Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a párom és a csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a párom és a csaj ki akar tálalni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy most azt gondoljátok egy köcsög vagyok mert ilyet csináltam de olvassátok végig.

Mikor összejöttem a párommal ő kicsit husisabb volt, pont a határeset kategória ami még nem zavar. (A vékony lányokat szeretem) A személyisége viszont iszonyat jó volt és összejöttünk, mert azt mondta ő is vékonyan szereti magát és azon van hogy lefogyjon. Viszont történt valami a családjában amitől stresszes lett és még magára pakolt pár kilót. Én tényleg türelmes és támogató voltam, még futni is jártunk egy ideig de sosem volt elég kitartó és bármennyire szerettem volna nekem így nem ment a szex, de nem akartam emiatt szakítani. Megcsalni sem akartam, de mikor hosszú hónapokon keresztül ez ment már nem tudtam nemet mondani...

Szóval párszor lefeküdtünk egy régebbi ismerősömmel.

Eltelt egy kis idő, a barátnőm összeszedte magát, tényleg nagyon bomba lett és én nem akartam folytatni azzal a csajjal többé.


A gond az, hogy ő elkezdett többet érezni és azzal fenyeget, hogy ha elhagyom akkor kitálal a barátnőmnek. Tudom én másztam bele a szarba, de hogy hozzam ezt rendbe?


2019. júl. 25. 08:58
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
91%

"Megcsalni sem akartam"


Én sem akartam. Csodás a személyisége, de mit tehetnék, ha annak a helyes srácnak a farka is nagyobb?

2019. júl. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
100%

Elkeserítő maga a kérdés és sok hozzászólás.

Egy ilyen ember nem is értem, hogy bír tükörbe nézni.

Ahelyett, hogy segítenél neki, megcsaltad, majd amikor összeszedte magát, mennél vissza hozzá, rettegve, hogy kiderül, hogy mit tettél.


Csodás, látom egyeseket nem neveltek becsületességre és kiállásra a szüleik.

2019. júl. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
3%

Ha le is bukik, akkor is mi lesz? B+, olyan erővel kívánjátok, mintha egyenesen akasztani vinnének. Mi közötök van egyáltalán hozzá? Ki érdekel? Másabb lesz a világ? Egészségére, az ő élete. A párocskája is megérdemli, mit számít hogy ki mit gondol? Mintha annyira tökéletes világban élnénk. Ki hogy tudja magát boldoggá tenni. Pont lesz*rnám ha a párom megcsalna. Ha mással jobb, hát tegye. Nem a tulajdonom. Ha menni akar menjen. Még csak nem is érezném gerinctelenségnek. Nem vagyok én akkora Isten, hogy lenne beleszólásom. Meg sem akarnék ilyeneket beszélni, mivel a félrekúrás már egy következmény. Ha az alap üzemmódomban nem vagyok elég jó, én biztos nem fogok magamból h*lyét csinálni csak azért hogy tetszelegjek neki. Ez a megbeszélés dolog is csak időhúzás, vagy annyi, hogy az egyik fél beadja a derekát, legálisan beletörődik valamibe.


A szexet sem kellene már ennyire fel hypolni. szex, orgazmus és kész. Én egész életemben a becsületesség mintaszobra voltam, és rájöttem, hogy a magam ellensége voltam. Senki az ég világon nem tisztelte bennem ezt, egy milliméter előnyöm sem származott belőle, ezzel szemben aki lazán fogta fel a dolgokat, élt mint Marci Hevesen.

2019. júl. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
90%
#21 Ezt biztos nekem címezted? Nem élek párkapcsolatban, jelenleg csak randizgatok egy sráccal, de soha nemis jöttem össze olyannal, aki nem tetszett. Nem olyan nehéz feladat gerincesnek lenni.
2019. júl. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
5%

Nem mentegetem a kérdezőt,DE: nő vagyok, de sejtéseim azért vannak... :) Ha egy pasi nem kíván szexuálisan egy nőt ezen hogy tud változtatni?

Attól még szeretheti, lelkileg...de testileg nem működik.


Én is éltem már át hasonlót. Nagyon szeretem a páromat, de szedett magára jó pár + kg-ot, a kezdeti ismerkedési szakasz után már kevésbé adott magára,és hiába mondtam el többször,hogy számomra nem vonzó az,hogy nagyon szőrös mindenhol, nem változtat rajta.

Egyébként - és ez szerintem nem egyedi eset- jól kijövünk, megértjük egymást, és nem is vagyunk fiatalok, de azon,hogy szexuálisan nem vonzódom hozzá ez nem változtat.


