Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a párom és a csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a párom és a csaj ki akar tálalni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy most azt gondoljátok egy köcsög vagyok mert ilyet csináltam de olvassátok végig.

Mikor összejöttem a párommal ő kicsit husisabb volt, pont a határeset kategória ami még nem zavar. (A vékony lányokat szeretem) A személyisége viszont iszonyat jó volt és összejöttünk, mert azt mondta ő is vékonyan szereti magát és azon van hogy lefogyjon. Viszont történt valami a családjában amitől stresszes lett és még magára pakolt pár kilót. Én tényleg türelmes és támogató voltam, még futni is jártunk egy ideig de sosem volt elég kitartó és bármennyire szerettem volna nekem így nem ment a szex, de nem akartam emiatt szakítani. Megcsalni sem akartam, de mikor hosszú hónapokon keresztül ez ment már nem tudtam nemet mondani...

Szóval párszor lefeküdtünk egy régebbi ismerősömmel.

Eltelt egy kis idő, a barátnőm összeszedte magát, tényleg nagyon bomba lett és én nem akartam folytatni azzal a csajjal többé.


A gond az, hogy ő elkezdett többet érezni és azzal fenyeget, hogy ha elhagyom akkor kitálal a barátnőmnek. Tudom én másztam bele a szarba, de hogy hozzam ezt rendbe?


2019. júl. 25. 08:58
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudod.

Viseld gerinccel a kitálalást, vagy légy férfi, és mondd el te magad.

2019. júl. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
0%
Egyszerű, tiltsd le magadnál és a barátnőd mobilján is, minden elérési lehetőséget és akkor nem tud jelentkezni...
2019. júl. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
98%
Szóval amint bomba nő lett a csajodból, már vele akarsz lenni, de ha felszed magára pár kilót, már nem kell. Hmmm... érdekes. Mi lesz, ha terhes lesz? Akkor is megcsalod, mert meghízott? Elárulom, te nem szereted a barátnőd, téged csak is a külsőségek érdekelnek, a többi csak mese habbal. Mondhatsz bármit, a szó elszáll, a tett megmarad. Csak az a lényeg, hogy mit teszel, márpedig megcsaltad, mert nem volt elég bomba testű. Te nem szereted a barátnődet, ne is mond el neki, csak szakíts vele és hagyd, hogy megtalálja azt a férfit, aki valóban szereti.
2019. júl. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
95%
A 3as leírt mindent! Ahhoz volt gerinced, hogy megcsald mert nem volt bomba teste már!! de ahhoz már nincs , hogy őszinte legyél vele? Nagyon remélem , hogy az ilyen ,,férfi,, egyszer vissza kap mindent mikor iszonyat szerelmes lesz és akkor majd talán tudod értékelni az embert.
2019. júl. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
97%

"3-asra nem kell hallgatni, ő neki bárkivel megy a szex, főleg az elhízottal akinél nem látni hol lehet bejutni.."


3-as vagyok: Fáj az igazság? :D Ki mondta, hogy olyan kövér csajról van szó, akinél nem látni, hogy hol lehet bejutni? Te most a végletről beszélsz, de nem minden fekete-fehér. Egyszerű és primitív a gondolkodásod, mint az emberek nagy részének. Ha már akkor is husisabb volt mikor összejöttek és ez nem tetszett neki, akkor nem kellett volna belemenni a kapcsolatba. Vagy ha belemegy, akkor nem kellett volna megcsalnia, tudod, ezt hívják gerincnek. Tudom, hogy szar beismerni az igazságot, de aki ennyire a külsőségekre megy, az nem szereti a párját, akár tetszik, akár nem.

2019. júl. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
15%

Túllépve azon,hogy gerinc/nem gerinc....tudja bizonyítani a csaj,hogy félreléptél Vele?Ha nem, akkor tagadd.

Nem biztos,hogy lépni fog, lehet,hogy csak első dühében, tehetetlenségében fenyegetett meg ezzel.


Ha mégis úgy érzed,hogy megtenné, próbálj Vele elbeszélgetni higgadtan, és kérd,hogy ne tegye. Vele nem lesz folytatás, és tulajdonképpen magát is beégeti azzal,hogy egy foglalt pasi szeretője volt.

2019. júl. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 A kérdező kommentje:

Pont azért jöttünk össze mert nem érdekelt hogy néz ki, hanem a személyisége érdekelt. Olvastad a kérdést? Szerinted mit kellett volna csinálnom? Szakítani mert már nem tetszik miután meghízott kicsit? Vagy szenvedni hónapokig szex nélkül mert ha nekem valahogy kedvem volt csinálhattam bármit neki akkor se volt jó mert utálta magát.

Lényegtelen. Ha kitudódik szakítás lesz és azt nem akarom

2019. júl. 25. 09:24
 8/54 anonim ***** válasza:
96%

Végig olvastam. A cím alapján bunkó, köcsögnek gondoltalak, de miutan elolvastam úgy gondolom, hogy a gerinctelen patkány találóbb.

Remélem kitalál a barátnődnek, és remélem a csaj mielőbb feláll majd és megtalálja a boldogságot. Nagyon megnéznélek kérdező, hogy aztán te hogyan is nézel ki, milyen Adonisz testtel rendelkezel. Fogadok, hogy nevetnék egyet rajtad és még szánalmasabbnak gondolnálak...

2019. júl. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
7%
Pl. engem nem zavarna, ha a feleségem félrejárna. Nem a tulajdonom, így miért tiltanám meg neki a jót?
2019. júl. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
95%

Igazából mindegy, hogy mit írunk, ezt már bebuktad. A szeretőd úgy is kitálal, ha akar, vagy lebuktat "véletlenül", ha folytatod vele.

A legjobban még talán azzal jársz, ha bevallod a barátnődnek, hogy megcsaltad, és megbántad. Ebben az esetben minimális esélyed lehet, hogy megbeszélitek és sikerül folytatni.

De ha lebuksz, vagy a csaj tálal ki, akkor repülsz. Gondolom, azt tudod, hogy mások is észrevették, hogy bomba lett a barátnőd. Nem fog utánad sírni.

2019. júl. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!