Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet racionalisan párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet racionalisan párt választani? Hogy tudnám rávenni magam, hogy mások tetszenek?

Figyelt kérdés
Ha egy 4-es vagyok mondjuk, de a 8-9-esekrr gerjedek csak. :(
2016. okt. 5. 22:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Tanulj meg profin szexelni.
2016. okt. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Hallod-e, matematikus vagy véletlenül? 4-es, 8-9-es, mint valami tömegközlekedési útvonal számai.

Konvergálj afelé, hogy megismerd jobban az embert a küllemen túl is. :)

2016. okt. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

1-es: megvan!

2-es: csak próbáltam érzékeltetni a különbséget.

2016. okt. 5. 23:11
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Verd ki a képeikre. Tovább úgyse jutsz, de cáfolj rá, bro.
2016. okt. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%
Soha nem értettem ezt a számozást. Volt már ari kis ékszer barátnőm, volt manöken típusú, vékony magas, stb. Viszont, soha semmi számot nem tettem magamhoz, hozzájuk. Lényeg mennyire tudom elhitetni, azt, hogy imádom és ő számomra az egyetlen nő.
2016. okt. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
En nő vagyok. :)
2016. okt. 5. 23:27
 7/15 anonim ***** válasza:

Mi ez a baromság?

Az ember nem egy rideg porcelán szobor.

Az leszel, aki lenni akarsz. Csak rajtad múlik.

Ne csinálj már úgy, mintha 20 év múlva is ugyanitt tartanál.

2016. okt. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ehhez eros realizacios tudas kell. Meg lersze egy ket hozzaallasi problema is van.

Irj ram s segitek.

2016. okt. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
94%

Értem miről beszélsz, Kérdező.

Mivel nő vagy, sokkal jobb a helyzeted, mint fordított esetben. Ugyanis így elég lesz annyi, hogy a testedet (a Te kategorizálásoddal élve) 10-esre alakítod. Úgy értem edzel sokat, "bomba" alakot csinálsz magadnak (itt nem a plasztikai beavatkozásokra kell gondolni!!). Vágatsz egy divatos, az arcodhoz passzoló frizurát, csinosan felöltözöl, és máris megdugnak a 8-as 9-es pasik is.

2016. okt. 6. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nőként soha nem leszel képes a legjobb képű 5-10%-on kívül máshoz vonzódni.
2016. okt. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!