Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha lemondok akkor mi lesz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lemondok akkor mi lesz a házzal?

Figyelt kérdés
2012 decemberében házasságot kötöttünk.2014 ben vettünk egy házat brutál jó áron maradjunk annyiban hogy 2 millió.a férjem nevére került 1/1 arányban viszont már azt tudom hogy közös.Beadtam a válásunkat 2016 szeptember 30 al a békitő már megvolt,de nem akar válni viszont a következő tárgyalás csak januárban lesz ,persze kértek két tanut.Namármost ezeket félretéve, a házba ami benne van az az enyém minden ,mert én vettem meg a a szüleimtől kapott pénzből,de én a házból nem kérek semmit.Hitel van a házon és a férjem számlájáról vonják.Az itt a kérdésem ,hogy ha én nem kérem a házat abszolút akkor nekem mi jár ???
2016. dec. 2. 12:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Van egy olyan kategória itt, hogy "Családi kapcsolatok", ott egy kicsit érettebb választ fogsz erre a helyzetre kapni (remélem, hogy nem sértek meg senkit).

Másrészről, mint első lépés azt javaslom, hogy minél hamarabb, még most dec.ben készíts egy egyszerű leltárat a dolgaidról (bútorok, háztartási eszközök, stb. (márkával és leírással) ), alá egy megjegyzéssel, hogy csak ezekre van szükséged, a házra nem, aláírod, a férjed is (nincs miért ne írja alá, nem túl nagy összegekről lehet szó), majd pedig akár közjegyző is hitelesítheti. Így már tudsz is továbblépni ezügyben később.

2016. dec. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!