Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem bírom már a férjem töketle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom már a férjem töketlenségét. Ti is elhagynátok?

Figyelt kérdés

Egyszerűen annyira egy megalkuvó, férfiatlan, töketlen ember... a jelleme pedig nem fog változni soha. Lassan 12 éve vagyunk házasok, és sosem vártam, hogy majd megváltozik, de azt nem tudtam, hogy egy ilyen paprikajancsi mellett nekem kell férfinak lennem... és már sem őt nem tudom tisztelni, felnézni rá, sem azt a “vasladyt” nem bírom, aki én lettem mellette. Egyébként mindenki ki volt akadva, mikor bejelentettem, hogy válunk, mert ugye “nincs oka”, nem volt megcsalás, nem ver, nem iszik, nem durva velem, anyagilag minden oké, akkor meg mit akarok -szörnyülködik mindenki. De a mindenségit már, ha inkább vagyok az anyukája, sőt, az apukája, akkor nincs jogom elhagyni és keresni egy igazi férfit, akire felnézhetek, aki mellett nem nekem kell erősnek lennem?


Neki sem lehet jó érzés, hogy a felesége egy töketlen bohócot lát benne. Muszáj mindenképpen egy tragikus ok miatt válni? Az nem elég, hogy rosszul érezzük magunkat egymás mellett? Gyerek nincs, ha ez számít. Megköszönöm, ha a véleményed mellé 1-2 érvet is írsz.


2019. márc. 29. 22:58
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Miért mentél hozzá egyáltalán?

Sztm jobb ha váltok.

N27

2019. márc. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Én megértelek,de nem tudom miért kellett 12 év,hogy erre rá gyere. Pár hónap után kiderül az ilyesmi .

Én is hagytam el ilyenért férfit,úgy éreztem tököt kellett növesztenem,mindent,de szó szerint mindent én intéztem , pár évig voltunk együtt ,és baromi nehéz levetkőzni utána ezt a viselkedést,pedig én is szeretnék olyan nő lenni,aki fel tud nézni egy férfira. Sajnos nem megy már .

Ha boldogtalanok vagytok,a válás megoldás ,ez egy olyan dolog ami a jellemének a része,és jól látod,nem fog megváltozni .

2019. márc. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek nincs oké. Akkor mi a franc tartott 12 évig amíg rájöttél, hogy nem jó. Meg kellett várni amíg megöregedtek, nehezebb legyen újrakezdeni? Ha ennyire nem tudos elfogadni akkor válj el, jobb nem lesz. De ez a 12 év ....
2019. márc. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Miért mentem hozzá és mi tartott eddig... hát szerettem, felnéztem rá az esze miatt, imádtam a humorát, az őszinteségét, a kedvességét... annyi minden jó tulajdonsága van, csak nyilván nem ezeket emelem ki, ha a válóokról beszélek. És évek alatt, lassan lett ilyen rossz a helyzet. Hát ezért. Aztán még adtunk magunknak egy újabb esélyt, igyekeztünk, de csak nem megy. Ő még most is azt szeretné, hogy maradjak, nekem meg már saját jellemem sem tetszik, annyira elférfiasodtam, vagy hogy mondjam. Nehéz ez nagyon. Voltak szép éveink.
2019. márc. 29. 23:23
 5/31 Rockarc ***** válasza:
95%

Szerintem ez zart kerdes. Annyira tokeletesen osszefoglaltad, hogy itt nincs mar mire valaszolni.


Nagyon sokan vannak itt a GYK-n, akik nem mernek odamenni a nokhoz, es varjak, hogy a no szedje fel oket. Pontosan ilyen kimenetele lenne az osszesnek. Aki nem kepes ferfikent viselkedni mar az elejen sem, az kesobb sem fog, teljesen el vannak anyatlanodva. Szerintem jol dontottel, keresd meg a boldogsagod.


43F

2019. márc. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
67%
Kérdező, különben miben áll pontosan a férfiatlansága, töketlensége?
2019. márc. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Mintha en ìrtam volna. Csak nekem 2 ev volt nem 12. Ket ev is sok volt....

Undorodtam mar tole, kirazott a hideg ha ra gondoltam....

2019. márc. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

“Kérdező, különben miben áll pontosan a férfiatlansága, töketlensége?”


Sok példám lenne, töredékét írom csak le. Pl. folyamatosan mindenben hazudik, csak nehogy konfrontálódnia kelljen. Volt olyan, mikor nem fizette be a villanyszámlát, nekem persze azt hazudta, hogy megtette, csak nehogy be kelljen ismernie a hibáját és felelősséget vállalni érte. Én meg meglepődtem, mikor egy szép reggelen kikapcsolták az áramot a lakásban, mintha a szegénysoron laknánk. (Nagyon nem indokolná az anyagi helyzetünk, egyszerűen trehány volt, aztán sunyi.)


Lek_urvázott engem egy férfi az utcán, mert nem hagytam, hogy az én pórázon sétáltatott, félős kistestű kutyámat zargassa az ő szabadon futkosó nagytestű dögje. Férjem reakciója otthon: ez az én hibám, mert mert érdekes módon őbelé nem kötnek soha. Fun fact: 186cm, nagydarab pasi, és 100-ból 90-szer én viszem ki a kutyát. Azóta is egyedül viszem ki esténként...


Két évvel ezelőtt megkértem, hogy hívjon egy szerelőt valamihez, ami itthon elromlott. Én nem értek hozzá, de ő kardoskodott, hogy majd ő megcsinálja, és nem akarja, hogy mással csináltassam. Na most azóta sincs megcsinálva, de továbbra is erősködik, hogy majd ő. Mindjárt. Holnap. A jövő héten. KÉT ÉVE.


Tele van ilyen dolgokkal az életünk. Apróságok, de ha egyre csak gyűlnek, megfekszik az ember gyomrát, és elkezdenek mérgezni.

2019. márc. 29. 23:53
 9/31 anonim ***** válasza:
45%

Ha tényleg úgy érzed lépj tovább, de egy dolgot ne feledj.

Két dudás nem fér meg egy csárdában.

Ez a párkapcsolatokra is igaz. Egy határozott férfit keresel ? Rendben. De a határozott férfi nem szereti a határozott nőt.

Csak nehogy csalódás érjen.

2019. márc. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

“Ez a párkapcsolatokra is igaz. Egy határozott férfit keresel ? Rendben. De a határozott férfi nem szereti a határozott nőt.


Csak nehogy csalódás érjen.”


Köszönöm a tanácsot, de komolyan. Figyelni fogok erre.

2019. márc. 30. 00:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!