Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ennyire esélytelen 21...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire esélytelen 21 éves férfiként párt találnom?

Figyelt kérdés

Sokan azt írják hogy ennyi idősen szinte lehetetlen barátnőt találni, mert több a férfi és csak azoknak jut nő akik jól néznek ki.

Sokszor látok az utcán nem annyira jól kinézetű férfit átlagos-szép nővel.


Szerintetek igaz ez? Vagy csak erre fogják sokan?


Én átlagos és a helyes közötti kinézetű lehetek. Átlag feletti magasságom van. Csak nem vagyok nagydumás.

Ez tényleg nagy hátrány? Lehet így átlagos kinezetű barátnőm?


Előre is köszönöm a válaszaitokat!


2018. okt. 3. 16:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
Ne legyetek már idióták...
2018. okt. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Tojáshéjjal a fenekeden te csak maradj veszteg. Nem kell besz..ni, csak mert moat éppen nincs kit hanyatt dönteni. Nem vagy férfi. Ezt felejtsd el. Te még gyerek vagy. Ha tetszik, ha nem.
2018. okt. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%

"Sokszor látok az utcán nem annyira jól kinézetű férfit átlagos-szép nővel."


Igy van.

Ne az itteni rinya korusra hallgass.

2018. okt. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Barátnőt szerezni nem olyan nehéz, az a kérdés inkább, hogy milyen barátnőt szeretnél. Komolyat, tudatos kapcsolatot vagy csak hiánypótlónak valakit.

A barátnőszerzés nehézségét leginkább a szociális élet hiánya okozza. Ha van társaságod, eljársz otthonról és rendszeresen emberek között mozogsz, sokkal nagyobb az esélye annak, hogy társra lelj. De mint írtam, nem mindegy, hogy milyen az a másik ember. Másrészről pedig fontos az önmagadba vetett hit megléte. Egy nő automatikusan kiszimatolja azt, ha szociálisan fejletlen vagy, ha nincs jó kommunikációs képességed, unott a a szociális életed és te magad is, ha semmi nem hoz lázba. Sok unalmas ember van, akinek nincs élete. Nem arra gondolok, hogy sajtkukac legyen a fenekedben, de járj el, mozdulj ki otthonról, magyarul legyen kivel/kikkel. A négy fal közt barátnőt remélni annyi, mintha láb nélkül akarnál nyerni a zsákbanfutó versenyen.

Nagydumásnak sem kell lenned, csak legyél érdeklődő, nyitott, kíváncsi, összetett mondatokban kommunikálj, ne pár szavas tőmondatokban.

2018. okt. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Dehogy esélytelen! Annyi hogy nem szabad magadba fordulni, ha elutasítás ér, mert azzal csak magad alá vágod a fát. Még bőven van időd és lehetőséged.
2018. okt. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
33%
Lassan 24 éves leszek és semmi idáig,átlagos vagyok, alkatom is az magas vagyok még se,akinél eddig próbálkoztam mindegyik rondának tart pedig nagyon soknál próbálkoztam! Szóval igen vagy jólnézel ki és jönni fognak maguktól a széplányok vagy legyél gazdag ha ezek között egyik sincs meg akkor ne nagyon reménykedj! :(
2018. okt. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
18%

"Ne legyetek már idióták.."


Ha jól értem azt állítod h a 20-on éves nőkre a lőtéri kutyának nincs igénye.

Ellenkező esetben a kérdező már talált volna csajt.

De ez nem így van. Lássuk csak hány 20-on éves pasi jön fel IDE sírni ? Úgy naponta 50. Pont ugyanezzel.


Hány 20-on éves csajt látsz ? Úgy 100-ból egyet hetente.

2018. okt. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én mikor külföldre kiköltöztem szüleimmel 17 evesen én sem voltam nagy dumás mivel a nyelvet is csak tanulgattam még, mégis sok lánnyal voltam együtt, ők kezdeményeztek én sem szaroztam, volt fordítva is és ennyi. Nagy duma nélkül is mindegyikkel letudtam feküdni. Mondjuk en nem nezek ki rosszul, de nem vagyok egy adonisz sem.
2018. okt. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Ha jól értem azt állítod h a 20-on éves nőkre a lőtéri kutyának nincs igénye."


21 vagyok, a barátnőim velem egy idősek (plusz/mínusz 1-2 év) és messze nem ostromol minket ész nélkül a pasik hada, pedig egyikünk sem ronda, extrém túlsúlyos vagy mérhetetlenül primitív és erkölcstelen. A közeli barátnőim közül (4-5 emberből) jelenleg 1-nek van barátja. Ha csak dugásra kellene egy pasi, vagy "csak hogy legyen", akkor bármelyikünk leakaszthatna tinderről egyet max 10 perc alatt, ha olyan férfit keres az ember, akivel testileg, lelkieg és szellemileg is minden tekintetben összeillik, akkor már jóval tovább kell keresni. Fejezzétek be ezt a hülyeséget.

2018. okt. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Istenem hogy mindennap van egy ilyen kérdés... melyik idióta terjeszti ezt? Vagy valaki már 50x re írja ki ugyanazt?

21 évesen ne az életunt hülyékre hallgass hanem tegyél az életedért. Ez az egész kérdés egy baromság.

2018. okt. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!