Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a párom és a csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a párom és a csaj ki akar tálalni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy most azt gondoljátok egy köcsög vagyok mert ilyet csináltam de olvassátok végig.

Mikor összejöttem a párommal ő kicsit husisabb volt, pont a határeset kategória ami még nem zavar. (A vékony lányokat szeretem) A személyisége viszont iszonyat jó volt és összejöttünk, mert azt mondta ő is vékonyan szereti magát és azon van hogy lefogyjon. Viszont történt valami a családjában amitől stresszes lett és még magára pakolt pár kilót. Én tényleg türelmes és támogató voltam, még futni is jártunk egy ideig de sosem volt elég kitartó és bármennyire szerettem volna nekem így nem ment a szex, de nem akartam emiatt szakítani. Megcsalni sem akartam, de mikor hosszú hónapokon keresztül ez ment már nem tudtam nemet mondani...

Szóval párszor lefeküdtünk egy régebbi ismerősömmel.

Eltelt egy kis idő, a barátnőm összeszedte magát, tényleg nagyon bomba lett és én nem akartam folytatni azzal a csajjal többé.


A gond az, hogy ő elkezdett többet érezni és azzal fenyeget, hogy ha elhagyom akkor kitálal a barátnőmnek. Tudom én másztam bele a szarba, de hogy hozzam ezt rendbe?


2019. júl. 25. 08:58
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
5%

82%-os. Te egy akkora gyerek vagy még. A felnőttek világában a szerelem csak egy múló, kezdeti dolog. A szexualitás is. Minden. Viszont ne gondold hogy ebben a roncs társadalomban a kapcsolatok zöme nem megalkuvás. Mi a különbség a szexuális, a lelki, az anyagi vagy bármilyen megalkuvás között? Semmi. Mégis amikor benne van egy ilyenben, elgondolkodik, hogy mit nyer azon, amin veszít. Aztán ha a mérleg ilyen-olyan oknál fogva pozitív, akkor benne marad.


A te logikád szerint a férfiak 75%-nak nem lenne kapcsolata, mert kb. ennyien mennének félre ha lenne rá módjuk. A nők 75%-a ugyancsak hoppon maradna, mert nem néz ki jól, nem kedves, önző, nem házias, rossz az ágyban stb. Mégis az van kedves 82% páratartalom, hogy a többség kapcsolatban van. Akkor most mi is van? Talán megalkuvás? Hogy te mit álmodsz otthon, az a te dolgod, de az álom és a való világ két különböző dolog.


Én is azt hittem, ha én jó vagyok, akkor hasonlót kapok vissza. Aztán valahogy mindig azt éreztem, hogy meg kell alkudnom. A jó embereket kihasználják.

2019. júl. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
100%
Az meg a másik,hogy amikor láttad már fogy,és alakul a teste,esetleg m@r elérte a megismerkedős sùlyt,akkor is dugtál továbbra is félre.Sőt azutân is,hogy közelített a bomba testhez.Most amikor elérte a célt akarsz leállni.Hulla felesleges kapcsolat,de komolyan.(30,31)
2019. júl. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
93%

Sajnalom ha igy erzed, nem lennek a helyedben.


Nem neveznem megalkuvasnak a parkapcsolatom. Ha igy ereznem reg kileptem volna belole. Lett volna eselyem "jobb" pasikkal osszejonni kulsore de a fasorban sincsenek a paromhoz kepest. Ha egy alap vonzalom megvan akkor szamomra mar mindegy hogy most a joska jobban nez ki, hiszen szeretem a parom es vonzodom is hozza, ezt egy masik "jobb kulseju" ferfi sem irja felul.


Nyilvan mindenkinek vannak prioritasai, mindenki egy "eleg jo"t keres, nincsenek ezzel kapcsolatban illuzioim. Es a szerelem is elmulik egy ido utan, megszokod a masikat. De a szeretet jo esetben megmarad. Es a harmonia. Tudom hogy szerencses vagyok, amiert a parom is ilyen, igy gondolkodik. Vannak nalam kulsore jobb nok, es? Megeri egy numeraert a felepitett kapcsolatot kockara tenni?


Ehhez hozzatartozik hogy apoljuk a kapcsolatot. Megtiszteljuk egymast azzal hogy en is kioltotom a randikra, igyekszem csinos lenni neki, nem elhagyni ezeket a kis gesztusokat. Neked nagyon szharul mehettek a dolgaid amiert ilyen kiegett lettel, sajnalom.

2019. júl. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
90%
34# Neki szarul mennek igen,ezért ír mindenhova kiégett,lenéző,megatív kommentet.Az összes nője szerinte aszexuális volt,mert ő az ász,de velük nem lehett csinálni semmit,ő nem hibás semiben.Sőt a felesége is egy máglyára való ugyan ilyen nő szeinte,az egész párkapcsolata egy rakás kaki,de inkább benne marad,mint hogy kilépjen,mert minden nő egy szar.És íhgy legalább verhőthet a kis pocsojában.Így aztân nem csoda,hogy mindenhova ilyen stusban írkál.
2019. júl. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
0%
Én mögöttem közel 20 év párkapcsolat van, te meg még csak a randizgatásnál tartasz. Annak idején én is úgy gondolkodtam. Bullshit az egész úgy ahogy van.
2019. júl. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
95%

"Pont azért jöttünk össze mert nem érdekelt hogy néz ki, hanem a személyisége érdekelt. Olvastad a kérdést? Szerinted mit kellett volna csinálnom? Szakítani mert már nem tetszik miután meghízott kicsit? Vagy szenvedni hónapokig szex nélkül mert ha nekem valahogy kedvem volt csinálhattam bármit neki akkor se volt jó mert utálta magát.


