. Nem feltétlenül bulizni. Így nagyobb esély van, mint otthon ülve.
2018. júl. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mindig, mindenhol? Hát egyáltalán nem. Nagyon sokan nem boldogulnak ezen a téren. Amúgy a nem mindenkienk fontosak azok a feltételek, amelyeket felsoroltál. Van például olyan nő, aki fenntartja a kapcsolatát a férfival akkor is, ha az épp egy másik nővel költözik össze.
2018. júl. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 AchromaticSmarties ***** válasza:
58%
Azért egyszerűbb ez: ha jól nézel ki, okos vagy, van humorod és rendelkezel a nemedhez tartozó személyiségjegyekkel, akkor nagyon sok ellenkező neműnek be fogsz jönni.
2018. júl. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy elfogadják a másikat.
2018. júl. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Azért ezt ne úgy képzeld hogy csakis 1 ember kompatibilis másik 1-el. Kompromisszumkészség kell a pártaláláshoz. Nagy vonalakban a férfiaknak 10ből 8 nő simán bejön,és el tudna vele képzelni kapcsolatot. A nőknél rosszabb ez az arány.Így máris jobbak az esélyek mintha 7 milliárd emberből csakis 1 tetszene. Szóval próbálkoznak az emberek ezzel azzal aztán megragadnak egynél. Ideig óráig :)
2018. júl. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Sehol nem állítottam, hogy mindenki csak 1 emberrel kompatibilis. Viszont mégsem olyan gyakori, hogy a felsorolt dolgok stimmeljenek. Illetve azt se mondtam, hogy nincs elfogadás meg kompromisszum, de azokkal együtt se egyszerűbb a helyzet.
2018. júl. 26. 13:36
 8/11 anonim ***** válasza:

Azért ne gondold, hogy aki most boldognak látszik valakivel, az így is marad örökké. :-)

Kell az a bizonyos véletlen, amikor találkozol valakivel, aki megfelelő, és hogy nyitottak is legyetek éppen egymásra. Kellenek a kompromisszumok is, mert két önálló személyről van szó, DE ez sem kulcs ahhoz, hogy működjön egy kapcsolat, igenis vannak olyan dolgok, amik nem férnek össze, amiben nem lehet kompromisszumot kötni, ezt is fel kell tudni ismerni.

Van, aki könnyen lelkesedik, aztán a kapcsolat tart egy darabig, majd olyan gyorsan véget is ér, ahogy jött. Egyik exem ilyen, már nem tudom, hanyadik nőnél tart, szerencsére én a húszas éveim legelején túl lettem rajta, tapasztalatnak jó volt, tanultam belőle. Volt egy komolynak tűnő kapcsolata, eljegyzés is volt, aztán őt is elhagyta.

2018. júl. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerinted nem egyszerű.. Aztán ha körbenézel akkor látod ,hogy előbb vagy utóbb talál mindenki párt,egy két ritka kivételtől eltekintve.Persze ki jobbat ki rosszabbat talál ,és el is válnak, meg jönnek mennek egyik kapcsolatból a másikba,de a lényeg ,hogy valakivel összejönnek.
2018. júl. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Miért van az, hogy minden második Sportszelettel nyert a haverom, én meg 30 után sem fogtam ki nyerőt?


Miért van az, hogy nekem sikerült megtanulnom egy este alatt 190 oldalt, a barátnőmnek meg nem?


Miért van az, hogy én 1 nap alatt találtam albérletet, a tesómnak meg 3 hetébe telt?


Megoldás:

-egyes emberek szerencsésebbek, mint mások

-egyes embereknek másak a tapasztalataik és másak a képességeik, mint másoknak, máshogy nevelték őket, más rendszerben gondolkodnak, másképp

-egyes emberek olyasmit keresnek, ami nagyobb arányban fordul elő, mint amire mások vágynak, illetve

-egyes emberek kompatibilisebbek valamihez, mint mások


A párkeresés sem olyan, mint az ördöglakat, csak van, aki képtelen olyanná válni, amilyen érdekelheti az ideálját, illetve képtelen úgy bánni egy emberrel, hogy az az ember megkapja mellette, amire vágyik. Nekem ez sosem esett nehezemre, mert elég sok dolgot kipipálhatok a saját oldalamról és ahhoz képest ugyanannyit vagy kevesebbet várok. Emellett eléggé belémnevelték, hogy hogyan kell rendesen viselkedni és van egy természetes önbizalmam, önálló, erős személyiséggel. A szexualitásomban nincs semmi aberráció és alapvetően nyitott is vagyok, ez a nyitottság pedig az érdeklődési köreimben is látszik. Mondjuk úgy, hogy sok emberhez kompatibilis vagyok és könnyű természet. Aki nem ilyen, vagy "elvontabb", annak nehezebb. Mindennek megvan a maga előnye és hátránya. Tud az is nyomasztó lenni, hogy az embert 60-an szorítják sarokba, hogy válasszon...


Egynek kell tetszeni, ez pedig szerintem mindenki számára elérhető, csak idő és türelem kérdése.

2018. júl. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!