Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy ha lemondok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy ha lemondok a lányról, akkor újra elkezd keresni?

Figyelt kérdés
A szituácó a következő: Van egy lány aki nagyon tetszik és valószínűleg én is neki. Egy ideig jó minden aztán megorrol rám valamiért (az most mindegy miért) nem keres nem beszélgetünk semmi.Lényeg hogy lemondasz róla, aztán kis idő után azt veszem észre hogy mintha ő keresne, látom a jeleket és a beszélgetések is jobbak valamivel.Ezt csak én látom rosszul vagy tényleg így van? De ha még is igaz!! Szerintetek mi lehet ennek az oka??

2016. okt. 18. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szereti, ha foglalkoznak vele.
2016. okt. 19. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyenek vagyunk.Az kell,aki elérhetetlennek tűnik.
2016. okt. 19. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem mindegy miért "orrol"meg rád.Esetleg te csinálsz valamit?ami rosszul esik neki.Keresd te a társaságát tudasd vele hogy tetszik.
2016. okt. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Persze nem mindegy, szerintem azért mert túlságosan kedves voltam vele és nem túl férfias benyomást kelthettem. Azelőtt ment a flört is. De mostanában nem, a beszélgetés igaz megy. De köszi a tippet megpróbálok újra jeleket küldeni. :)
2016. okt. 22. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!