A megcsalás nem megoldás, de az sem, ha egy egyébként jól működő kapcsolatot "csak" a szexualitás miatt zár le egy pár.

2019. júl. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
100%

biztos fejlett lelki eleted van utolso es egyaltalan nem egtel ki es meg mindig tudsz valodi szerelmet erezni es nem csak ugy osszeallni valakivel hogy eggyel tobben legyetek....

ja nem. mert akit nem erdekel a parja megcsalasa, az szimplan nem szereti a masikat, csak nem olyan unalmas neki, mintha egyedul lenne.


a megcsalas valoban kovetkezmeny, es sokszor a megcsalt ember IS tehet rola, de pont pl a terhesseg nem ilyen. es a kerdezo ha egy sima stresszhizas miatt par alatt eljutott a megcsalasig, garantalom, hogy a strias boru, kialvatlan, kocos gyerekhez ejszaka 4x felkelo feleseget meg terhesen vagy par honap utan meg fogja csalni. es az ilyen ferfiak a legundoritobbak. a legnagyobb ajandekot adja neki a no amit csak lehet, es az a "hala" hogy fel evig nem birnak a farkukkal.


amugy nekem nincs gyerekem, mielott azt hinnetek hogy szemelyes okokbol beszelek. de latom az ilyen kerdeseket es mindig felhuz.

2019. júl. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
100%

az elozo valasz termeszetesen #25nek ment.


#27. jah, de akkor ott a masik megalkuszik, mert nokent egyszeruen nem tudnek olyan kapcsolatban maradni amiben a masik nem kivan. a jol mukodo parkapcsolat fontos eleme a szexualitas es ha hianyzik vagy rossz, az elobb vagy utobb igyis ugyis tonkreteszi az egeszet (veszekedesek, onbizalomhiany, kikacsintgatas stb stb)

2019. júl. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
100%

Valld be és kész, gusztustalan ez az alakoskodás. Majd a barátnőd szépen eldönti, hogy belefér e megcsalás a kapcsolatába. Onnantól, hogy megcsaltad, senkit nem érdekel a véleményed, legyen gerinced és állj elé. Még csak nem is évekig süllyedt bele az állapotába, hanem hónapokra, az semmi és tényleg formába hozta magát, ez baromira nem a hitegetés kategória. Ha meg neked nem ment vele a szex, akkor meg mit akarsz, hogy lett volna kedve bármihez is? Téged csak a teste vonz, hiába magyarázol, hogy milyen szuper személyisége van.

"Párszor" feküdtél le mással, ezt hívják viszonynak, még csak nem is botlásnak lehet nevezni, amit műveltél.

Komolyan, neked így megéri a kapcsolat, hogy bajban átvágtad a másikat? Semmi értelme mindkettőtök drága idejét pazarolni.

2019. júl. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
100%
Ez az egész kapcsolat,amiben az exduci csajjal vagy teljes mértékig felesleges.Egy kapcsolat pont arról szólna,hogy kitartasz mellette,támogatod,helyette Te félreléptél és megcsaltad,mert nem kívántad szexuálisan.Ráadásul rendszeresen.Nem voltál tekintettel a lányra,arra sem hogy elvileg szereted,hisz az alakja szarabb lett,mint volt.Holott már akkor is amikor összejöttetek is csak határeset volt.Anélkül hogy ítékeznék szerinted mi fog töténni a barátnőddel egy következő rossz esemény után,munkanélküli lesz,meghal a kutyája,bezár a kedvenc kávézó,szülei válnak,tesójának rossz kedve van unja a munkáját,depis lesz stb...Elkezd ùjra enni.Majd ott van a terhesség,szintén hízni fog mert hajlamos rá,sőt a bőre is lehet csùnya lesz,mert nem a szerencsés fajta.Akkor is félre fogsz dugni.Az egész kapcsat ùgy nem ér semmit,ahogy van.Szakíts,a kis régi ismerőst meg koptasd le.Keress egy olyan nőt,akit szeretsz annyira,hogy nem nézel rá ennyire felszínesen.
2019. júl. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
100%
Amugy ne kábìtsd az embereket azzal,hogy pont nem érdekelt a külseje azért jöttél össze vele,mert a személyisége megfogott.Ott írtad utána,hogy határeset volt a teste.Tehát testileg is belefért,nem csak a személyisége vonzott.Ráadásul ugye be volt ígérve a fogyás is,ami bevallottan plusz löketet adott,hogy kapcsolatot kezdj vele.(30)
2019. júl. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!