Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem bírom már a férjem töketle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom már a férjem töketlenségét. Ti is elhagynátok?

Figyelt kérdés

Egyszerűen annyira egy megalkuvó, férfiatlan, töketlen ember... a jelleme pedig nem fog változni soha. Lassan 12 éve vagyunk házasok, és sosem vártam, hogy majd megváltozik, de azt nem tudtam, hogy egy ilyen paprikajancsi mellett nekem kell férfinak lennem... és már sem őt nem tudom tisztelni, felnézni rá, sem azt a “vasladyt” nem bírom, aki én lettem mellette. Egyébként mindenki ki volt akadva, mikor bejelentettem, hogy válunk, mert ugye “nincs oka”, nem volt megcsalás, nem ver, nem iszik, nem durva velem, anyagilag minden oké, akkor meg mit akarok -szörnyülködik mindenki. De a mindenségit már, ha inkább vagyok az anyukája, sőt, az apukája, akkor nincs jogom elhagyni és keresni egy igazi férfit, akire felnézhetek, aki mellett nem nekem kell erősnek lennem?


Neki sem lehet jó érzés, hogy a felesége egy töketlen bohócot lát benne. Muszáj mindenképpen egy tragikus ok miatt válni? Az nem elég, hogy rosszul érezzük magunkat egymás mellett? Gyerek nincs, ha ez számít. Megköszönöm, ha a véleményed mellé 1-2 érvet is írsz.


2019. márc. 29. 22:58
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
78%

"De a határozott férfi nem szereti a határozott nőt."


Kérdező, eszedbe ne jusson elhinni ezt a szemenszedett marhaságot. Ez csak a korlátolt, árnyaltan gondolkodni véletlenül sem képes, teljesen képzelőerő nélküli emberek mantrája.

Jól jegyezd meg: ha egy olyan helyzethez alkalmazkodsz, ami még meg sem történt, akkor ezzel TE MAGAD teremted meg ezt a helyzetet. Ellenben, ha pontosan tudod, hogy mit akarsz, és a saját magad számára abszolút hihető formában el tudsz képzelni egy olyan helyzetet, amelyben egy erős egyéniségű férfival is simán kiegészítitek egymást, és olyan helyzetre készülsz, akkor azt fogod magadnak megteremteni. Bármilyen hülyén is hangzik.

2019. márc. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
11%
Keress egy bunkó alfát, az majd jó lesz.
2019. márc. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
93%
A férjeddel egyébként nem az a fő baj, hogy töketlen, hanem az, hogy gerinctelen. Ha netán a téged számonkérő rakás hülye valamelyike megint elkezdi ezt a témát kapargatni, és kérdezősködik, hogy miért, nyugodtan mondd meg neki ezt. Hogy nem tudsz egy olyan hazug, a kudarckerülésével komoly bajokat keverő emberrel együtt élni, aki az összes energiáját egyetlen dologra használja: hogy utólag kimossa magát az egyértelműen az ő hibájaként felmerülő esetek miatti felelősség alól.
2019. márc. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
19%

Aterzem a fajdalmad, de en se tudok szo nelkul elmenni amellett, hogy miert ennyi ido utan cselekszel. Azert szegeny fickonak milyen lesz mar, meg kiszolgaltatottabb kis szerencsetlen lesz. Nem, nem gondolom, hogy vallalnod kene a gondozoi szerepet, egyszeruen kepes vagyok egyutterezni a ferjeddel akkor is, ha szerintem is kimerito lehet mellette elni.

Ha a vagyaid erthetoek te most akkor is magara hagyod ot, ami sehogyan sem szep toled. Hogy akkor mit csinalj? Azt nem tudom, eso utan koponyeg.

2019. márc. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
81%
lollypop, mégis mit sajnálsz egy hazug, becstelen, nem mellesleg FELNŐTT emberen?
2019. márc. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
90%

Második válaszoló vagyok,a példáidban teljesen az én exemre ismertem. Nekem a villanyszámlás hasonlat a legdurvább,szó szerint ugyanezt megcsinálta,többször is (!) csak más-más számlákkal.. És nem azért mert nincs pénzünk befizetni.

Folyamatosan engem hozott kellemetlen helyzetbe a nemtörődömségével ,nekem ebből lett elegem . Én stresszeltem mindenen,ő meg élte a világát . Egy telefont nem bírt (vagy csak simán lesz.rta) elintézni .

Sajnos ha ennyire nem lehet valakire számítani,egy idő után már semennyire nem bíztam meg benne ,és bár együtt éltünk inkább mindent magamra vállaltam,mert tudtam,hogy akkor el lesz intézve,meg lesz csinálva,nem kerülünk kellemetlen helyzetbe. Untam,hogy mindig nekem kell "takarítani" utána,rendbe hozni amiket ő a trehánysága miatt elcseszett. Én is szerettem eleinte,de ki akar a nyakába plusz problémákat, amikor maguktól is jönnek azok .

2019. márc. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
21%
Kepes vagyok egyutterezni vele is. Nem tudom mi bonyolult van abban, hogy azt is kepes vagyok megsajnalni, aki maganak keverte a szart. Es egy szoval sem mondtam, h a kerdezo maradjon, nem cselekvesi tervet allitottam fel, csak erzesekrol beszeltem. Es nem akarom le gerinctelen szarozni azt az embert, akit valaha a kerdezo szeretett, van egy csomo jo tulajdonsaga is es aljassagot nem kovetett el (pl nem csalta meg terhesen a legjobb baratnojevel), csak egy elhetetlen hulye.
2019. márc. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
17%

#11

18 évesen egy bőrönddel mentem el otthonról. Most van házam jó állásom, két autóm. Nem ismerem a lehetetlent de azt sem tűröm hogy bárki megmondja mit tegyek.

Szerintem esélyünk sem lenne a kérdezővel.

Akire te gondolsz olyan férfi csak a romantikus filmekben létezik.

2019. márc. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
90%

"Akire te gondolsz olyan férfi csak a romantikus filmekben létezik."


Ezek szerint nemcsak képzelőerőd nincs, hanem emberismereted is eléggé korlátozott. Még véletlenül sem járt a fejemben semmiféle álomférfi. Arról beszéltem, hogy olyan férfit találhat, akivel kiegészítik egymást, mert pont illenek egymáshoz.

2019. márc. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
61%

"azt is kepes vagyok megsajnalni, aki maganak keverte a szart"


Egyet árulj csak el: egy ilyen emberen mi sajnálnivaló van?

2019. márc. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!