Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a párom és a csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a párom és a csaj ki akar tálalni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy most azt gondoljátok egy köcsög vagyok mert ilyet csináltam de olvassátok végig.

Mikor összejöttem a párommal ő kicsit husisabb volt, pont a határeset kategória ami még nem zavar. (A vékony lányokat szeretem) A személyisége viszont iszonyat jó volt és összejöttünk, mert azt mondta ő is vékonyan szereti magát és azon van hogy lefogyjon. Viszont történt valami a családjában amitől stresszes lett és még magára pakolt pár kilót. Én tényleg türelmes és támogató voltam, még futni is jártunk egy ideig de sosem volt elég kitartó és bármennyire szerettem volna nekem így nem ment a szex, de nem akartam emiatt szakítani. Megcsalni sem akartam, de mikor hosszú hónapokon keresztül ez ment már nem tudtam nemet mondani...

Szóval párszor lefeküdtünk egy régebbi ismerősömmel.

Eltelt egy kis idő, a barátnőm összeszedte magát, tényleg nagyon bomba lett és én nem akartam folytatni azzal a csajjal többé.


A gond az, hogy ő elkezdett többet érezni és azzal fenyeget, hogy ha elhagyom akkor kitálal a barátnőmnek. Tudom én másztam bele a szarba, de hogy hozzam ezt rendbe?


2019. júl. 25. 08:58
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
95%
Nem olvastam a válaszokat, bocs, ha másokat ismétlek. Szerintem ezt hívják úgy, hogy igazság.Ritka ez az életben, de most minden úgy rendeződött, ahogy lennie kell. Te megcsaltad a barátnődet, mert nem tetszett. Most pedig kitálalna a szeretőd amikor már tetszik a csajod is. Hol itt a probléma? A barátnőd pont jó formában van, hogy keressen egy jó pasit aki megérdemli. Te meg két szék közt a pad alá esel. Meg is érdemled. Mindenki megkapja ami neki jár,gond egy szál se.
2019. júl. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
90%

Hát ne haragudj már Kérdező, de legalább magadnak ne hazudj- Oké, hogy király a szeméylisége, dé mégis a külső nem volt a helyén. Most ha a párod tegyük fel terhes lenne, akkor is félremennél, mert összeszedne 20 kilót pluszba??? Tessék?

Ne hazudj magadnak.

A kakit megkavartad, el kell viselned a következményeket. A másik csajjal mindenesetre szakítsd meg a kapcsolatot.

2019. júl. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem mondd el neki és engedd el azt a szegény lányt. Talán ő is megtalálja a párját, aki nem bántja és alázza meg a túlsúly miatt. Azt írtad jó a személyisége, túl lesz rajtad idővel és remélem tanul a hibájából hogy ne engedjen férget magához.

F

2019. júl. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
81%
Ha feleséget és családot írtál volna a kérdésedben fiam, már hívnám a férjem hogy legyen gerinces és mondja el. Ugyanis ebben a helyzetben vagyok csak a férjem nem csal meg. Legalábbis én így tudom. Az ikrek születése után most fogytam 27 kilót és izmosodtam, formásodtam. Új a frizurám, a ruhatáram. Fittebb és jókedvűbb vagyok. Ha most te lennél a férjem rhadtul tudni akarnám hogy mi a helyzet mert jogom van dönteni afelől, hogy akarok e ilyen embert magam mellett. Őszinteségre fel barátom!
2019. júl. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
94%

Hát haver, ha valakinek csak a személyisége jön be, de nem vonzódom hozzá ha felszed pár kilót, akkor nem fekszem le vele.

Ezt a kapcsolati formát mondjuk barátságnak is hívhatják. Bizony működik ellenkező nemmel is, tök király dolog.

2019. júl. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
91%
#40 Szóval az a gond, hogy a nők szexuálisan is vonzódni szeretnének a partnerükhöz, azon kívül, hogy egy rendes pasira vágynak? Ez olyan nagy elvárás, hogy nem akarok okádni tőle és legyen rendes? Mesélj még.....
2019. júl. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
100%

remélwm, a csaj felnyom a nődnél, megérdemled.


nem vagy jó arc, kilóra méred az embert, és a farkad vezet.


ha terhes lesz, nincs szex több mint 1 évig, és kövér lesz, mit tesz, öreg?


nőjél fel, mert így most csak egy kúrógép vagy, aki a szépségfasizmus megszállottja.

2019. júl. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
90%
40#Most írtad meg minden egyes mondatoddal,ahogyan jellemezted magadat,hogy Te valami hím tökélynek gondolod magad,vagyis âsz.😂Nem vagyok elvált egyébként.Néninek sem nevezném magam te kis agykárolsult.37 vagyok.
2019. júl. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
11%
Ha egy nő belemegy a szeretői státuszba, akkor szerintem cinkosságot is vállal a megcsaló féllel. Iszonyú patkány dolognak tartom ha a szerető (ex szerető) zsarol a kitálalással. Próbálj meg beszélni vele, mond meg neki tudta, hogy neked barátnőd van! Ennek ellenére belement a viszonyba. Akkor most ne legyen már ennyire aljas.
2019. júl. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
95%

Nekem is vannak olyan ismerőseim, akiknek nagyon bejön a személyiségük, őket hívom barátnak. A párom (nemtől függetlenül) viszont az az ember, akihez szexuálisan is vonzódom és külsőre is az esetem.


Te maximum beérted azzal a lánnyal, amíg egy másik lyukat nem találsz. Most meg megijedtél, mert rájöttél, hogy ha a pszichopata szeretőd kitálal, akkor nem lesz aki kimossa a szaros gatyáidat.


Egyébként amit te érzel az nem szerelem és nem szeretet, pusztán csak ugyanaz van az agyad helyén, ami a lábad között. Ezt pedig ösztönlénynek hívják, elég fejletlen létforma vagy.

2019. júl. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!