Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nehéz így párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz így párt találnom?

Figyelt kérdés

Mélyen hívő lány vagyok, és így elég nagy hátránnyal indulok a fiúk szemében, mert ha ezt meghalljak, akkor inkább meghatralnak.. Úgy érzem, ez akkor egyenlő azzal nekik, hogy akkor biztos unalmas is vagyok, meg tul komoly.

Ugy erzem, nem tudok így ismerkedni. Az egyházban már mindenkit ismerek, ott azért nem szeretnek ismerkedni, mert már nem kelti fel senki úgy az érdeklődésem. Viszont ha meg a nagy világban ismerkedek, akkor nem sokan vevők rám. :/



2019. nov. 19. 22:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolom, hogy unalmasnak gondolnának, -még nem olvatam a többi kommentet- szerintem inkább attól rettennek meg, hogy félnek, hogy házasságig nem lesz szeretkezés, ők meg már most igényelnék.
2019. nov. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Noren1989 ***** válasza:
77%

Te mit szólnál, ha én Micimackó-oltárt tartanék otthon, és alkalomadtán imádkoznék hozzá?


No, ez az egyik.

A másik, btw, hívő és hívő közt is van különbség, de pl nekem volt tapasztalatom 3, magát hívőnek mondó lánnyal.


Első kettővel np, az utolsó viszont mélyen hívő volt, mellette szűzkurvesz. Tudom, nehéz összeegyeztetni,

de mikor ujjaztam, Isten épp nem figyelt.


Na ővele volt egy eléggé durva élményem.

https://www.youtube.com/watch?v=EYksFCNvCy8


No, erre hajazott, erőteljesen.



Viszont, egy egyszerű kérdés.

Anyádék kezdtek el járatni gyülibe,

vagy saját döntés volt?

2019. nov. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Gyerekkoromban a szüleim vittek, de ma már magam miatt megyek. Érzem, hogy szükségem van rá és mikor kijovok az imahazbol, akkor mindig egy másik embernek érzem magam.. Olyan felszabadultsag és békesség érzésem van, amit más eddig nem tudott megadni.
2019. nov. 20. 00:20
 14/21 anonim ***** válasza:
61%

#14, azt az érzést nem is adhatja meg más, tudom.

De nem is keresem máshol, főleg nem másban..

Ez két díjjal a világnak..

Newtonnak is volt egy csomó, ezek szerint áltudományos tétele a függvénytantól a gravitációig 😁, szóval akinek a hit maga zavaró, azzal mire lehet jutni? De, hát lassan többségben vannak, lássuk be.

2019. nov. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező gondolom azért nehéz találnod párt elsősorban mert vannak akik ateisták vagy más vallást követnek és ha esetleg betartod hogy házasságig nincs szex akkor azis nehezíti a helyzetet megkérdezhetem melyik felekezetbe jársz?
2019. nov. 20. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
84%

Ne a vallást okold azért mert nem találsz párt hanem saját magadat. Mondom ezt ateistaként.

Biztosan van a felekezetben veled egykorú ember. Randizz vele! A vallásosság nem zárja ki a párkapcsolatot.

2019. nov. 20. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Én nem zárnám ki olyannal az ismerkedést, aki mélyen vallásos, de rossz tapasztalatok miatt óvatos vagyok. Bárhol, bármikor kerültem kapcsolatba vallásosokkal, gyakran volt ez a téma, mindig felhozták, meg akartak téríteni, "féld az Urat, mert..." "én csak jót akarok, hogy üdvözülhess te is", stb. Nem találkoztam még soha olyan hitrendszerrel, amit ennyire, kérés nélkül tukmáltak volna. Bármi másra, ami nem vallásról szól, "az ördög megtestesülését" látták. Tudom, nem mindenki ilyen, attól próbálok elvonatkoztatni, hogy csak ilyenekkel kerültem kapcsolatba. Sírva próbáltak megtéríteni, stb.

A "házasság után van csak együttlét" téma nem tartana vissza.

2019. nov. 20. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

#18, a térítés nem feltétlenül a valláshoz kötődik. Nekem olyan nőm is volt - jó régen - aki két numera között Che Gueveráról szeretett értekezni.

Fárasztó, valóban!

2019. nov. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

1× volt egy hasonló kérdés, válaszoltam rá, erre rám ír a kérdező privátban, majd e-mail-t is megad. Elkezdünk beszélgetni, kérdez erről-arról, majd dönt, hogy mégsem vagyok neki jó...

Én azt tapasztalom, hogy vannak, akik jobban előítéletesebbek ilyen téren.

2019. nov. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
# 19 :D
2019. nov. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!