Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is hülyeség ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is hülyeség ez alapján párt választani, vagy a barátom ne szóljon bele? 25/F

Figyelt kérdés
A lényeg, megismertem egy lányt, neten, randizunk jelenleg, és belezúgtam úgymond. Olyan cuki, hogy belehalok. :D Ez az, amit a barátomnak is mondtam, mikor elmondtam neki, hogy alakulóban van valami. Mondtam neki, baromira cuki a lány, olyan cuki hogy az nem igaz. Sajnálom, de a cuki az a szó, ami a legjobban leírja azt, amit kivált bennem az aranyossága. És a barátom beszólt, milyen hülyeség cukiság alapján párt választani, nem ez számít a kapcsolatban, stb., stb. De ha egyszer nekem tetszik, mert olyan cuki? Nálam a cukiság hozza vele azt is, hogy nyilván szép, ráadásul beindítja bennem azt, hogy oltalmazni akarom, stb. A cukisága miatt, szórakoztató is, lehet vele nevetni, van humora, lehet vele játszani. A cukiság egy csomó jó tulakdonságot hoz magával. És igen, nekem ezekszerint tetszik, ha egy nő cuki, ha elolvadok tőle. Ez van. Olyan kis édes. Mondjuk annyira nem kicsi, valamo 180 magas. :D De számomra akkor ks kis édes.
2018. aug. 16. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Ez inkább tini kategóriába való ömlengés. Jujj
2018. aug. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
25 évesen ideje oda eljutni, hogy nem a haveroknak választasz csajt, hogy irigyeljenek, hanem magadnak olyat, aki bejön.
2018. aug. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

Páros lábbal repülne bármelyik haver, ha ő akarná megmondani, ki tetszik nekem, kivel szeretnék össze jönni.

Kb én is ilyenek alapján jöttem össze a lánnyal és ez lett tartós. Más hogyan látja, nagy ivben ejtek rá. Kettőnknek jó és kész.

2018. aug. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
25 évesen legyél már férfi, és ne azt ne válaszd akit a barátod mond, hanem akit TE szeretnél. Nekem addig tartana a barátnőimmel a kapcsolat amég leakarnának beszélni a választottamról -kivéve ha nagyon jó okuk van rá, amit én is belátok. Egyikükkel volt ilyen, nem megyek bele. Lényeg hogy a "cukiság" az egyáltalán nem az az indok ami miatt bárki is ellenezhetné. Legfeljebb irigykedhet hogy boldog vagy, bár az is gáz ha irigy.)
2018. aug. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
2. választöl felfelé köszi :) 1. nem tudom minek koptatja a klaviatúrát
2018. aug. 16. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!