Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért nincs olyan párt Magyaro...

Miért nincs olyan párt Magyarországon, amelyik egyszerre racionálisan és humánusan kezeli a menekültkérdést?

Figyelt kérdés
Amit a jobboldal csinál, az egyáltalán nem humánus, csak a nép megfélemlítésére és szavazatok megszerzésére szolgál, míg a baloldal nem hajlandó felfogni, hogy nincs minden a legnagyobb rendben avval, ami történik.
2015. aug. 11. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem nincs olyan ember aki ugy gondolja, hogy minden a legnagyobb rendben van. Csak a kormanypart ugy allitja be, hogy aki nem a kerites, plakat parti, az legszivesebben 10 millio menekultet latna az orszagban.

Amugy valoszinu ok is tisztaban vannak a valosaggal, csak hat kell a szavazat, ahhoz meg a hangulat...

2015. aug. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Dymo ***** válasza:
100%
Ebben a témában ez a kettő ellentmond egymásnak.
2015. aug. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az egyik a keletiekkel van jóban a másik a nyugatiakkal.

Ezek szerint nincs olyan, aki mind a kettővel jóban lenne.

Baloldaliak eladják az országot.


Ezeket csak a szavazat érdekli, s az semennyire sem érdekli őket, hogy mi történik az országgal. Amíg nekik jó szerintük minden fain.

2015. aug. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ház nem tudom, lehet ezt egyszerre így is meg úgy is kezelni? Szerintem itt nincs olyan megoldás hogy mindenki jól járjon.
2015. aug. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért mert politikai propagandát csinálunk belőle ahelyett, hogy megoldást keresnénk. Merkel se azért fogadja be őket, mert tetszenek neki, hanem mert a németeknek így is idegengyűlölő képe van a történelemben. Szerintem ha Hitler régen nem lett volna, Merkel fele ennyire se lenne liberális.
2016. jún. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!