Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elhagynátok?

Figyelt kérdés
13 évvel ezelőtt ismertem meg a férjem. Akkor olyan csendes "rendessrác"-nak tűnt és ez tetszett meg benne. Aztán hamar rájöttem, hogy a csendessége mögött a mérhetetlen beképzeltsége húzódik meg. Ma már ott tartunk, hogy semmit se lehet mondani neki, mert mindent rögtön a kis egója elleni támadásnak vesz.Folyton az nálunk a téma nap, mint nap, hogy neki mi az ami rosszul esik tőlem. Egyszerűen nem lehet vele kijönni, mindig talál valamit, amin kattoghat. Ha más témája nincs, akkor felhoz valamit a múltból, és abból bőven van, mivel én magam nem vagyok éppen egy olyan ember, aki túl komolyan venné magát, sokszor mondok olyat, amit már a következő mondatomnál se gondolok úgy, és jelzem is neki, de ő akkor is képes évekkel utána is előrántani, hogy de én akkor azt mondtam, hogy így-meg úgy.... Intimitás, gyengédség nincs, soha nem is volt egy deka se. 13 év alatt egyszer se nézett rám "úgy". Azt már megfigyeltem, hogy akkor kezd rá a problémázásra, amikor valami meghittebb időszak jönne, pl. karácsony, és akkor így oldja meg, hogy ne kelljen közelednie hozzám. Most például a 24-e este inkább hasonlított egy bírósági tárgyaláshoz, mint egy meghitt estéhez. Ha mégse problémázik, akkor úgy kezel engem, mint egy gyereket, nem, mint nőt. Látszik rajta, hogy szenved ő is, de mégse lehet vele egy normális párkapcsolatot kialakítani, mert infantilis. Az olyan érzésekről, hogy szenvedély, szerelem fogalma sincs (bár, ahogy láttam, ezzel nagyon nincs egyedül a mai világban..). A szenvedését viszont nekem kell elviselnem. Gyerek nincs, és egyedül is megélnék, bár nehezebben. Csak nem tudom van-e értelme, illetve, hogy nem-e jobb még így is megbecsülnöm, amim van. Félek, hogy ha elhagynám, és egyedül az albérletben rámomlik a négy fal, és a kutya se néz felém, tiszta hülyének érezném magam, így meg legalább van kihez szólni. 33N
2016. dec. 31. 18:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Simán elhagynám.

Ennél szerintem többet érdemelsz.

2016. dec. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Én már rég elhagytam volna, anyagiaktól függetlenül is.

Nem értem, téged mi tart vissza. Mid van most? Mindennapos veszekedés és feszültség. Szerinted ezt ennyire meg kell becsülni?

2016. dec. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
"em-e jobb még így is megbecsülnöm, amim van" - Na de mid van? Egy pocsék házasságod egy borzasztó emberrel.. Ennél már az is sokkal jobb, ha az ember egyedül van. Én mar nagyon rég léptem volna, lehet, hogy neked nincs viszonyítási alapod és azt gondolod, ennél nem lehet jobb, de ez egyáltalán nincs így.
2016. dec. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Még csak a felénél tartok és nem is olvasom tovább. Simán elhagynám. Nekem az első barátnőm volt ilyen, akivel sajnos túl sokáig voltam, de utólag megbántam, hogy nem hagytam ott az első veszekedésünknél. Tudom, hogy neked nehezebb lehet mert házas vagy, de nem lesz jobb, sőt csak rosszabb.
2016. dec. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 llorTllorT ***** válasza:
nem kell egy dugópajti? attól garantáltan jobb lesz és hagyhatod az embert duzzogni.😉 jól nézel ki?
2016. dec. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
kösz nem. Nem hinném, hogy attól jobb lenne. Attól még ugyanúgy nem haladnának normálisan a mindennapok, ha tartanék egy titkos szeretőt. Meg aztán neki is elég lenne folyton felvidítgatni engem az otthoni sz*r után. Ha mégis sikerülne neki, akkor meg itthon lenne feltűnő, hogy túl jól érzem magam :)
2016. dec. 31. 20:00
 7/14 llorTllorT ***** válasza:
39%
jól van az idén még ,ha meggondolod ingyen van.jövőre csak komoly pénzért válalom.
2016. dec. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Általában azt gondolom, hogy egy kapcsolat menthető, és mindent meg kell tenni a megmentése érdekében.

De ehhez két fél kell, és úgy látom, nektek 13 év alatt nem jött össze, sőt a párod nem is akarja.



Bocs, hogy ezt mondom, de ha most nem lépsz, akkor sosem fogsz. 33 vagy, ez még nagyon jó kor ahhoz, hogy elölről kezd, hogy családot alapíts valaki más oldalán, később sokkal nehezebb lesz, ha még egyáltalán lehetséges.


Szerintem most is rád omlik a 4 fal, csak van melletted valaki, aki segít omlasztani.



Egyet tanácsolok, ne húzd sokáig bármit is döntesz.

2016. dec. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogy húztál ki mellette 13 évet ilyen boldogtalanul?
2017. jan. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
úgy, hogy tényleg elhittem, hogy csak annyi vagyok, a világ pedig veszélyes hely, ahol csak elbuknék, ha otthagynám.
2017. jan. 1. 11:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!