Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nagy hibát követek el ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy hibát követek el ha a ferjem miatt lemondok az anyasagrol?

Figyelt kérdés
6 eve vagyunk hazasok a ferjemmel. Eleinte még mondogatta hogy tervezei a gyereket de az utobbi 2 evben mar kijelenti hogy neki nem kell soha. De hizzam ragaszkodik, a hazassagunk tobbi resze rendben van. En egy szeretnek gyereket, egyre jobban erzem, viszont öt nem lehet meggyozni. Erdemes egy jó hazassag miatt lemondani a gyerekvallalasrol? 30 eves vagyok, neha bepanikolok h ha latok masnal gyereket, h lehet nekem ez sosem adatik meg. Viszont ezzel ellentetben meg nagyon mukodik a hazassagunk, vannak terveink, lassan meg is valositjuk oket.

2019. jún. 28. 07:06
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
88%
Ez a későbbiekben válóok lesz. Neked egyre jobban ketyegni fog a biológiai órád, és mindennél jobban akarsz gyereket. Ő nem... tehát.?
2019. jún. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ennyi volt ez a házasság, még most váljatok az elején.
2019. jún. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
81%

8 év után hagytam el a férjem pontosan ezért hiába volt ő a mindenem!

Akkor 29 éves voltam.Most 32 és az új párommal boldogabb vagyok,mint valaha és útban van a baba.

Még most lépj ki és semmiképp se mondj le a babárol,mert egy életre megbánod.

2019. jún. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
81%
A férjeddel MOST jól működik minden, de erre tudjuk, hogy nincs semmi garancia, hogy így is marad. A gyerek viszont egyszer megvan, onnantól kezdve halálodig az életed része lesz, soha semmilyen körülmény nem fogja tudni elvenni tőled (most ilyen balesetre meg betegségre pls ne gondoljunk). Én azt mondanám, hogy kegyetlenség elvenni valakitől az anyaság élményét, viszont az is kegyetlenség lenne, ha te ráerőltetnéd a férjedre, mert valóban nagy változás lenne az ő életében is. Szerintem 30 évesen még pont a határán vagy annak, hogy ne legyél lemaradva a váltásról, és még legyen időd találni valakit, aki ugyanazt szeretné, mint te, mert hiába működik jól most a házasságotok, ideálisnak semmiképpen sem nevezném, ha az első 4 évben átvert téged, utána meg legalább bevállalja, hogy nem egyeznek a jövőbeni terveitek.
2019. jún. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
2%

Örökbefogadás nem lenne áthidaló megoldás..?! Hátha megjön a kedve a férjednek a babázáshoz mégiscsak!


Több ilyen élettörténetet ismerek személyes ismeretségi körömben. (Nem én faggattam ki a titkukat, maguktól mondták el szűk társaságban.)


Még hivatali ügyintézések közepette is teherbe eshetsz bármikor. Rendben lesz minden, ne aggódj! Még tényleg lehetsz ÉDESANYA!

2019. jún. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
30%
Ekkora hülyeséget... Ha jól működik a kapcsolat a férjeddel egy gyerek miatt elne dobd már... Nem olyan fontos egy gyerek. Nem is értem....
2019. jún. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 acelsziv ***** válasza:
52%
6: Remélem nem tervezel szaporodni.
2019. jún. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem bele fogsz őrülni, mert ha ez egyszer bekapcsol egy nőnél, nem lehet kikapcsolni kb. 45 éves koráig. Mondd el őszintén a férjednek, hogy folyton ez jár az eszedben. Lehet, hogy most csak ooolyan jó és kényelmes az életetek, és sajnálná valami ismeretlen tényezővel elrontani (ami tipikus férfi indok minden macerás változásra), de gondolja át, hogy 5-10-20 év múlva is kettesben akar-e csak lenni veled. Ha igen, akkor ezzel az információval könnyebben tudsz dönteni te is.
2019. jún. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
38%

5#

Nem értelmezted jól a kérdést szerintem.

Örökbefogadás? Nem arról van szó,hogy nem lehet gyerekük!

Na meg ahhoz is ketten kellenek és mivel a férje nem akar gyereket,örökbefogadni sem akar majd nyilván...hátha megjön a kedve.Ne butáskodj.


Kérdező!

Beszélj vele őszintén.Nő vagy,tisztában kéne lennie azzal,hogy ketyeg majd az órád és ettől nem foszthat meg.Ha meg mégis,ne maradj vele és foszd meg saját magad.Illetve megteheted,csak akkor vállald tényleg azt,hogy nem lesz gyereked és ne bánd meg!


Aki meg azt mondta maradj vele mert jó és nem kell gyerek,annak sem kívánok egyebet csakhogy ne szaporodjon és majd 50 éves korában jöjjön meg a kedve a gyerekhez.

2019. jún. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
17%

Mi 5 éve vagyunk együtt a férjemmel, 8 hónapos babánk van. Ő az első 3 évben hallani sem akart a gyerek témáról. Pedig nem vagyunk fiatalok, én 30, ő 40.

Aztán sikerült meggyőznöm, sőt el is hagytam egy időre. Van esély, de ha egyáltalán nem akar, ne húzd az időt. A gyerek mindennel fontosabb. Ne hagyd ki az életedből!

2019. jún. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!