Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem bírom már a férjem töketle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom már a férjem töketlenségét. Ti is elhagynátok?

Figyelt kérdés

Egyszerűen annyira egy megalkuvó, férfiatlan, töketlen ember... a jelleme pedig nem fog változni soha. Lassan 12 éve vagyunk házasok, és sosem vártam, hogy majd megváltozik, de azt nem tudtam, hogy egy ilyen paprikajancsi mellett nekem kell férfinak lennem... és már sem őt nem tudom tisztelni, felnézni rá, sem azt a “vasladyt” nem bírom, aki én lettem mellette. Egyébként mindenki ki volt akadva, mikor bejelentettem, hogy válunk, mert ugye “nincs oka”, nem volt megcsalás, nem ver, nem iszik, nem durva velem, anyagilag minden oké, akkor meg mit akarok -szörnyülködik mindenki. De a mindenségit már, ha inkább vagyok az anyukája, sőt, az apukája, akkor nincs jogom elhagyni és keresni egy igazi férfit, akire felnézhetek, aki mellett nem nekem kell erősnek lennem?


Neki sem lehet jó érzés, hogy a felesége egy töketlen bohócot lát benne. Muszáj mindenképpen egy tragikus ok miatt válni? Az nem elég, hogy rosszul érezzük magunkat egymás mellett? Gyerek nincs, ha ez számít. Megköszönöm, ha a véleményed mellé 1-2 érvet is írsz.


2019. márc. 29. 22:58
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Az ellen oldalt is had képviseljem picit. Nekem is az volt a problémája a volt feleségemnek, hogy "én töketlen vagyok". Hozzáteszem sem testi adottságaim, sem a közös jövönkbe fektetett anyagiak, szellemi dolgokban ez kívülállóként nem mutatkozott meg. Mivel csak én építettem, ő meg csak követelőzött, még is én "voltam a töketlen". Nem is megyek bele, nem ez a lényeg. Elolvasva a példáitokat, elküldtétek bevásárolni, majd nem tudta mit vegyen. Hozzáteszem velem is ezt játszotta az exem, csak azzal a különbséggel találjam ki mit akar, de bárhogy is döntök neki az nem lesz jó. Gondolatolvasó nem vagyok, szóval ez így nem fer. Ha te akarsz enni, akkor vásárolj be te. Megjegyzem az én házasságomban az le volt tojva, hogy én mit akarok enni, ezért is merem ezt így kijelenteni, mert nem az volt h ő főz/mos rám, aha, addig álljak fél lábon, mert ő csicskának érzi magát ha meg kell fogni 1 fakanalat... A konfrontálódásról pedig, egy idő után inkább hozzá sem szóltam, mert tudtam megszólalok én vagyok a hibás, a hülye és naphosszat tartó veszekedés elébe nézek, ami azzal jár kiesek a munkából, nem tudok odafigyelni, stb.. Mivel én fizettem mindent, így könnyen bele is bukhatok/bukhatunk.. De én letettem 1 családi házat, megvettem neki bele azt amit akart, eltartottam x évig, fizettem utána mindent, vittem nyaralni, ő pedig csak a kifogásokkal jött, hogy én "miért vagyok trehány, szerencsétlen, stb..." ember. Itt jöttek elő olyanok, hogy mert nem cseréltem ki a villanykörtét. Jaja, nem, mert 1x félálomban megemlítette, hogy kiégett. Félálomban könyörgöm... Eldurrant az agyam, kicseréltettem ledesre az összeset, nah akkor jött más probléma. Szoval "töketlen voltam". Nem azt mondom kérdező te is ilyen lennél, csak kívülállóként próbálj bele nézni a kapcsolatba picit. Biztos jók a megállapításaid? Mik vezettek idáig? A kutyás példa meg tényleg egy lúzerre vall, de 12 év??? Dönts úgy, hogy ne bánd meg.
2019. ápr. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!