Lényegtelen. Ha kitudódik szakítás lesz és azt nem akarom"



Azt kellett volna csinálni, hogy szakítasz vele és keresel mást, akihez vonzódsz és akit szeretsz, te agyoniskolázott, mert a barátnődet nem szereted. Ha szeretnéd, nem csaltad volna meg. Kár mellébeszélni, gondolom összejöttél vele, mert nem jött be külsőre, de kapcsolatfüggő vagy, így muszáj volt valaki melléd. Csavarhatod a sztorit, a lényeg akkor is ugyanaz marad: ha pár kg plusz miatt képes vagy félre kefélni, akkor nem szereted a barátnődet. Ha akkor férfi voltál, hogy félrementél, akkor legyél most is férfi, állj elé, mond el neki, ne legyél kis beszari, ugyanis joga van tudni. Ennyi.

2019. júl. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
6%

Ti nők azt hiszitek azért van veletek egy pasi, mert annyira tetszetek neki? Legalábbis azt hiszitek az összes kapcsolat ilyen? :D :D :D


Az utolsó jó rátapintott a lényegre. Van nő, van kit dugni, de ha jön egy jobb, akkor csere. Részleteket nem írok, mert sok "nő" sértve érezné magát.

2019. júl. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
95%
Azért álljunk már meg egy szóra. Nehogy már az legyen a normális, amit a Kérdező csinál, ennyire nem élhetünk egy elkorcsosult, elb*szott világban. Mióta normális az, hogy felszed a párom magára pár kg-ot, és ameddig nem fogy le, szeretőt tartok, majd ha újra elérte a kívánt alakot, akkor dobom a szeretőmet, mert most már tetszik? Hol éltek ki idióták? Nehogy már ez legyen a normális. Kérdező, te örülnél neki, ha a barátnőd más srác farkán lovagolna, mert az nagyobb neki, vagy mert Ő izmosabb? De csak addig kefélne mással, amíg te is ugyanolyan izmos nem leszel. Röhej, vicc kategória.
2019. júl. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
88%

a "nincs jobb epp" nok onbizalomhianyos labtorlok vagy hulla szerelmesek es nem latjak a fatol az erdot 47%. egy egeszseges onertekelesu no soha nem jon ossze olyan pasival akin azt erzi hogy csak megelegszik vele. ezt lehet bizony erezni, nem olyan lelkes a pasi, nem tesz annyit erted, sokszor mar az is nyug neki hogy hozzon neked valamit a boltbol neha-neha ha neked epp nincs kedved menni. ilyenkor ezek a nok is megalkusznak mert tudjak (vagy azt gondoljak) hogy nincs eselyuk jobbra. ha te ilyen parkapcsolatokban eltel es megelegedtel akkor mar ertem miert iros ezeket...


ezek az emberek amugy az elet tobbi teruleten is ilyenek. szeretnenek csinosak lenni, de jaj sportolni kinek van arra ideje/ egyeb random kifogas. jo lenne jobb munkahely de tenni erte, tanulni? na ne...

de jo lenne egy jol kinezo-ertekes par, de hogy akkor ahhoz nekem is fejlodni kene? ahh akkor jobb lesz a julis innen a szomszedbol, nem a legjobb no de azert nem is csunya.


lehet igy is elni, kerdes hogy megeri-e. ugy latszik te emellett dontottel.

2019. júl. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
8%

34-es. Ki mondta hogy én egy ász vagyok? Az hogy volt egy normális értékrendem, tiszteltem a nőket, udvaroltam nekik, érzelmi biztonságban voltak, mindenben segítettem nekik az mióta gáz? Tudod az a gáz, hogy azok a férfiak, akik szemetek, macsók, igazi rosszfiúk, azok meg élik a világukat. Ne gyertek már nekem itt a szöveggel, hogy a férfi legyen hűséges, kitartó, ambiciózus, érezzétek azt, hogy szeret titeket és ez már elég is. Lósz*rt. Nektek a kémia kell. Ja, bocsánat, a ronda nőknek éppen elég az elsőként felsorolt pár jelző. Mi az? Nem tetszik az őszinteségem? Hol van a te párocskád akit annyira szerettél és ti voltatok egymásnak a mindenei? Hmmm? Miért akarsz egy válás után egy ideig "k*rválkodni" hogy a szavaiddal éljek? Hol van a nagy híres női tartás? Hát persze, tedd ki a kisújjad és máris 100 pasi repül rád. Aztán azok a pasik milyen jók már!


Látom még mindig nem érted mi a gondom. Jöttök a szöveggel a "rendes hapsi mítoszáról". Én meg az voltam, de valahogy azon kívül hogy jófej voltam, nem törték a nők magukat miattam. Unalmasnak sem nevezném magam, mert rengeteg dolgot csináltam/-lok, a többségéhez még vagányság is kell. anyagi és érzelmi biztonság? kipipálva. Akkor mi kell még?


Jó, elfogadtam hogy én vagyok a legutolsó férfi ezen a bolygón, a legalja. Ezzel megspóroltam neked egy kommentet. 72%-os néni.

2019. júl. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!