Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti váltanátok munkahelyet, így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti váltanátok munkahelyet, így?

Figyelt kérdés

Párommal lassan 1 éve vagyunk együtt.

Saját lakásban élünk,ami az én nevemen van. Úgy vagyunk közös kasszán,hogy hol Ő fizeti a vásárlást,hol én,számlákat is mikor ki,közben pedig ha elmegyünk valahova akkor sokszor ragaszkodik,hogy Ő fizessen.


Edsig nagyon szerettem a munkahelyemet,de most elment tőlünk 1 ember és emiatt borult az egész beosztás,mindenki feszült,sokat kell bejárni,sok a túlóra, és kezd elegem lenni. Ezáltal otthon is feszültebb vagyok,meg sokszor hullaként esek be az ajtón.

A párom nagyon jól keres. Szerinte egyáltalán nem lenne szükségünk rá,hogy én dolgozzak.

De abba semmiképp sem szeretnék belemenni,hogy én otthon üljek,Ő meg eltartson. Ezért azt mondja,hogy váltsak egy 4-6 órás helyre,ahol jobban érzem magam és kevesebbet kell dolgozni.


Ti váltanátok a helyemben?



2018. szept. 4. 13:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érzed jól magad, és ez hatással van a párkapcsolatodra is, akkor érdemes mérlegelni, vajon megéri ez így.. Kezdj el keresni új munkahelyet, attól még egyelőre felmondani nem kell, és ha van ami szimpatikusabb, akkor hajrá. A szavaidból azt vettem le, hogy ennél rosszabb már nem lehet...
2018. szept. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Kérdés hogy meddig marad ez a szitu a munkahelyen? Ha belátható időn belül nem változik (1év) akkor lehet hogy érdemes körbenézni.
2018. szept. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Aha és mi lesz aztán? Mondjuk ő meggondolja magát becsajozik, esetleg gyerek is lesz és akkor csajozik be? Jöhetsz sírni a gyakorira hogy a párom nem ad pénzt amit én kapok meg kevés 2 gyerekkel....

Ne légy hülye!

2018. szept. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Én azt mondom aki megteheti az az egészsége érdekében váltson. Sokunk nem engedhetik meg férfiként.
2018. szept. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Ha a munkádat szereted akkor mindenképpen váltanék, ha a kollégáidhoz ragaszkodsz(esetleg a helyhez)akkor bemennék a főnökkel beszélgetni, hogy csináljon valamit egyébként elmész.
2018. szept. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha gyakran hulla fáradtan esnék haza, nem is kérdés, hogy váltanék-e. Nem ölném meg magam/az egészségem és a párkapcsolatom egy rossz munka miatt, ahonnan nyugodtan kitudok lépni.

Saját lakásod már van, utcára nem kerülnél, még ha neadjisten megörténne, hogy otthagy. Az is lehet, hogy viszonzásnak érzi , hogy mivel a te házadban él ő is, ő fizesse a rezsit meg a kaját, ezért mondta, hogy nem is muszáj dolgoznod.

A helyedben elgondolkodnék a 4-6 órás álláson s mellette csinálnék valamit, amit szeretnék. Akár egy kicsi vállalkozást, befektetést, valamit.

2018. szept. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nyilván sokat tud azon spórolni hogy veled lakik, a kaja felét meg úgyis fizetnie kéne. Az 1 év valakinek még nagyon friss valaki meg már kész a házasságra ennyi idő után is. Azért arra figyelj, ha esetleg szétmentek ne kerülj anyagilag rossz helyzetbe.
2018. szept. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nem félnék attól,hogy ha neadj isten szétmennénk akkor éhenhalnék nélküle. Nyilván kényelmesebb lenne nekem is,ha kevesebbet dolgoznék és valóban vannak vállalkozással kapcsolatos ambicióm is.

Nekem a hangsúly inkább azon van,hogy akarok-e részben eltartottként élni.

Az Ő családjuknál ez "szokás",hogy ha megtehetik akkor a nő ne dolgozzon. De elfogadta,hogy ebbe nem akarok belemenni. Ezétt javasolta a 4-6 órát.

Mai nap után pedig nagy valószínűséggel váltani is fogok,mert ma megint kicsináltak,pedig ma még korán végeztem. :/

2018. szept. 4. 19:33
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát ha egyszer nagyon pattogna, majd visszafizeted. Én is most félig-meddig kitartott voltam, mert hosszabb ideig voltam munkanélküli, de közben összeköltöztem a párommal. Ő tudta, hogy nem lesz azonnal munkám. Azóta szétmentünk, én pedig már korábban jeleztem, hogy idővel mindent visszafizetek neki.
2018. szept. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!