Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Titeket zavarna, bizalmatlanná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, bizalmatlanná tenne, ha a férjetek évente váltana munkahelyet?

Figyelt kérdés
Eddig 4 év, 4 munkahely.
2019. júl. 12. 10:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha sehova nem tud beilleszkedni, akkor zavarna, igen. Veled amúgy normális?
2019. júl. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak a munkahelyén ilyen vagy az életben is ilyen elégedetlen, aki általában a hibákat keresi másokban?
2019. júl. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekem volt több is. De már 10 éve magamnak dolgozom. ez a tökéletes megoldás
2019. júl. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
81%

Vannak ilyen tipusú emberek. Ez olyan minz az elköteleződés, nem képesek hosszú távon egy helyen maradni + önfejűek is. Mindig találnak valami okot amiért nem akarnak maradni, de ezek nem valós indokok, csak kifogások (főnök, munkatársak, vagy csak azért, mert nem akar alkalmazott lenni..). Az öcsém is ilyen, és a férjem tesója is. Évente, két évente munkahely váltás. Az öcsém azonnal új munkát talál, a sógorom akár fél évet is keresgél. A felesége már teljesen kivan.

Nagyon sok férfi ilyen, akár évekig eltartatják magukat a feleségükkel.

Ha folyamatosan dolgozik azzal nincs gond. Probléma akkor van, ha több hónapig vagy évig kimarad és kifogásokat gyárt és másokon élősködik.

2019. júl. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
7 éve vagyunk együtt a férjemmel, most van a 13. munkahelyén, ha beleszámolom a 2-3 hetes szánalmas próbálkozásokat is. Eleinte nekem is az idegeimre ment. Mindig munkahelyről munkahelyre megy, a 7 év alatt talán összesen két hetet volt munkanélkülin. Tényleg bármit elvállal, nem tartatja el magát. Ami számomra ebben megterhelő, hogy én nem vagyok ennyire rugalmas. Szeretem, ha a közeljövőm, az anyagi rész kiszámítható és tervezhető. Nem mindegy, hogy egyik hónapban 120 a fizu, aztán hozzászokok a 400-hoz, majd megint 210. Nehéz így előre gondolkozni bármiben is, de már nem zavar. Nem érdekel. Amíg van munkája és keresete és biztos az anyagi hátterünk, addig teszek rá, hogy hányszor vált.
2019. júl. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
61%

Ha van mögötte felépített egzisztencia semmi probléma, de...

Én vagyok az utolsó aki azt mondja hitel, de ha nincs más lehetőség akkor lehet muszáj.

Viszont 3 hónapra semmit nem adnak, legalább is a komolyabb hitelekhez biztos nem.

Se csok, se babaváró, se semmi.

Így pedig valóban nem lehet előre tervezni.

2019. júl. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!