Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a párom és a csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a párom és a csaj ki akar tálalni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy most azt gondoljátok egy köcsög vagyok mert ilyet csináltam de olvassátok végig.

Mikor összejöttem a párommal ő kicsit husisabb volt, pont a határeset kategória ami még nem zavar. (A vékony lányokat szeretem) A személyisége viszont iszonyat jó volt és összejöttünk, mert azt mondta ő is vékonyan szereti magát és azon van hogy lefogyjon. Viszont történt valami a családjában amitől stresszes lett és még magára pakolt pár kilót. Én tényleg türelmes és támogató voltam, még futni is jártunk egy ideig de sosem volt elég kitartó és bármennyire szerettem volna nekem így nem ment a szex, de nem akartam emiatt szakítani. Megcsalni sem akartam, de mikor hosszú hónapokon keresztül ez ment már nem tudtam nemet mondani...

Szóval párszor lefeküdtünk egy régebbi ismerősömmel.

Eltelt egy kis idő, a barátnőm összeszedte magát, tényleg nagyon bomba lett és én nem akartam folytatni azzal a csajjal többé.


A gond az, hogy ő elkezdett többet érezni és azzal fenyeget, hogy ha elhagyom akkor kitálal a barátnőmnek. Tudom én másztam bele a szarba, de hogy hozzam ezt rendbe?


2019. júl. 25. 08:58
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
97%

Nem véletlenül nem lehetett kedve a szexhez. Nem véletlenül lesz valaki önbizalom hiányos. Gondolom mindig a neten is belebotlottál olyan csajokba akik alakra nem hasonlítottak a barátnődre és ezáltal ő kevésnek, csúnyának érezte magát.

Érdekes, én se vagyok vékony alkat, de mindig van kedvem a szexhez, mert a páromon nem érzem, hogy más után vágyódna, hogy nem tetszenék neki... Nyilván könnyebb a párodra hárítani a dolgokat. Több szó mint száz, azért mert valami nem működik, akkor rögtön félre kell k...ni?

2019. júl. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
5%
13. Hűha, mekkora beszólás volt. 1-es, ülj le!
2019. júl. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
0%
Nem beszólásnak szántam, csak a realitás. Szerinted nem lenne neki jó egy csinos, gusztusos, jó alakú nő? Csak ilyen nem jutott neki. Azért maradjunk már a realitások talaján.
2019. júl. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
8%

A csaj önző. Világíts nála rá, hogy amit csinál, abból nem lenne normális kapcsolat.. hisz zsarolásból lennél vele. Ő se szeret igazán, cska egy illúziót, amit benned lát.

Ha ezt megérti, talán leszáll rólad.

A "megoldásod" elég dedó volt, mintha élet halál oérdése lenne a szex, még is a te szuperprimitív szinteden valahogy érthető, ezért is tanácsolok többet az eddiginél..: tagadj, és többé ne legyél retardáció.

2019. júl. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
96%
Szóval szerinted az is normális lenne hogy ha te felszednél egy pár kilót és erre a csajod nekiállna szeretőt tartani addig ameddig le nem fogsz? Vagy az már nem mert te lennél megcsalva és átverve?
2019. júl. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
84%

Mi a gond?

Itt nagyon szépen leírtad, hogy mi okod volt erre, és ha te ezt tényleg így is látod akkor gond nélkül elmondhatod a barátnődnek, hisz ha szerinted igazad van és ezt érvekkel, tényekkel alá tudod támasztani akkor nem lehet probléma.

2019. júl. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
100%

fuj de undorito a kerdezo.


a baratnoje is hibazott valamennyit (en nem igergetnem senkinek hogy lefogyom... hizasra hajlamos vagyok, es probalok is fogyni, de sosem leszek olyan mint a genetikailag vekony baratnoim akik akarmilyen stresszes, bulizos, gyorskajazabalos idoszakban sem szednek magukra egy dekat sem)


ugyanakkor a kerdezo prototipusa annak a patkany ferfinak aki a terhes feleseget, meg a frissen szult feleseget csalja, mert 2 honap utan meg nem nyerte vissza az alakjat. sot lehet szetnyilt hasizma is lesz vagy a csaszarmetszes hegetol kotenyhasa. es ekkor a kerdezo par honapnyi heroikus onmegtartoztatas utan maga elott igazolva fog a feszes testu kislanyok combja koze menekulni. aztan megint szanja banja a buneit ha egy ev kitarto munkajaval a parja ismet visszanyeri a formajat.


rugnam a marsra az ilyen pasikat.

2019. júl. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 Alexa890610 ***** válasza:
96%
Remélem kitálal a csajszi.🙏
2019. júl. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
100%
Fu...sokkoló számomra, hogy mekkora férek emberek vannak. Amíg le nem fogy, te mással dugsz😂Ez valami vicc..inkább nem kéne összejönni olyannal, aki nem az eseted. Meg is érdemled, hogy kitálaljon a lány.
2019. júl. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
100%

Üntyümpüntyüm..hüpp hüpp majdnem sírok úgy meg sajnáltalak ..de tényleg. Olyan szépen leírtad és megmagyaráztad, hogy miért csaltad meg...

Add uram, hogy lebukj!!

2019. júl. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!